Liigu sisu juurde

OFI Crete vs Asteras Tripolis Ennustus - 7. jaan 2026

7. jaan15:00
2:0
Lõppenud
13.00 X3.30 22.52

Ennustused

Kindlus
Parim vihje
Alla 3.5 1.30
Kokku maksimaalselt 3 väravat
7.4/10
1X2 vihje
22.52
4.3/10
Väravate koguarv
Alla 3.51.30
6.3/10
Mõlemad skoorivad
Jah1.80
1.0/10
Bet Builderi vihje
X2 & Alla 4.51.65
3.7/10
Õige skoor
OFI Crete12Asteras Tripolis

Statistika: ennustus vs tegelik

AI
OFI
Asteras T
xGOFI Crete: 1.16Asteras Tripolis: 0.98
PallivaldamineOFI Crete: 53%Asteras Tripolis: 47%
Löögid kokkuOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 9
Löögid raamidesseOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 4
Pealelöögid möödaOFI Crete: 1Asteras Tripolis: 3
NurgalöögidOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 5
Kollased kaardidOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 2
xGOFI Crete: 1.74Asteras Tripolis: 1.8
PallivaldamineOFI Crete: 63%Asteras Tripolis: 37%
Löögid kokkuOFI Crete: 15Asteras Tripolis: 8
Löögid raamidesseOFI Crete: 4Asteras Tripolis: 3
Pealelöögid möödaOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 4
NurgalöögidOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 4
Kollased kaardidOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 4
xGOFI Crete: 1.741.16Asteras Tripolis: 1.80.98
PallivaldamineOFI Crete: 63%53%Asteras Tripolis: 37%47%
Löögid kokkuOFI Crete: 157Asteras Tripolis: 89
Löögid raamidesseOFI Crete: 42Asteras Tripolis: 34
Pealelöögid möödaOFI Crete: 71Asteras Tripolis: 43
NurgalöögidOFI Crete: 33Asteras Tripolis: 45
Kollased kaardidOFI Crete: 22Asteras Tripolis: 42

Statistika

Keskmine / mäng
OFI
Asteras T
xGOFI Crete: 0.99Asteras Tripolis: 0.91
Väravad kokkuOFI Crete: 2.6Asteras Tripolis: 1.7
Löödud väravadOFI Crete: 0.9Asteras Tripolis: 1.1
VastuväravadOFI Crete: 1.7Asteras Tripolis: 0.6
PallivaldamineOFI Crete: 44%Asteras Tripolis: 44%
Löögid kokkuOFI Crete: 6.8Asteras Tripolis: 9.1
Löögid raamidesseOFI Crete: 2.5Asteras Tripolis: 3.8
Pealelöögid möödaOFI Crete: 2.3Asteras Tripolis: 3.4
FoulidOFI Crete: 15Asteras Tripolis: 14.5
NurgalöögidOFI Crete: 2.9Asteras Tripolis: 5
SuluseisudOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 2.5
Kollased kaardidOFI Crete: 3.4Asteras Tripolis: 2.56
Sööte kokkuOFI Crete: 349Asteras Tripolis: 332

Vorm

Viimase 10 mängu ülevaade
OFI
Asteras T
VõidudOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 3
Üle 1.5 väravaOFI Crete: 8Asteras Tripolis: 5
Üle 2.5 väravaOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 2
Üle 3.5 väravaOFI Crete: 1Asteras Tripolis: 1
Mõlemad lõid väravaOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 2
ÜllatusvõidudOFI Crete: 0Asteras Tripolis: 0
ÜllatuskaotusedOFI Crete: 0Asteras Tripolis: 0

H2H

Kõik omavahelised mängud 33
OFI Crete
Asteras Tripolis
10Võidud
8Viigid
15Võidud
Viimased omavahelised mängud 9
2.6Väravaid mängu kohta
33%Mõlemad lõid värava
56%Üle 2.5 värava
11. jaan2026OFIAsteras Tripolis40
07. jaan2026OFIAsteras Tripolis20
03. nov2025Asteras TripolisOFI30
26. apr2025OFIAsteras Tripolis02
13. apr2025Asteras TripolisOFI21
02. apr2025OFIAsteras Tripolis11
26. veebr2025Asteras TripolisOFI01
15. veebr2025OFIAsteras Tripolis21
04. nov2024Asteras TripolisOFI30

Viimased mängud