Μετάβαση στο περιεχόμενο
Potters Bar Town
Με την υποστήριξη του NT Apex AI

Potters Bar Town Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€200.00Th. Ø 34.0 Non League Premier - Isthmian
166
Αγώνες με προγνωστικά
67.5%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DLLLLW
Πρόσφατη φόρμα
0.87
Γκολ / Αγώνα
Potters Bar Town έχασε τους τελευταίους 4 αγώνες
Potters Bar Town δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 12 αγώνες
Potters Bar Town έχασε χωρίς να σκοράρει στους τελευταίους 3 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Potters Bar Town δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Τέλος
Whitehawk1
Potters B1
1.62
4.45
4.60
1
1.62
O2.5
1.45
NG
2.30
1
1.62
3.2
1
1.623.2
Τέλος
Potters Bar TownPotters B0
Chatham Town6
7.00
5.00
1.34
2
1.31
U3.5
1.65
NG
1.91
2
1.31
5.7
✓ 2
1.315.7
Τέλος
Welling UnitedWelling U1
Potters Bar TownPotters B0
1.40
5.65
6.50
1
1.40
O2.5
1.45
NG
2.15
1X
1.13
8.0
✓ 1X
1.138.0
Τέλος
Potters Bar TownPotters B0
Chichester CityChichester C1
2.90
3.90
2.10
1
2.90
O2.5
1.42
GG
1.41
O2.5
1.42
6.5
O2.5
1.426.5
Τέλος
Cheshunt4
Potters B1
1.65
4.10
4.30
X2
2.20
U3.5
1.53
GG
1.60
U3.5
1.53
2.1
U3.5
1.532.1
Τέλος
Potters Bar TownPotters B2
Lewes1
2.75
3.75
2.20
1X
1.65
O2.5
1.62
GG
1.55
O2.5
1.62
5.0
✓ O2.5
1.625.0
Τέλος
Dulwich HamletDulwich H4
Potters Bar TownPotters Bar 1
1.50
4.40
5.20
1
1.50
O2.5
1.57
NG
2.07
1
1.50
6.1
✓ 1
1.506.1
Τέλος
Cray WanderersCray W1
Potters Bar TownPotters Bar0
1.40
5.10
6.25
1
1.40
O2.5
1.47
NG
2.07
1
1.40
7.0
✓ 1
1.407.0
Τέλος
Hastings UnitedHastings 2
Potters Bar TownPotters B3
2.67
3.42
2.28
X2
1.40
U3.5
1.37
NG
2.15
U3.5
1.37
6.0
U3.5
1.376.0
Τέλος
Potters Bar TownPotters B5
Hendon1
2.43
3.40
2.48
1X
1.44
O2.5
1.72
NG
2.17
O2.5
1.72
3.4
✓ O2.5
1.723.4
Τέλος
Bowers & PitseaBowers P2
Potters Bar TownPotters B0
3.70
4.10
1.65
2
1.65
U3.5
1.49
NG
2.15
2
1.65
2.2
2
1.652.2
Τέλος
Bognor Regis TownBognor R1
Potters Bar TownPotters B0
2.22
3.75
2.58
X2
1.57
U3.5
1.62
NG
2.60
U3.5
1.62
4.0
✓ U3.5
1.624.0
Τέλος
Potters Bar TownPotters B2
Haringey BoroughHaringey 1
1.37
4.76
6.00
1
1.37
O2.5
1.46
NG
2.07
1
1.37
8.0
✓ 1
1.378.0
Τέλος
Potters Bar TownPotters B2
Margate3
1.66
3.75
4.33
1
1.66
O2.5
1.60
GG
1.62
1
1.66
6.6
1
1.666.6
Τέλος
LeatherheadLeatherhe2
Potters Bar TownPotters B0
2.38
3.50
2.61
X2
1.48
U3.5
1.53
NG
2.45
X2
1.48
1.4
X2
1.481.4
Τέλος
Potters Bar TownPotters B0
Corinthian-CasualsCorinthia1
1.87
3.60
3.50
2
3.50
O2.5
1.63
NG
2.25
AS
1.32
4.4
AS
1.324.4
Τέλος
East Thurrock UnitedEast T1
Potters Bar TownPotters B0
2.77
3.57
2.23
X2
1.38
O2.5
1.48
NG
2.60
X2
1.38
1.9
X2
1.381.9
Τέλος
Potters Bar TownPotters B2
Merstham0
1.75
3.85
3.85
1
1.75
U3.5
1.59
NG
2.40
1
1.75
2.9
1
1.752.9

Στατιστικά σεζόν

Non League Premier - Isthmian Αγγλία · Σεζόν 2025
41Αγώνες Ποσοστό νικών 22%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες212041
Νίκες639
Ισοπαλίες112
Ήττες141630
Γκολ υπέρ281745
Γκολ κατά524193
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.30.91.1
Μ.Ο. γκολ κατά2.52.12.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ213
Αγώνες χωρίς γκολ7714
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-6
Εκτός έδρας4-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες1
Ήττες7
Πέναλτι
3/ 3
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
6–15
0-15
9–11
16-30
7–11
31-45
11–20
46-60
7–13
61-75
3–15
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.566%
27 Αγώνες
Over 1.534%
14 Αγώνες
Over 2.510%
4 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Potters Bar Town

Ψάχνετε προγνωστικά για Potters Bar Town; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Potters Bar Town, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 166 αγώνες της ομάδας Potters Bar Town, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 67.5%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Non League Premier - Isthmian, η Potters Bar Town κατέγραψε 9 νίκες, 2 ισοπαλίες και 30 ήττες σε 41 αγώνες, σκοράροντας 45 γκολ (1.1 ανά αγώνα) και δεχόμενη 93, με 3 κλειστά τέρματα.

Η Potters Bar Town έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €200.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Potters Bar Town παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Potters Bar Town είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 160 πρωταθλήματα.