Than Quang Ninh Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
WWDWDL
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
Than Quang Ninh je venku v posledních 7 zápasech bez výhry
Than Quang Ninh inkasoval alespoň 1 gól v posledních 8 zápasech
Than Quang Ninh neměl v posledních 20 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy
Tým Than Quang Ninh nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Than Quang Ninh vs Ho Chi Minh II, V.League 2, výkop 10:00. Kurzy: 1.15 domácí, 6.50 remíza, 14.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.15, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 4–2, tip vyšel.
Than Quang NinhQuang Ninh4
Ho Chi Minh IIHo Chi Minh 22Sanna Khanh Hoa vs Than Quang Ninh, V.League 2, výkop 10:00. Kurzy: 1.99 domácí, 3.25 remíza, 3.50 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.53, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa1
Than Quang NinhQuang Ninh1Than Quang Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.47 domácí, 3.00 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1Binh Dinh vs Than Quang Ninh, V.League 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.07 domácí, 3.10 remíza, 3.25 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.28, důvěra 8.7/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Binh Dinh1
Than Quang NinhQuang Ninh1Than Quang Ninh vs Dong Thap, V.League 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.00 domácí, 3.10 remíza, 4.20 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.55, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Than Quang NinhQuang Ninh0
Dong Thap1
Konec
▾1.15
▴6.50
▴14.00
1
O2.5
Ne
1
3.9
✓ 1
Konec
▾1.99
▴3.25
▴3.50
2
U2.5
Ne
U2.5
4.0
✓ U2.5
Konec
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
U2.5
Ne
U2.5
7.3
U2.5
Konec
2.07
3.10
3.25
1
U2.5
Ne
1X
8.7
✓ 1X
Konec
▴2.00
▾3.10
▾4.20
1
U2.5
Ne
U2.5
5.0
✓ U2.5
Statistiky sezóny
V.League 2
1Zápasy
Procento výher 0%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 1 | 0 | 1 |
| Výhry | 0 | 0 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 | 0 |
| Prohry | 1 | 0 | 1 |
| Vstřelené góly | 0 | 0 | 0 |
| Obdržené góly | 3 | 0 | 3 |
| Průměr vstřelených gólů | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Průměr obdržených gólů | 3.0 | 0.0 | 3.0 |
| Čistá konta | 0 | 0 | 0 |
| Bez vstřeleného gólu | 1 | 0 | 1 |
Rekordy a série
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté-
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí0
Hosté0
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté0
Série
Výhry0
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.50%
0 zápasů
Nad 1.50%
0 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
2 | 11-1 | 6 |
| 2 |
|
2 | 5-1 | 6 |
| 3 |
|
2 | 5-2 | 4 |
| 4 |
|
2 | 3-1 | 4 |
| 5 |
|
2 | 1-0 | 4 |
| 6 |
|
2 | 1-1 | 3 |
| 7 |
|
2 | 2-3 | 3 |
| 8 |
|
2 | 3-5 | 3 |
| 9 |
|
2 | 2-3 | 1 |
| 10 |
|
2 | 1-2 | 1 |
| 11 |
|
2 | 1-3 | 1 |
| 12 |
|
2 | 0-3 | 1 |
| 13 |
|
2 | 2-9 | 1 |
| 14 |
|
2 | 1-4 | 0 |
V aktuální sezóně V.League 2 zaznamenal tým Than Quang Ninh 0 výher, 0 remíz a 1 proher v 1 zápasech, vstřelil 0 gólů (0.0 na zápas) a inkasoval 3, přičemž udržel 0 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Than Quang Ninh zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Than Quang Ninh je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.