Přejít na obsah

Tip Nakhon Pathom vs Nong Bua Pitchaya - 22. března 2026

Nakhon Pathom
22. března11:00
3:1
Ukončeno
Nong Bua Pitchaya €1.80m
12.15 X3.35 23.15

Tipy

Důvěra
Nejlepší tip
X2 1.78
Nong Bua Pitchaya nebo remíza
6.0/10
1X2 Tip
23.15
5.0/10
Počet gólů
Pod 3.51.42
4.9/10
Oba týmy dají gól
Ano1.69
1.5/10
Bet Builder tip
X2 & Pod 4.52.11
4.5/10
Konečný výsledek
Nakhon Pathom12Nong Bua Pitchaya

Statistiky: predikce vs realita

AI
Nakhon Pathom
Nong B
Držení míčeNakhon Pathom: 48%Nong Bua Pitchaya: 52%
Střely celkemNakhon Pathom: 7Nong Bua Pitchaya: 8
Střely na brankuNakhon Pathom: 3Nong Bua Pitchaya: 4
Střely mimoNakhon Pathom: 4Nong Bua Pitchaya: 3
RohyNakhon Pathom: 3Nong Bua Pitchaya: 4
Držení míčeNakhon Pathom: 52%Nong Bua Pitchaya: 48%
Střely celkemNakhon Pathom: 15Nong Bua Pitchaya: 9
Střely na brankuNakhon Pathom: 8Nong Bua Pitchaya: 2
Střely mimoNakhon Pathom: 7Nong Bua Pitchaya: 7
RohyNakhon Pathom: 6Nong Bua Pitchaya: 6
Držení míčeNakhon Pathom: 52%48%Nong Bua Pitchaya: 48%52%
Střely celkemNakhon Pathom: 157Nong Bua Pitchaya: 98
Střely na brankuNakhon Pathom: 83Nong Bua Pitchaya: 24
Střely mimoNakhon Pathom: 74Nong Bua Pitchaya: 73
RohyNakhon Pathom: 63Nong Bua Pitchaya: 64

Statistiky

Průměr / zápas
Nakhon Pathom
Nong B
Celkem gólůNakhon Pathom: 2.1Nong Bua Pitchaya: 3.1
Vstřelené gólyNakhon Pathom: 0.9Nong Bua Pitchaya: 1.7
Obdržené gólyNakhon Pathom: 1.2Nong Bua Pitchaya: 1.4
Držení míčeNakhon Pathom: 46%Nong Bua Pitchaya: 49%
Střely celkemNakhon Pathom: 8.2Nong Bua Pitchaya: 9.1
Střely na brankuNakhon Pathom: 3.6Nong Bua Pitchaya: 5.4
Střely mimoNakhon Pathom: 4.6Nong Bua Pitchaya: 3.7
RohyNakhon Pathom: 4.1Nong Bua Pitchaya: 5.3

Forma

Přehled posledních 10 zápasů
Nakhon Pathom
Nong B
VýhryNakhon Pathom: 4Nong Bua Pitchaya: 5
Více než 1.5 góluNakhon Pathom: 5Nong Bua Pitchaya: 9
Více než 2.5 góluNakhon Pathom: 2Nong Bua Pitchaya: 7
Více než 3.5 góluNakhon Pathom: 1Nong Bua Pitchaya: 2
Oba týmy skórovalyNakhon Pathom: 2Nong Bua Pitchaya: 8
Překvapivé výhryNakhon Pathom: 0Nong Bua Pitchaya: 0
Překvapivé prohryNakhon Pathom: 0Nong Bua Pitchaya: 0

H2H

Nakhon Pathom 1
6 Remízy
2 Nong Bua Pitchaya
Vzájemné zápasy
22. března 26
Nakhon Pathom3
Nong Bua Pitchaya1
03. prosince 25
Nong Bua Pitchaya1
Nakhon Pathom0
26. února 25
Nong Bua Pitchaya0
Nakhon Pathom0
14. ledna 25
Nakhon Pathom1
Nong Bua Pitchaya1
24. srpna 24
Nong Bua Pitchaya2
Nakhon Pathom1
10. února 21
Nakhon Pathom0
Nong Bua Pitchaya0
29. února 20
Nong Bua Pitchaya2
Nakhon Pathom2
02. července 17
Nong Bua Pitchaya1
Nakhon Pathom1

Poslední zápasy

Tabulka

Thajsko - Thai League 2
# Tým Z G B
1 Rasi Salai United 34 64-35 71
2 Sisaket United 34 49-31 60
3 Pattani 34 49-45 58
4 Nong Bua Pitchaya 34 59-59 54
5 Police Tero 34 50-44 53
6 Chainat 34 50-46 46
7 Khon Kaen United 34 60-52 45
8 Mahasarakham United 34 47-42 45
9 Trat FC 34 49-53 44
10 Chiangmai United 34 55-58 43
11 Phrae United 34 40-50 43
12 Esan Pattaya 34 45-42 42
13 Songkhla 34 37-46 41
14 Chanthaburi 34 44-46 40
15 Nakhon Pathom 34 29-37 39
16 Kasetsart FC 34 46-49 38
17 Nakhon Si Thammarat 34 32-54 36
18 Bangkok 34 40-56 35
Promotion Promotion Playoffs Relegation