1. Domů
  2. Ligy
  3. Super League
  4. FC Winterthur
FC Winterthur

FC Winterthur Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: €9.95m
KEY INSIGHT FC Winterthur inkasoval alespoň 1 gól v posledních 33 zápasech
TREND FC Winterthur měl v posledních 23 zápasech over 1.5 gólu

Aktuální forma

LLLDW
158 Predikované zápasy
70.89% Míra úspěšnosti

Winterthur Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů

Očekávané góly
xG na zápas
1.29
Střely
Na branku / zápas
4.7
Držení míče
46%
Rohy
Průměr na zápas
4.4
Disciplína
Karty / zápas
2.4
Procento výher
30%

AI predikce

Poháněno NerdyTips

14:30

Nadcházející
Grasshoppers
Grasshoppers
vs
Winterthur
Winterthur
1.8
3.85
4.6

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Ukončeno
Winterthur
FC Winterthur
2 : 1
Lausanne
Lausanne
3.1
3.9
2.45

X2

1.47

O2.5

1.56

YES

1.47

O2.5

1.56
4.6/10

12:00

Ukončeno
Winterthur
FC Winterthur
2 : 2
FC Zurich
FC Zurich
2.4
3.6
2.8

X

3.6

O2.5

1.56

NO

2.52

X2

1.62
2/10

10:30

Ukončeno
Servette FC
Servette FC
5 : 3
FC Winterthur
Winterthur
1.44
5.3
7

1

1.44

U3.5

1.76

YES

1.6

1

1.44
10/10

12:00

Ukončeno
red card Winterthur
FC Winterthur
0 : 2
Grasshoppers
Grasshoppers
2.9
3.45
2.47

X

3.45

O2.5

1.72

YES

1.58

O2.5

1.72
5.1/10

12:00

Ukončeno
Lausanne
Lausanne
2 : 1
Winterthur
Winterthur
1.6
4.6
6.4

1

1.6

O2.5

1.43

YES

1.56

O2.5

1.43
7/10

08:00

Ukončeno
Winterthur
Winterthur
0 : 2
Basel
Basel red card
4.4
4
1.8

2

1.8

O2.5

1.47

NO

2.6

2

1.8
6.4/10

10:30

Ukončeno
Luzern
Luzern
1 : 2
Winterthur
Winterthur
1.33
5.8
8.5

1

1.33

O2.5

1.31

NO

2.35

1

1.33
10/10

Tipy a předpovědi pro FC Winterthur

Hledáte tipy na FC Winterthur? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro FC Winterthur generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 158 zápasů s účastí FC Winterthur s úspěšností nejlepšího tipu 70.89%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně Super League zaznamenal FC Winterthur 4 výher, 8 remíz a 23 proher v 35 zápasech, vstřelil 40 gólů (1.1 na zápas) a inkasoval 93, přičemž udržel 0 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má FC Winterthur průměrně 46% držení míče, 1.29 xG a 4.4 rohů na zápas s 30% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota FC Winterthur činí €9.95m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na FC Winterthur zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Super LeagueSwitzerland • Sezóna 2025
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy171835
Výhry224
Remízy538
Prohry101323
Vstřelené góly211940
Obdržené góly395493
Průměr vstřelených gólů1.21.11.1
Průměr obdržených gólů2.33.02.7
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu4711
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 4-2
Hosté 1-3
Nejtěžší porážka
Domácí 1-5
Hosté 6-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 4
Hosté 3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 5
Hosté 6
Série
Výhry 1
Prohry 5
Penalty
3 / 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
4-2-3-1 11 G
3-4-1-2 5 G
3-1-4-2 5 G
4-4-2 4 G
87 Žluté
4 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 69%
24 Zápasy
Over 1.5 34%
12 Zápasy
Over 2.5 9%
3 Zápasy
Over 3.5 3%
1 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Věk Poz Hod
S. Kapino
S. Kapino
31 GK 7.35
C. Gomis
C. Gomis
25 FWD 7.28
N. Burkart
N. Burkart
25 FWD 7.00
R. Schneider
R. Schneider
24 FWD 6.88
A. Hunziker
A. Hunziker
22 FWD 6.86
L. Zuffi
L. Zuffi
35 MID 6.85
P. Kasami
P. Kasami
33 MID 6.84
T. Golliard
T. Golliard
23 MID 6.79
A. Jankewitz
A. Jankewitz
24 MID 6.78
E. Maluvunu
E. Maluvunu
21 MID 6.73
S. Cueni
S. Cueni
24 MID 6.69
L. Sahitaj
L. Sahitaj
21 DEF 6.65
L. Lüthi
L. Lüthi
22 DEF 6.63
R. Buess
R. Buess
33 FWD 6.62
S. Sidler
S. Sidler
27 MID 6.60
C. Chiappetta
C. Chiappetta
22 MID 6.60
Tobias Okafor
Tobias Okafor
19 DEF 6.60
B. Dansoko
B. Dansoko
30 MID 6.59
B. Beyer
B. Beyer
29 FWD 6.58
L. Maksutaj
L. Maksutaj
18 MID 6.56
R. Arnold
R. Arnold
28 DEF 6.53
M. Martins
M. Martins
30 DEF 6.49
S. Diaby
S. Diaby
26 DEF 6.48
Tibault Citherlet
Tibault Citherlet
20 DEF 6.48
F. Rohner
F. Rohner
27 MID 6.48
A. Durrer
A. Durrer
24 DEF 6.47
L. Mühl
L. Mühl
28 DEF 6.46
F. Momoh
F. Momoh
24 FWD 6.45
M. Kryeziu
M. Kryeziu
28 DEF 6.41
D. Ulrich
D. Ulrich
27 MID 6.38
Rhodri Smith
Rhodri Smith
19 DEF 6.35
B. Stillhart
B. Stillhart
31 MID 6.27
S. Camara
S. Camara
18 DEF 5.90
E. Essiam
E. Essiam
22 MID -