Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Bashkimi Kumanovo

Bashkimi Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

25
Ennustatud mängud
76.0%
Ennustatavuse määr
WLLWLD
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Bashkimi Kumanovo: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Bashkimi Kumanovo ei saanud viimases 18 mängus punast kaarti
Bashkimi Kumanovo: viimases 10 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Bashkimi Kumanovo vs Aresimi, First League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.95 koduvõit, 3.65 viik, 2.11 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.60, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi2
Arsimi1
2.95
3.65
2.11
X2
1.34
O2.5
1.60
Jah
1.46
O2.5
1.60
5.0
✓ O2.5
1.605.0
Tikves vs Bashkimi Kumanovo, First League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.08 koduvõit, 11.50 viik, 26.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tikves3
Bashkimi1
1.08
▾11.50
▴26.00
1
1.08
O2.5
1.28
Ei
1.47
O2.5
1.28
5.0
✓ O2.5
1.285.0
Bashkimi Kumanovo vs Sileks, First League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 6.30 koduvõit, 4.60 viik, 1.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi0
Sileks3
▾6.30
▾4.60
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▾1.57
Jah
▾1.80
O2.5
▾1.57
5.0
✓ O2.5
▾1.575.0
Bashkimi Kumanovo vs Struga, First League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 12.00 koduvõit, 6.60 viik, 1.18 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi2
Struga1
▴12.00
▴6.60
▾1.18
2
▾1.18
O2.5
▾1.52
Jah
▾2.25
O2.5
▾1.52
5.0
✓ O2.5
▾1.525.0
Shkendija vs Bashkimi K, First League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.05 koduvõit, 11.50 viik, 32.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.66, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Shkendija4
Bashkimi1
▾1.05
▴11.50
▴32.00
1
▾1.05
O3.5
1.66
Jah
▾2.50
O3.5
1.66
5.0
✓ O3.5
1.665.0
Bashkimi Kumanovo vs Vardar Skopje, First League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 10.50 koduvõit, 6.50 viik, 1.21 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.71, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Bashkimi3
Vardar 3
▾10.50
▾6.50
▴1.21
2
▴1.21
O2.5
▾1.37
Ei
▴1.80
H2
1.71
5.0
H2
1.715.0
Bashkimi Kumanovo vs Shkendija Haracine, First League, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.40 viik, 1.98 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldus 4.6/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi1
Shkendija Har.2
▴3.40
▴3.40
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.23
Jah
▾1.69
X2
▾1.27
4.6
✓ X2
▾1.274.6
Sileks vs Bashkimi K, First League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.06 koduvõit, 11.50 viik, 34.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 1.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Sileks6
Bashkimi0
▾1.06
▴11.50
▴34.00
1
▾1.06
O2.5
▴1.30
Jah
▴3.00
O2.5
▴1.30
1.0
✓ O2.5
▴1.301.0
Pelister vs Bashkimi K, First League, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.72 koduvõit, 4.00 viik, 6.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.67, usaldus 1.1/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Pelister1
Bashkimi0
▴1.72
▾4.00
▾6.00
1X
▴1.21
O2.5
▾1.67
Ei
▴2.07
O2.5
▾1.67
1.1
O2.5
▾1.671.1
Bashkimi Kumanovo vs Makedonija GjP, First League, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.60 koduvõit, 3.80 viik, 5.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.70, usaldus 1.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi3
Makedonija GP3
▾1.60
▴3.80
▴5.20
1
▾1.60
O2.5
▾1.70
Ei
▴2.30
O2.5
▾1.70
1.0
✓ O2.5
▾1.701.0
Bashkimi Kumanovo vs Akademija Pandev, First League, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.60 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.98, usaldus 3.7/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bashkimi0
Brera Strumica0
▾1.80
3.60
▴4.40
2
▴4.40
O2.5
▴1.92
Jah
▴1.90
X2
▴1.98
3.7
✓ X2
▴1.983.7
Shkupi vs Bashkimi, First League, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 17.50 koduvõit, 8.00 viik, 1.12 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 5.4/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Shkupi2
Bashkimi 3
▴17.50
▴8.00
▾1.12
1
▴17.50
O2.5
▴1.41
Jah
▾2.30
O2.5
▴1.41
5.4
✓ O2.5
▴1.415.4
Shkupi vs Bashkimi, First League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 26.00 koduvõit, 11.00 viik, 1.09 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Shkupi0
Bashkimi2
▴26.00
▴11.00
▾1.09
1
▴26.00
O2.5
▾1.30
Jah
2.70
O2.5
▾1.30
5.0
O2.5
▾1.305.0

Hooaja statistika

First League Põhja-Makedoonia · Hooaeg 2026
12Mängud Võidumäär 25%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6612
Võidud213
Viigid101
Kaotused358
Löödud väravad8412
Sisse lastud väravad151833
Keskm. löödud väravad1.30.71.0
Keskm. sisse lastud väravad2.53.02.8
Nullimängud000
Mängud väravata235
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-5
Võõrsil6-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil6
Seeriad
Võit1
Kaotus5
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–3
0-15
2–4
16-30
4–5
31-45
2–4
46-60
2–9
61-75
2–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-303
31-452
46-603
61-755
76-908
24Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.558%
7 mängu
Üle 1.533%
4 mängu
Üle 2.58%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Põhja-Makedoonia - First League
# Meeskond M V P
1 Shkendija 12 26-11 27
2 Struga 12 27-7 26
3 Tikveš 12 25-10 21
4 Vardar Skopje 12 17-10 21
5 Sileks 12 19-11 17
6 Shkëndija Haraçinë 12 8-15 15
7 Bregalnica Štip 12 16-22 13
8 Aresimi 12 12-27 10
9 Bashkimi Kumanovo 12 12-33 10
10 Skopje 12 5-21 4
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) 1. MFL (Relegation) Relegation - 2. MFL

Bashkimi Kumanovo ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Bashkimi Kumanovo ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Bashkimi Kumanovo meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 25 mängu, milles on osalenud Bashkimi Kumanovo, parima vihje täpsusega 76.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First League hooajal on Bashkimi Kumanovo saavutanud 3 võitu, 1 viiki ja 8 kaotust 12 mängus, lüües 12 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 33, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Bashkimi Kumanovo ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Bashkimi Kumanovo on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.