Přejít na obsah

Tip Lausanne Sport II vs Biel-Bienne - 15. května 2026

Lausanne Sport II
15. května18:00
2:2
Ukončeno
Biel-Bienne €50.00Th.
14.60 X4.40 21.57

Tipy

Důvěra
Nejlepší tip
Padne více než 2.5 gólu 1.32
4.2/10
1X2 Tip
21.57
4.1/10
Počet gólů
Nad 2.51.32
4.3/10
Oba týmy dají gól
Ne2.77
0.8/10
Bet Builder tip
X2 & Nad 2.51.53
3.5/10
Konečný výsledek
Lausanne Sport II03Biel-Bienne

Statistiky

Průměr / zápas
Lausanne II
Biel-Bienne
Celkem gólůLausanne Sport II: 5Biel-Bienne: 3.1
Vstřelené gólyLausanne Sport II: 1.7Biel-Bienne: 2
Obdržené gólyLausanne Sport II: 3.3Biel-Bienne: 1.1

Forma

Přehled posledních 10 zápasů
Lausanne II
Biel-Bienne
VýhryLausanne Sport II: 2Biel-Bienne: 5
Více než 1.5 góluLausanne Sport II: 9Biel-Bienne: 8
Více než 2.5 góluLausanne Sport II: 9Biel-Bienne: 5
Více než 3.5 góluLausanne Sport II: 7Biel-Bienne: 3
Oba týmy skórovalyLausanne Sport II: 7Biel-Bienne: 7
Překvapivé výhryLausanne Sport II: 0Biel-Bienne: 0
Překvapivé prohryLausanne Sport II: 0Biel-Bienne: 1

H2H

Lausanne Sport II 0
0 Remízy
2 Biel-Bienne
Vzájemné zápasy
09. listopadu 25
Biel-Bienne4
Lausanne Sport II1
27. ledna 24
Biel-Bienne1
Lausanne Sport II0

Poslední zápasy

Tabulka

Švýcarsko - 1. Liga Promotion
# Tým Z G B
1 SC Kriens 33 98-42 76
2 Brühl 33 88-46 69
3 Biel-Bienne 33 76-43 64
4 Basel II 33 65-47 59
5 Bavois 33 63-51 55
6 Young Boys II 33 66-49 54
7 FC Schaffhausen 33 50-44 53
8 Bulle 33 67-62 48
9 Cham 33 59-59 47
10 Zürich II 33 57-59 41
11 Grand-Saconnex 33 68-67 40
12 Luzern II 33 78-80 40
13 Breitenrain 33 44-51 38
14 Kreuzlingen 33 42-65 36
15 Lugano II 33 44-74 35
16 Paradiso 33 49-65 32
17 Lausanne Sport II 33 58-83 28
18 Vevey Sports 33 28-113 2
Promotion Relegation