Tip Aurora vs Nacional Potosi - 11. října 2026
11.70
X3.85
24.25
Klíčové momenty
- 1. poločas1–2
- Aurora · Gól Terrazas A. (pen.)1–016'
- 36'Nacional Potosi · Gól 1–1Azogue P.Asistence Torrico A.
- 45+11'Nacional Potosi · Gól 1–2Tomianovic M. (pen.)
- 2. poločas1–0
- Aurora · Gól Ramallo R.2–269'
Tipy
Důvěra
Nejlepší tip
Nad 2.5
1.57
Padne více než 2.5 gólu
2.1/10
1X2 Tip
11.70
1.7/10
Počet gólů
Nad 2.51.57
2.2/10
Oba týmy dají gól
Ne2.22
1.5/10
Bet Builder tip
1X & Nad 1.51.40
4.1/10
Poločasový výsledek
Konečný výsledek
Statistiky: predikce vs realita
AINacional Potosi
xGAurora: 1.35Nacional Potosi: 0.86
Držení míčeAurora: 57%Nacional Potosi: 43%
Střely celkemAurora: 15Nacional Potosi: 9
Střely na brankuAurora: 5Nacional Potosi: 3
Střely mimoAurora: 7Nacional Potosi: 4
RohyAurora: 4Nacional Potosi: 4
Žluté kartyAurora: 1Nacional Potosi: 2
OfsajdyAurora: 3Nacional Potosi: 2
FaulyAurora: 12Nacional Potosi: 11
xGAurora: 3.59Nacional Potosi: 2.68
Držení míčeAurora: 58%Nacional Potosi: 42%
Střely celkemAurora: 29Nacional Potosi: 19
Střely na brankuAurora: 6Nacional Potosi: 8
Střely mimoAurora: 12Nacional Potosi: 5
RohyAurora: 12Nacional Potosi: 4
Žluté kartyAurora: 3Nacional Potosi: 4
OfsajdyAurora: 5Nacional Potosi: 0
FaulyAurora: 9Nacional Potosi: 14
xGAurora: 3.591.35Nacional Potosi: 2.680.86
Držení míčeAurora: 58%57%Nacional Potosi: 42%43%
Střely celkemAurora: 2915Nacional Potosi: 199
Střely na brankuAurora: 65Nacional Potosi: 83
Střely mimoAurora: 127Nacional Potosi: 54
RohyAurora: 124Nacional Potosi: 44
Žluté kartyAurora: 31Nacional Potosi: 42
OfsajdyAurora: 53Nacional Potosi: 02
FaulyAurora: 912Nacional Potosi: 1411
Statistiky
Průměr / zápas
Nacional Potosi
xGAurora: 1.32Nacional Potosi: 1.41
Celkem gólůAurora: 2.7Nacional Potosi: 3.6
Vstřelené gólyAurora: 1.8Nacional Potosi: 2.6
Obdržené gólyAurora: 0.9Nacional Potosi: 1
Držení míčeAurora: 56%Nacional Potosi: 58%
Střely celkemAurora: 14.1Nacional Potosi: 17
Střely na brankuAurora: 5Nacional Potosi: 6.4
Střely mimoAurora: 6.8Nacional Potosi: 6.9
FaulyAurora: 12.1Nacional Potosi: 7.5
RohyAurora: 4Nacional Potosi: 5.9
OfsajdyAurora: 3Nacional Potosi: 2.9
Žluté kartyAurora: 1.5Nacional Potosi: 1.9
Přihrávky celkemAurora: 437Nacional Potosi: 435
Forma
Přehled posledních 10 zápasů
Nacional Potosi
VýhryAurora: 6Nacional Potosi: 6
Více než 1.5 góluAurora: 8Nacional Potosi: 9
Více než 2.5 góluAurora: 4Nacional Potosi: 6
Více než 3.5 góluAurora: 3Nacional Potosi: 4
Oba týmy skórovalyAurora: 5Nacional Potosi: 4
Překvapivé výhryAurora: 0Nacional Potosi: 0
Překvapivé prohryAurora: 0Nacional Potosi: 0
H2H
8
Remízy
11
Vzájemné zápasy
10. července 26
Nacional Potosí2
Aurora0
27. září 25
Aurora1
Nacional Potosí2
16. května 25
Nacional Potosí3
Aurora1
17. prosince 24
Aurora1
Nacional Potosí1
14. září 24
Nacional Potosí1
Aurora3
12. března 24
Aurora4
Nacional Potosí1
03. března 24
Nacional Potosí1
Aurora0
22. července 23
Nacional Potosí0
Aurora0
19. února 23
Aurora2
Nacional Potosí0
10. září 22
Aurora1
Nacional Potosí5
Poslední zápasy
Pro tento výběr nejsou žádné zápasy.
Pro tento výběr nejsou žádné zápasy.
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
21 | 49-13 | 48 |
| 2 |
|
21 | 55-22 | 48 |
| 3 |
|
21 | 39-23 | 42 |
| 4 |
|
21 | 28-14 | 35 |
| 5 |
|
21 | 37-27 | 33 |
| 6 |
|
21 | 33-29 | 31 |
| 7 |
|
21 | 33-43 | 29 |
| 8 |
|
21 | 32-30 | 28 |
| 9 |
|
21 | 30-23 | 27 |
| 10 |
|
21 | 27-37 | 25 |
| 11 |
|
21 | 35-51 | 24 |
| 12 |
|
21 | 21-40 | 21 |
| 13 |
|
21 | 31-46 | 20 |
| 14 |
|
21 | 27-42 | 18 |
| 15 |
|
21 | 25-38 | 17 |
| 16 |
|
21 | 15-39 | 17 |