Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
RC Arba

RC Arba Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.08m Ø 29.7 Ligue 2
44
Αγώνες με προγνωστικά
61.4%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLWDD
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / Αγώνα
RC Arba δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
RC Arba δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 30 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η RC Arba δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Usm El Harrach vs RC Arba, Ligue 2, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.31 γηπεδούχος, 4.55 ισοπαλία, 9.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 3.5/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Usm El HarrachHarrach3
RC ArbaArba1
▴1.31
▾4.55
▾9.25
1
▴1.31
U2.5
1.62
NG
▴1.37
U2.5
1.62
3.5
U2.5
1.623.5
RC Arba vs CRB Adrar, Ligue 2, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.33 γηπεδούχος, 4.50 ισοπαλία, 11.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 4.1/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
RC ArbaArba2
CRB AdrarAdrar0
▾1.33
▴4.50
▴11.00
1
▾1.33
O1.5
▴1.37
NG
▾1.37
O1.5
▴1.37
4.1
✓ O1.5
▴1.374.1
GC Mascara vs RC Arba, Ligue 2, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.82 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 5.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.68, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
GC Mascara2
RC ArbaArba1
▾1.82
▴3.45
▴5.20
X
▴3.45
U2.5
▾1.68
NG
▾1.65
U2.5
▾1.68
6.7
U2.5
▾1.686.7
RC Arba vs Usm El Harrach, Ligue 2, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 4.40 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 1.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
RC ArbaArba2
Usm El HarrachHarrach0
▴4.40
▾3.20
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
1.44
NG
▾1.53
U2.5
1.44
8.0
✓ U2.5
1.448.0
Saida vs Arba, Ligue 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 1.63 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 6.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Saida0
Arba0
▴1.63
▾3.45
▾6.50
X
▾3.45
U2.5
▾1.55
NG
▴1.52
U2.5
▾1.55
6.7
✓ U2.5
▾1.556.7
Arba vs WA Mostaganem, Ligue 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 1.88 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 5.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 5.7/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Arba2
WA Mostaganem2
▾1.88
▴3.70
▴5.60
1
▾1.88
U2.5
▴1.62
NG
1.61
U2.5
▴1.62
5.7
U2.5
▴1.625.7
RC Kouba vs Arba, Ligue 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 1.34 γηπεδούχος, 4.70 ισοπαλία, 11.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
RC Kouba1
Arba0
▴1.34
▾4.70
▾11.00
1X
▴1.06
U3.5
▾1.23
NG
▾1.33
U3.5
▾1.23
8.0
✓ U3.5
▾1.238.0
Arba vs ASM Oran, Ligue 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.25 γηπεδούχος, 3.00 ισοπαλία, 3.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 6.5/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Arba0
ASM Oran1
▴2.25
▴3.00
▾3.60
X2
1.58
U2.5
▾1.47
NG
1.65
U2.5
1.47
6.5
✓ U2.5
1.476.5
Tixeraine vs Arba, Ligue 2, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 1.95 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 3.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 2.2/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Tixeraine1
Arba0
▾1.95
▾3.30
▴3.90
X
▾3.30
U2.5
▾1.72
NG
1.85
1X
▾1.23
2.2
✓ 1X
▾1.232.2
SKAF Khemis Melina vs RC Arba, Ligue 2, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 1.89 γηπεδούχος, 3.05 ισοπαλία, 4.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
SKAF Khemis MelinaSKAF K 0
RC ArbaArba 0
1.89
3.05
4.10
1X
1.19
U2.5
1.40
NG
1.52
U2.5
1.40
6.7
✓ U2.5
1.406.7
Olympique Medea vs RC Arba, Ligue 2, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: 2.01 γηπεδούχος, 3.02 ισοπαλία, 3.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 2–3, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Olympique MedeaOlympique 2
RC ArbaArba 3
2.01
3.02
3.60
X2
1.67
U2.5
1.48
NG
1.61
U2.5
1.48
4.6
U2.5
1.484.6
Ghir Abadla vs RC Arba, Ligue 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 2.23 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 3.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 3.2/10. Τελικό σκορ 2–4, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Ghir Abadla2
RC ArbaArba4
2.23
3.10
3.10
2
3.10
U2.5
1.56
NG
1.75
X2
1.53
3.2
✓ X2
1.533.2

Στατιστικά σεζόν

Ligue 2 Αλγερία · Σεζόν 2025
27Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141327
Νίκες819
Ισοπαλίες325
Ήττες31013
Γκολ υπέρ17623
Γκολ κατά112031
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.20.50.9
Μ.Ο. γκολ κατά0.81.51.1
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ617
Αγώνες χωρίς γκολ4812
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας3-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.556%
15 Αγώνες
Over 1.530%
8 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Αλγερία - Ligue 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 RC Kouba 5 11-1 13
2 Blida 5 9-3 13
3 GC Mascara 5 7-1 11
4 Usm El Harrach 5 9-6 10
5 MC Saida 4 5-2 10
6 ASM Oran 5 10-4 9
7 Mostaganem 5 7-7 7
8 Sidi Benali 5 7-9 7
9 Hussein Dey 5 7-6 6
10 WA Mostaganem 5 7-7 6
11 WA Tlemcen 4 2-5 4
12 Koléa 4 3-7 3
13 El Bayadh 5 0-5 2
14 Tiaret 5 3-8 1
15 Taghit 5 2-13 1
16 RC Arba 2 1-6 0

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για RC Arba

Ψάχνετε προγνωστικά για RC Arba; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα RC Arba, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 44 αγώνες της ομάδας RC Arba, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 61.4%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Ligue 2, η RC Arba κατέγραψε 9 νίκες, 5 ισοπαλίες και 13 ήττες σε 27 αγώνες, σκοράροντας 23 γκολ (0.9 ανά αγώνα) και δεχόμενη 31, με 7 κλειστά τέρματα.

Η RC Arba έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.08m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για RC Arba παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα RC Arba είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.