Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Sliema Wanderers

Sliema Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€6.74m Ø 28.5 Premier League
84
Predikované zápasy
61.9%
Míra úspěšnosti
DWWLDD
Aktuální forma
1.33
Góly / zápas
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Sliema Wanderers vs Hamrun Spartans, Premier League, výkop 18:00. Kurzy: 3.00 domácí, 3.10 remíza, 2.35 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.33, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Sliema 1
Hamrun1
▾3.00
▾3.10
▴2.35
1
▾3.00
O1.5
▴1.33
Ano
▾1.77
O1.5
▴1.33
6.0
✓ O1.5
▴1.336.0
Sliema Wanderers vs Marsaxlokk, Premier League, výkop 14:30. Kurzy: 2.40 domácí, 3.30 remíza, 2.80 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.32, důvěra 6.1/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Sliema2
Marsaxlokk1
▾2.40
▾3.30
▴2.80
1X
▾1.37
O1.5
▴1.32
Ano
1.78
O1.5
▴1.32
6.1
✓ O1.5
▴1.326.1
Zabbar St. Patrick vs Sliema Wanderers, Premier League, výkop 19:30. Kurzy: 4.90 domácí, 3.55 remíza, 1.83 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.19, důvěra 5.6/10. Konečný výsledek 2–3, tip vyšel.
Konec
Zabbar2
Sliema3
▴4.90
▴3.55
▾1.83
2
▾1.83
U3.5
1.28
Ano
▴1.93
X2
▾1.19
5.6
✓ X2
▾1.195.6
Valletta FC vs Sliema Wanderers, Premier League, výkop 14:30. Kurzy: 1.88 domácí, 3.35 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.18, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Valletta 2
Sliema 1
▾1.88
▾3.35
▴5.10
1
▾1.88
O1.5
▾1.40
Ano
▴2.07
1X
▾1.18
8.5
✓ 1X
▾1.188.5
Sliema Wanderers vs Gzira United, Premier League, výkop 17:00. Kurzy: 1.70 domácí, 3.75 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.30, důvěra 5.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Sliema1
Gzira1
▾1.70
▴3.75
▴5.10
1
▾1.70
U3.5
▴1.30
Ano
1.93
U3.5
▴1.30
5.4
✓ U3.5
▴1.305.4
Balzan FC vs Sliema Wanderers, Premier League, výkop 19:30. Kurzy: 3.50 domácí, 3.40 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.35, důvěra 6.5/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Balzan0
Sliema0
▴3.50
▾3.40
▾2.05
X2
1.29
O1.5
▴1.35
Ano
▴1.88
O1.5
▾1.35
6.5
O1.5
▾1.356.5
Mosta vs Sliema Wanderers, Premier League, výkop 19:30. Kurzy: 4.90 domácí, 3.60 remíza, 1.64 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 2 góly, kurz 1.63, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Konec
Mosta1
Sliema3
▴4.90
3.60
▾1.64
X
3.60
U2.5
▾1.63
Ano
▴2.15
U2.5
▾1.63
4.0
U2.5
▾1.634.0
Sliema Wanderers vs Birkirkara, Premier League, výkop 17:00. Kurzy: 2.57 domácí, 3.10 remíza, 2.67 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.47, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Sliema2
Birkirkara1
▾2.57
▾3.10
▴2.67
2
▴2.67
U2.5
▾1.55
Ne
▾1.75
X2
1.47
5.3
X2
1.475.3
Tarxien Rainbows vs Sliema Wanderers, Premier League, výkop 17:30. Kurzy: 2.70 domácí, 3.60 remíza, 2.45 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.44, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Tarxien2
Sliema 1
▾2.70
▴3.60
▴2.45
2
▴2.45
U3.5
▴1.40
Ano
▾1.62
X2
▴1.44
3.9
X2
▴1.443.9

Statistiky sezóny

Premier League Malta · Sezóna 2026
11Zápasy Procento výher 45%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy5611
Výhry235
Remízy213
Prohry123
Vstřelené góly6915
Inkasované góly6814
Průměr vstřelených gólů1.21.51.4
Průměr inkasovaných gólů1.21.31.3
Čistá konta011
Bez vstřeleného gólu123
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-1
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté2
Série
Výhry3
Prohry2
Penalty
1/ 2
50.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–1
0-15
3–2
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
2–2
61-75
3–3
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
16-303
31-453
46-605
61-756
76-905
26Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.573%
8 zápasů
Nad 1.545%
5 zápasů
Nad 2.518%
2 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Malta - Premier League
# Tým Z G B
1 Valletta FC 11 23-9 25
2 Sliema Wanderers 11 15-14 18
3 Hamrun Spartans 11 17-13 17
4 Marsaxlokk 10 16-14 17
5 Floriana 11 22-15 16
6 Hibernians 11 13-15 16
7 Birkirkara 11 14-11 15
8 Zabbar St. Patrick 11 17-16 14
9 Mosta 11 15-20 14
10 Balzan FC 11 13-14 11
11 Birzebbuga 11 9-21 6
12 Gzira United 10 9-21 5
Promotion - Premier League (First stage - Top 6) Premier League (First stage - Play Out)

Tipy a predikce na zápasy Sliema Wanderers

Hledáte tipy na Sliema Wanderers? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Sliema Wanderers od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 84 zápasů týmu Sliema Wanderers a úspěšnost Best Tip u nich činí 61.9%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Sliema Wanderers v aktuální sezóně Premier League: odehrané zápasy 11, výhry 5, remízy 3, prohry 3, vstřelené góly 15 (1.4 na zápas), inkasované góly 14 a čistá konta 1.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Sliema Wanderers činí €6.74m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Sliema Wanderers zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Sliema Wanderers je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.