OFI Crete vs Asteras Tripolis Ennustus - 7. jaan 2026
Ennustused
Kindlus
Parim vihje
Alla 3.5
1.30
Kokku maksimaalselt 3 väravat
7.4/10
1X2 vihje
22.52
4.3/10
Väravate koguarv
Alla 3.51.30
6.3/10
Mõlemad skoorivad
Jah1.80
1.0/10
Bet Builderi vihje
X2 & Alla 4.51.65
3.7/10
Õige skoor
Statistika: ennustus vs tegelik
AIAsteras T
xGOFI Crete: 1.16Asteras Tripolis: 0.98
PallivaldamineOFI Crete: 53%Asteras Tripolis: 47%
Löögid kokkuOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 9
Löögid raamidesseOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 4
Pealelöögid möödaOFI Crete: 1Asteras Tripolis: 3
NurgalöögidOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 5
Kollased kaardidOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 2
xGOFI Crete: 1.74Asteras Tripolis: 1.8
PallivaldamineOFI Crete: 63%Asteras Tripolis: 37%
Löögid kokkuOFI Crete: 15Asteras Tripolis: 8
Löögid raamidesseOFI Crete: 4Asteras Tripolis: 3
Pealelöögid möödaOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 4
NurgalöögidOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 4
Kollased kaardidOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 4
xGOFI Crete: 1.741.16Asteras Tripolis: 1.80.98
PallivaldamineOFI Crete: 63%53%Asteras Tripolis: 37%47%
Löögid kokkuOFI Crete: 157Asteras Tripolis: 89
Löögid raamidesseOFI Crete: 42Asteras Tripolis: 34
Pealelöögid möödaOFI Crete: 71Asteras Tripolis: 43
NurgalöögidOFI Crete: 33Asteras Tripolis: 45
Kollased kaardidOFI Crete: 22Asteras Tripolis: 42
Statistika
Keskmine / mäng
Asteras T
xGOFI Crete: 0.99Asteras Tripolis: 0.91
Väravad kokkuOFI Crete: 2.6Asteras Tripolis: 1.7
Löödud väravadOFI Crete: 0.9Asteras Tripolis: 1.1
VastuväravadOFI Crete: 1.7Asteras Tripolis: 0.6
PallivaldamineOFI Crete: 44%Asteras Tripolis: 44%
Löögid kokkuOFI Crete: 6.8Asteras Tripolis: 9.1
Löögid raamidesseOFI Crete: 2.5Asteras Tripolis: 3.8
Pealelöögid möödaOFI Crete: 2.3Asteras Tripolis: 3.4
FoulidOFI Crete: 15Asteras Tripolis: 14.5
NurgalöögidOFI Crete: 2.9Asteras Tripolis: 5
SuluseisudOFI Crete: 2Asteras Tripolis: 2.5
Kollased kaardidOFI Crete: 3.4Asteras Tripolis: 2.56
Sööte kokkuOFI Crete: 349Asteras Tripolis: 332
Vorm
Viimase 10 mängu ülevaade
Asteras T
VõidudOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 3
Üle 1.5 väravaOFI Crete: 8Asteras Tripolis: 5
Üle 2.5 väravaOFI Crete: 7Asteras Tripolis: 2
Üle 3.5 väravaOFI Crete: 1Asteras Tripolis: 1
Mõlemad lõid väravaOFI Crete: 3Asteras Tripolis: 2
ÜllatusvõidudOFI Crete: 0Asteras Tripolis: 0
ÜllatuskaotusedOFI Crete: 0Asteras Tripolis: 0
H2H
Kõik omavahelised mängud 33
10Võidud
8Viigid
15Võidud
Viimased omavahelised mängud 9
2.6Väravaid mängu kohta
33%Mõlemad lõid värava
56%Üle 2.5 värava
11. jaan2026
OFI
Asteras Tripolis40
07. jaan2026
OFI
Asteras Tripolis20
03. nov2025
Asteras Tripolis
OFI30
26. apr2025
OFI
Asteras Tripolis02
13. apr2025
Asteras Tripolis
OFI21
02. apr2025
OFI
Asteras Tripolis11
26. veebr2025
Asteras Tripolis
OFI01
15. veebr2025
OFI
Asteras Tripolis21
04. nov2024
Asteras Tripolis
OFI30
Viimased mängud
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.