Μετάβαση στο περιεχόμενο
Türkgücü-Ataspor
Με την υποστήριξη του NT Apex AI

Türkgücü-Ataspor Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€720.00Th. Ø 25.2 Regionalliga - Bayern
28
Αγώνες με προγνωστικά
35.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDDLD
Πρόσφατη φόρμα
0.60
Γκολ / Αγώνα
Türkgücü-Ataspor δεν έχει νίκη στους τελευταίους 11 αγώνες
Türkgücü-Ataspor δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 11 αγώνες
Türkgücü-Ataspor είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 11 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Türkgücü-Ataspor δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Στατιστικά σεζόν

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα για τη σεζόν

Τα στατιστικά δεν είναι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή για αυτή την ομάδα.

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Türkgücü-Ataspor

Ψάχνετε προγνωστικά για Türkgücü-Ataspor; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Türkgücü-Ataspor, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 28 αγώνες της ομάδας Türkgücü-Ataspor, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 35.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Η Türkgücü-Ataspor έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €720.00Th..

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Türkgücü-Ataspor παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Türkgücü-Ataspor είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 160 πρωταθλήματα.