Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Karlovac 1919

Karlovac 1919 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€3.55m Ø 24.3 First NL
37
Αγώνες με προγνωστικά
56.8%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WDLWLW
Πρόσφατη φόρμα
1.80
Γκολ / Αγώνα
Karlovac 1919 δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 20 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Karlovac 1919 δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Karlovac 1919 vs Bsk Bijelo Brdo, First NL, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.57 γηπεδούχος, 3.00 ισοπαλία, 2.72 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Karlovac 1919Karlovac3
Bsk Bijelo BrdoBijelo Brdo2
▴2.57
▾3.00
▾2.72
1X
▴1.39
U2.5
▾1.55
GG
▴2.00
U2.5
▾1.55
4.7
U2.5
▾1.554.7
Segesta Sisak vs Karlovac 1919, First NL, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 1.52 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 5.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 3.6/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Segesta SisakSegesta1
Karlovac 1919Karlovac1
▾1.52
▴4.10
▴5.40
1
▾1.52
U3.5
▴1.40
NG
▴1.88
U3.5
▴1.40
3.6
✓ U3.5
▴1.403.6
Karlovac 1919 vs Dubrava Zagreb, First NL, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: 1.72 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 4.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Karlovac 1919Karlovac0
Dubrava ZagrebDubrava1
▾1.72
▴3.65
▴4.30
1X
▾1.19
U3.5
▴1.32
NG
▴1.90
U3.5
▴1.32
6.6
✓ U3.5
▴1.326.6
Mladost Zdralovi vs Karlovac, First NL, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: 1.73 γηπεδούχος, 3.50 ισοπαλία, 4.45 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.85, εμπιστοσύνη 4.1/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Mladost ZdraloviZdralovi1
Karlovac0
▴1.73
▾3.50
▴4.45
1
▴1.73
O2.5
▾1.85
GG
▾1.82
O2.5
▾1.85
4.1
O2.5
▾1.854.1
Karlovac 1919 vs Hrvace, First NL, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 1.91 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 3.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.91, εμπιστοσύνη 7.1/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Karlovac 1919Karlovac3
Hrvace1
▴1.91
▾3.40
▾3.75
1
▴1.91
U3.5
▾1.31
NG
▴1.97
1
▴1.91
7.1
✓ 1
▴1.917.1
Dugopolje vs Karlovac, First NL, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 1.93 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dugopolje2
Karlovac2
▾1.93
▾3.25
▴3.80
X2
▴1.82
O1.5
▾1.35
NG
▴1.88
O1.5
▴1.35
4.4
✓ O1.5
▴1.354.4
Karlovac 1919 vs Opatija, First NL, έναρξη στις 18:30. Αποδόσεις: 2.15 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Karlovac 1919Karlovac2
Opatija1
▾2.15
▴3.25
▴3.35
2
▴3.35
U2.5
▴1.62
NG
▴1.82
X2
▴1.67
4.8
X2
▴1.674.8
Sesvete vs Karlovac, First NL, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 2.00 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 3.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 3.7/10. Τελικό σκορ 3–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Sesvete3
Karlovac0
▴2.00
▾3.30
▾3.80
X2
1.78
O1.5
▴1.37
NG
▴1.78
O1.5
▾1.37
3.7
✓ O1.5
▾1.373.7

Karlovac Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4
Κατοχή μπάλας
47%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
4.1
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2.3
Ποσοστό νικών
40%

Στατιστικά σεζόν

First NL Κροατία · Σεζόν 2026
8Αγώνες Ποσοστό νικών 38%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες448
Νίκες303
Ισοπαλίες022
Ήττες123
Γκολ υπέρ8311
Γκολ κατά5712
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.00.81.4
Μ.Ο. γκολ κατά1.31.81.5
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ000
Αγώνες χωρίς γκολ123
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-1
Εκτός έδρας3-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες1
Ήττες2
Πέναλτι
1/ 2
50.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
2–1
0-15
0–2
16-30
0–3
31-45
1–3
46-60
1–1
61-75
7–2
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-2-3-11 G
19Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.563%
5 Αγώνες
Over 1.550%
4 Αγώνες
Over 2.525%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Κροατία - First NL
# Ομάδα Α Γ Β
1 Croatia Zmijavci 8 12-6 16
2 Jadran LP 8 13-8 15
3 Mladost Ždralovi 8 8-7 14
4 HNK Cibalia 8 8-6 13
5 Bsk Bijelo Brdo 8 10-9 13
6 Dinamo Zagreb U21 8 14-12 12
7 Karlovac 1919 8 11-12 11
8 Segesta Sisak 8 10-11 11
9 Orijent 1919 8 8-9 11
10 Vukovar 8 12-14 11
11 Sesvete 8 10-9 10
12 Dugopolje 8 9-10 9
13 Opatija 8 9-11 8
14 Dubrava Zagreb 8 7-9 8
15 Kustosija 8 4-6 7
16 Hrvace 8 7-13 7
Promotion - HNL Relegation

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Karlovac 1919

Ψάχνετε προγνωστικά για Karlovac 1919; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Karlovac 1919, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 37 αγώνες της ομάδας Karlovac 1919, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 56.8%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του First NL, η Karlovac 1919 κατέγραψε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 8 αγώνες, σκοράροντας 11 γκολ (1.4 ανά αγώνα) και δεχόμενη 12, με 0 κλειστά τέρματα.

Η Karlovac 1919 έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €3.55m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Karlovac 1919 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Karlovac 1919 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.