Přejít na obsah
Potters Bar Town
Využívá NT Apex AI

Potters Bar Town Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€200.00Th. Ø 34.0 Non League Premier - Isthmian
166
Predikované zápasy
67.5%
Míra úspěšnosti
DLLLLW
Aktuální forma
0.87
Góly / Zápas
Potters Bar Town prohrál posledních 4 zápasů
Potters Bar Town inkasoval alespoň 1 gól v posledních 12 zápasech
Potters Bar Town prohrál bez vstřeleného gólu v posledních 3 zápasech
Žádné nadcházející zápasy

Tým Potters Bar Town nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Konec
Whitehawk1
Potters B1
1.62
4.45
4.60
1
1.62
O2.5
1.45
Ne
2.30
1
1.62
3.2
1
1.623.2
Konec
Potters Bar TownPotters B0
Chatham Town6
7.00
5.00
1.34
2
1.31
U3.5
1.65
Ne
1.91
2
1.31
5.7
✓ 2
1.315.7
Konec
Welling UnitedWelling U1
Potters Bar TownPotters B0
1.40
5.65
6.50
1
1.40
O2.5
1.45
Ne
2.15
1X
1.13
8.0
✓ 1X
1.138.0
Konec
Potters Bar TownPotters B0
Chichester CityChichester C1
2.90
3.90
2.10
1
2.90
O2.5
1.42
Ano
1.41
O2.5
1.42
6.5
O2.5
1.426.5
Konec
Cheshunt4
Potters B1
1.65
4.10
4.30
X2
2.20
U3.5
1.53
Ano
1.60
U3.5
1.53
2.1
U3.5
1.532.1
Konec
Potters Bar TownPotters B2
Lewes1
2.75
3.75
2.20
1X
1.65
O2.5
1.62
Ano
1.55
O2.5
1.62
5.0
✓ O2.5
1.625.0
Konec
Dulwich HamletDulwich H4
Potters Bar TownPotters Bar 1
1.50
4.40
5.20
1
1.50
O2.5
1.57
Ne
2.07
1
1.50
6.1
✓ 1
1.506.1
Konec
Cray WanderersCray W1
Potters Bar TownPotters Bar0
1.40
5.10
6.25
1
1.40
O2.5
1.47
Ne
2.07
1
1.40
7.0
✓ 1
1.407.0
Konec
Hastings UnitedHastings 2
Potters Bar TownPotters B3
2.67
3.42
2.28
X2
1.40
U3.5
1.37
Ne
2.15
U3.5
1.37
6.0
U3.5
1.376.0
Konec
Potters Bar TownPotters B5
Hendon1
2.43
3.40
2.48
1X
1.44
O2.5
1.72
Ne
2.17
O2.5
1.72
3.4
✓ O2.5
1.723.4
Konec
Bowers & PitseaBowers P2
Potters Bar TownPotters B0
3.70
4.10
1.65
2
1.65
U3.5
1.49
Ne
2.15
2
1.65
2.2
2
1.652.2
Konec
Bognor Regis TownBognor R1
Potters Bar TownPotters B0
2.22
3.75
2.58
X2
1.57
U3.5
1.62
Ne
2.60
U3.5
1.62
4.0
✓ U3.5
1.624.0
Konec
Potters Bar TownPotters B2
Haringey BoroughHaringey 1
1.37
4.76
6.00
1
1.37
O2.5
1.46
Ne
2.07
1
1.37
8.0
✓ 1
1.378.0
Konec
Potters Bar TownPotters B2
Margate3
1.66
3.75
4.33
1
1.66
O2.5
1.60
Ano
1.62
1
1.66
6.6
1
1.666.6
Konec
LeatherheadLeatherhe2
Potters Bar TownPotters B0
2.38
3.50
2.61
X2
1.48
U3.5
1.53
Ne
2.45
X2
1.48
1.4
X2
1.481.4
Konec
Potters Bar TownPotters B0
Corinthian-CasualsCorinthia1
1.87
3.60
3.50
2
3.50
O2.5
1.63
Ne
2.25
AS
1.32
4.4
AS
1.324.4
Konec
East Thurrock UnitedEast T1
Potters Bar TownPotters B0
2.77
3.57
2.23
X2
1.38
O2.5
1.48
Ne
2.60
X2
1.38
1.9
X2
1.381.9
Konec
Potters Bar TownPotters B2
Merstham0
1.75
3.85
3.85
1
1.75
U3.5
1.59
Ne
2.40
1
1.75
2.9
1
1.752.9

Statistiky sezóny

Non League Premier - Isthmian Anglie · Sezóna 2025
41Zápasy Procento výher 22%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy212041
Výhry639
Remízy112
Prohry141630
Vstřelené góly281745
Obdržené góly524193
Průměr vstřelených gólů1.30.91.1
Průměr obdržených gólů2.52.12.3
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu7714
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-1
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-6
Hosté4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí6
Hosté4
Série
Výhry1
Prohry7
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
6–15
0-15
9–11
16-30
7–11
31-45
11–20
46-60
7–13
61-75
3–15
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.566%
27 zápasů
Nad 1.534%
14 zápasů
Nad 2.510%
4 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tipy a predikce na zápasy Potters Bar Town

Hledáte tipy na Potters Bar Town? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Potters Bar Town vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 166 zápasů týmu Potters Bar Town s úspěšností nejlepšího tipu 67.5%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Non League Premier - Isthmian zaznamenal tým Potters Bar Town 9 výher, 2 remíz a 30 proher v 41 zápasech, vstřelil 45 gólů (1.1 na zápas) a inkasoval 93, přičemž udržel 3 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Potters Bar Town činí €200.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Potters Bar Town zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Potters Bar Town je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.