Přejít na obsah

Tip Aurora vs Nacional Potosi - 11. října 2026

11. října22:15
2:2
Ukončeno
11.70 X3.85 24.25

Klíčové momenty

  1. 1. poločas1–2
  2. Aurora · Gól Terrazas A. (pen.)1–016'
  3. 36'Nacional Potosi · Gól 1–1Azogue P.Asistence Torrico A.
  4. 45+11'Nacional Potosi · Gól 1–2Tomianovic M. (pen.)
  5. 2. poločas1–0
  6. Aurora · Gól Ramallo R.2–269'

Tipy

Důvěra
Nejlepší tip
Nad 2.5 1.57
Padne více než 2.5 gólu
2.1/10
1X2 Tip
11.70
1.7/10
Počet gólů
Nad 2.51.57
2.2/10
Oba týmy dají gól
Ne2.22
1.5/10
Bet Builder tip
1X & Nad 1.51.40
4.1/10
Poločasový výsledek
Aurora10Nacional Potosi
Konečný výsledek
Aurora30Nacional Potosi

Statistiky: predikce vs realita

AI
Aurora
Nacional Potosi
xGAurora: 1.35Nacional Potosi: 0.86
Držení míčeAurora: 57%Nacional Potosi: 43%
Střely celkemAurora: 15Nacional Potosi: 9
Střely na brankuAurora: 5Nacional Potosi: 3
Střely mimoAurora: 7Nacional Potosi: 4
RohyAurora: 4Nacional Potosi: 4
Žluté kartyAurora: 1Nacional Potosi: 2
OfsajdyAurora: 3Nacional Potosi: 2
FaulyAurora: 12Nacional Potosi: 11
xGAurora: 3.59Nacional Potosi: 2.68
Držení míčeAurora: 58%Nacional Potosi: 42%
Střely celkemAurora: 29Nacional Potosi: 19
Střely na brankuAurora: 6Nacional Potosi: 8
Střely mimoAurora: 12Nacional Potosi: 5
RohyAurora: 12Nacional Potosi: 4
Žluté kartyAurora: 3Nacional Potosi: 4
OfsajdyAurora: 5Nacional Potosi: 0
FaulyAurora: 9Nacional Potosi: 14
xGAurora: 3.591.35Nacional Potosi: 2.680.86
Držení míčeAurora: 58%57%Nacional Potosi: 42%43%
Střely celkemAurora: 2915Nacional Potosi: 199
Střely na brankuAurora: 65Nacional Potosi: 83
Střely mimoAurora: 127Nacional Potosi: 54
RohyAurora: 124Nacional Potosi: 44
Žluté kartyAurora: 31Nacional Potosi: 42
OfsajdyAurora: 53Nacional Potosi: 02
FaulyAurora: 912Nacional Potosi: 1411

Statistiky

Průměr / zápas
Aurora
Nacional Potosi
xGAurora: 1.32Nacional Potosi: 1.41
Celkem gólůAurora: 2.7Nacional Potosi: 3.6
Vstřelené gólyAurora: 1.8Nacional Potosi: 2.6
Obdržené gólyAurora: 0.9Nacional Potosi: 1
Držení míčeAurora: 56%Nacional Potosi: 58%
Střely celkemAurora: 14.1Nacional Potosi: 17
Střely na brankuAurora: 5Nacional Potosi: 6.4
Střely mimoAurora: 6.8Nacional Potosi: 6.9
FaulyAurora: 12.1Nacional Potosi: 7.5
RohyAurora: 4Nacional Potosi: 5.9
OfsajdyAurora: 3Nacional Potosi: 2.9
Žluté kartyAurora: 1.5Nacional Potosi: 1.9
Přihrávky celkemAurora: 437Nacional Potosi: 435

Forma

Přehled posledních 10 zápasů
Aurora
Nacional Potosi
VýhryAurora: 6Nacional Potosi: 6
Více než 1.5 góluAurora: 8Nacional Potosi: 9
Více než 2.5 góluAurora: 4Nacional Potosi: 6
Více než 3.5 góluAurora: 3Nacional Potosi: 4
Oba týmy skórovalyAurora: 5Nacional Potosi: 4
Překvapivé výhryAurora: 0Nacional Potosi: 0
Překvapivé prohryAurora: 0Nacional Potosi: 0

H2H

Aurora 6
8 Remízy
11 Nacional Potosi
Vzájemné zápasy
10. července 26
Nacional Potosí2
Aurora0
27. září 25
Aurora1
Nacional Potosí2
16. května 25
Nacional Potosí3
Aurora1
17. prosince 24
Aurora1
Nacional Potosí1
14. září 24
Nacional Potosí1
Aurora3
12. března 24
Aurora4
Nacional Potosí1
03. března 24
Nacional Potosí1
Aurora0
22. července 23
Nacional Potosí0
Aurora0
19. února 23
Aurora2
Nacional Potosí0
10. září 22
Aurora1
Nacional Potosí5

Poslední zápasy

Tabulka

Bolívie - Primera División
# Tým Z G B
1 Always Ready 21 49-13 48
2 Bolívar 21 55-22 48
3 The Strongest 21 39-23 42
4 Real Potosí 21 28-14 35
5 Oriente Petrolero 21 37-27 33
6 Aurora 21 33-29 31
7 Guabirá 21 33-43 29
8 Nacional Potosí 21 32-30 28
9 Blooming 21 30-23 27
10 Independiente Petrolero 21 27-37 25
11 Real Oruro 21 35-51 24
12 San Antonio Bulo Bulo 21 21-40 21
13 ABB 21 31-46 20
14 Universitario de Vinto 21 27-42 18
15 Gualberto Villarroel SJ 21 25-38 17
16 Real Tomayapo 21 15-39 17