Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Petržalka

Petrzalka Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€1.83m Ø 23.8 2. liga
81
Predikované zápasy
67.9%
Míra úspěšnosti
LLDDDW
Aktuální forma
1.67
Góly / zápas
Petržalka: méně než 2.5 gólu v 83 % z posledních 12 zápasů
Petržalka: série 7 zápasů s méně než 2.5 gólu
Petržalka: série 7 zápasů s méně než 3.5 gólu
Příští zápas 2. liga · ne 8. listopadu · 9:30
Petrzalka
VS
Zilina B
Best Tip
Kurz
Důvěra 6.1/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Petrzalka vs Povazska Bystrica, 2. liga, výkop 09:30. Kurzy: 1.67 domácí, 3.90 remíza, 4.35 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.47, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Petrzalka0
P. Bystrica1
▾1.67
▴3.90
▴4.35
X
▴3.90
U3.5
▴1.47
Ne
▴2.17
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Petrzalka, 2. liga, výkop 13:45. Kurzy: 3.40 domácí, 3.50 remíza, 2.07 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.40, důvěra 6.3/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Lehota p. V.1
Petrzalka 0
3.40
▾3.50
2.07
2
2.07
U3.5
▴1.40
Ne
▴2.17
U3.5
▴1.40
6.3
✓ U3.5
▴1.406.3
Petrzalka vs Slovan Bratislava II, 2. liga, výkop 09:30. Kurzy: 1.44 domácí, 4.70 remíza, 6.10 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.52, důvěra 6.1/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Petrzalka1
Slovan II1
▾1.44
▴4.70
▴6.10
1
▾1.44
U3.5
▴1.52
Ne
▴1.97
U3.5
▴1.52
6.1
✓ U3.5
▴1.526.1
Samorin vs Petrzalka, 2. liga, výkop 14:00. Kurzy: 2.47 domácí, 3.35 remíza, 2.70 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.26, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
Ano
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, výkop 09:30. Kurzy: 1.40 domácí, 5.10 remíza, 6.90 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.50, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Ne
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Zlate Moravce vs Petrzalka, 2. liga, výkop 17:00. Kurzy: 2.35 domácí, 3.40 remíza, 2.75 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.45, důvěra 7.8/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
Ne
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Petrzalka vs Pohronie, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 1.65 domácí, 4.20 remíza, 4.55 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.65, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
Ano
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Kurzy: 1.39 domácí, 4.60 remíza, 6.25 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.39, důvěra 10/10. Konečný výsledek 1–2.
Konec
Petrzalka1
Dubnica2
1.39
4.60
6.25
1
1.39
O2.5
1.50
Ne
2.05
1
1.39
10
1
1.3910

Statistiky sezóny

2. liga Slovensko · Sezóna 2026
15Zápasy Procento výher 60%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy7815
Výhry459
Remízy213
Prohry123
Vstřelené góly131023
Inkasované góly5611
Průměr vstřelených gólů1.91.31.5
Průměr inkasovaných gólů0.70.80.7
Čistá konta358
Bez vstřeleného gólu123
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté4
Série
Výhry7
Prohry1
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–2
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
4–3
46-60
6–3
61-75
6–2
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-151
16-305
31-455
46-607
61-755
76-9013
39Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.580%
12 zápasů
Nad 1.540%
6 zápasů
Nad 2.520%
3 zápasů
Nad 3.513%
2 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Slovensko - 2. liga
# Tým Z G B
1 Šamorín 16 32-19 36
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 16 30-27 29
4 Tatran Prešov 16 25-19 28
5 Pohronie 16 28-20 27
6 Galanta 16 28-27 26
7 Inter Bratislava 16 36-23 24
8 Žilina II 15 21-18 24
9 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
10 Baník Lehota p.Vtáčnikom 16 23-27 22
11 Slovan Bratislava II 16 23-20 21
12 Malženice 16 24-28 16
13 Zlaté Moravce 16 14-20 14
14 Humenné 16 14-26 13
15 Lokomotíva Zvolen 16 16-29 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tipy a predikce na zápasy Petržalka

Hledáte tipy na Petržalka? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Petržalka od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 81 zápasů týmu Petržalka a úspěšnost Best Tip u nich činí 67.9%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Petržalka v aktuální sezóně 2. liga: odehrané zápasy 15, výhry 9, remízy 3, prohry 3, vstřelené góly 23 (1.5 na zápas), inkasované góly 11 a čistá konta 8.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Petržalka činí €1.83m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Petržalka zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Petržalka je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.