Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
PVF-CAND

PVF-CAND Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€2.58m Ø 27.2 V.League 2
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
WDLWDW
Aktuální forma
1.80
Góly / Zápas
PVF-CAND neměl v posledních 19 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy

Tým PVF-CAND nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Bac Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, výkop 10:00. Kurzy: 1.35 domácí, 4.65 remíza, 7.40 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.55, důvěra 1.8/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
Bac Ninh1
PVF-CAND3
▾1.35
▴4.65
▴7.40
X
▴4.65
O2.5
▾1.55
Ano
▾1.80
O2.5
▾1.55
1.8
✓ O2.5
▾1.551.8
PVF-CAND vs Xuan Thien Phu Tho, V.League 2, výkop 10:00. Kurzy: 2.20 domácí, 3.10 remíza, 3.10 hosté. Nejlepší tip: padne více než 1.5 gólu, kurz 1.28, důvěra 1.1/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
PVF-CAND2
Xuan Thien Phu ThoXuan T2
▴2.20
▾3.10
▾3.10
1X
▴1.30
O1.5
▴1.28
Ne
1.95
O1.5
▴1.28
1.1
✓ O1.5
▴1.281.1
Than Quang Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.47 domácí, 3.00 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
1.52
U2.5
1.47
Ne
▾1.64
U2.5
▾1.47
7.3
U2.5
▾1.477.3
PVF-CAND vs Sanna Khanh Hoa, V.League 2, výkop 12:00. Kurzy: 1.63 domácí, 3.45 remíza, 5.60 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.63, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
PVF-CAND1
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa 0
▾1.63
▴3.45
▴5.60
1
▾1.63
U2.5
▾1.62
Ne
▾1.62
1
▾1.63
8.5
✓ 1
▾1.638.5
Dong Thap vs PVF-CAND, V.League 2, výkop 10:00. Kurzy: 2.50 domácí, 3.25 remíza, 2.75 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.49, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Dong Thap 0
PVF-CAND0
▾2.50
▴3.25
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
▴1.85
Ne
▴2.02
X2
▴1.49
5.0
✓ X2
▴1.495.0
PVF-CAND vs Van Hien, V.League 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.05 domácí, 3.10 remíza, 3.90 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 2.05, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
PVF-CAND2
Van Hien 1
▾2.05
▾3.10
▴3.90
1
▾2.05
U2.5
▾1.47
Ne
▾1.56
1
▾2.05
4.5
✓ 1
▾2.054.5

Statistiky sezóny

V.League 2 Vietnam · Sezóna 2026
21Zápasy Procento výher 33%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy111021
Výhry527
Remízy538
Prohry156
Vstřelené góly22931
Obdržené góly121325
Průměr vstřelených gólů2.00.91.5
Průměr obdržených gólů1.11.31.2
Čistá konta336
Bez vstřeleného gólu055
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí7-0
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-2
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí7
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry1
Prohry2
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–5
0-15
4–0
16-30
6–4
31-45
9–6
46-60
6–4
61-75
6–4
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.576%
16 zápasů
Nad 1.533%
7 zápasů
Nad 2.519%
4 zápasů
Nad 3.55%
1 zápasů
Nad 4.55%
1 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

V aktuální sezóně V.League 2 zaznamenal tým PVF-CAND 7 výher, 8 remíz a 6 proher v 21 zápasech, vstřelil 31 gólů (1.5 na zápas) a inkasoval 25, přičemž udržel 6 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota PVF-CAND činí €2.58m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na PVF-CAND zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

PVF-CAND je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.