Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Raith Rovers

Raith Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€1.77m Ø 28.7 Championship
119
Predikované zápasy
68.1%
Míra úspěšnosti
WLDWWL
Aktuální forma
1.67
Góly / zápas
Raith Rovers: žádná červená karta v posledních 40 zápasech
Příští zápas Challenge Cup · út 3. listopadu · 19:45
Hamilton
VS
Raith
Best Tip
Kurz
Důvěra 3.6/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Arbroath vs Raith Rovers, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.90 domácí, 3.35 remíza, 1.90 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.26, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–4, tip vyšel.
Konec
Arbroath0
Raith4
▴3.90
▴3.35
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
▴1.73
Ne
▾1.86
X2
▾1.26
8.0
✓ X2
▾1.268.0
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.45 domácí, 3.20 remíza, 2.95 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.26, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Ne
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Stenhousemuir vs Raith Rovers, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.15 domácí, 3.10 remíza, 2.32 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.58, důvěra 7.5/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Stenhousemuir1
Raith1
▾3.15
▾3.10
▴2.32
X
▾3.10
U2.5
▾1.58
Ne
▾1.80
U2.5
▾1.58
7.5
✓ U2.5
▾1.587.5
Raith Rovers vs Queen's Park, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.49 domácí, 4.10 remíza, 6.20 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.32, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Raith2
Queen's Park0
1.49
▴4.10
▴6.20
X2
▴2.67
O1.5
▴1.32
Ne
1.77
O1.5
▴1.32
4.0
✓ O1.5
▴1.324.0
Morton vs Raith Rovers, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 5.30 domácí, 3.85 remíza, 1.61 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.34, důvěra 6.7/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Morton1
Raith2
▴5.30
3.85
1.61
1X
▴2.42
U3.5
▴1.34
Ano
▾1.92
U3.5
▴1.34
6.7
✓ U3.5
▴1.346.7
Raith Rovers vs Livingston, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 2.77 domácí, 3.35 remíza, 2.63 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.53, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Raith0
Livingston2
▴2.77
▾3.35
▾2.63
1
▴2.77
U3.5
▴1.34
Ano
▾1.69
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Partick vs Raith Rovers, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.97 domácí, 3.45 remíza, 3.90 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.27, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Partick0
Raith0
▾1.97
3.45
▴3.90
1
▾1.97
U3.5
▾1.27
Ano
▴1.87
U3.5
▾1.27
7.6
✓ U3.5
▾1.277.6

Statistiky sezóny

Challenge Cup Skotsko · Sezóna 2025
4Zápasy Procento výher 100%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy224
Výhry224
Remízy000
Prohry000
Vstřelené góly6410
Inkasované góly224
Průměr vstřelených gólů3.02.02.5
Průměr inkasovaných gólů1.01.01.0
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-2
Hosté1-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté1
Série
Výhry4
Prohry0
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–0
0-15
0–0
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
0–1
61-75
2–2
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
31-451
61-753
76-901
5Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
4 zápasů
Nad 1.575%
3 zápasů
Nad 2.525%
1 zápasů
Nad 3.525%
1 zápasů
Nad 4.525%
1 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Skotsko - Championship
# Tým Z G B
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Tipy a predikce na zápasy Raith Rovers

Hledáte tipy na Raith Rovers? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Raith Rovers od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 119 zápasů týmu Raith Rovers a úspěšnost Best Tip u nich činí 68.1%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Raith Rovers v aktuální sezóně Challenge Cup: odehrané zápasy 4, výhry 4, remízy 0, prohry 0, vstřelené góly 10 (2.5 na zápas), inkasované góly 4 a čistá konta 1.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Raith Rovers činí €1.77m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Raith Rovers zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Raith Rovers je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.