Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Kiyovu Sports

Kiyovu Sports Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€50.00Th. Ø 28.0 National Soccer League
39
Ennustatud mängud
53.8%
Ennustatavuse määr
DWLLDW
Hiljutine vorm
0.80
Väravad / mäng
Kiyovu Sports: 92% viimasest 12 mängust lõppes alla 2.5 väravaga
Kiyovu Sports ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Kiyovu Sports: viimases 10 mängus löödi alla 2.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Marines vs Kiyovu S, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.27 koduvõit, 2.95 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 4.8/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Marines0
Kiyovu SKiyovu0
2.27
2.95
3.15
1X
1.30
U2.5
1.47
Ei
1.66
U2.5
1.47
4.8
✓ U2.5
1.474.8
Kiyovu Sports vs Bugesera, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.00 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu1
Bugesera0
▴2.30
▾3.00
▾3.70
1X
▴1.31
U2.5
▴1.50
Ei
▴1.69
U2.5
▴1.50
5.0
✓ U2.5
▴1.505.0
Musanze vs Kiyovu S, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 2.90 viik, 2.57 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.64, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Musanze1
Kiyovu SKiyovu0
2.70
2.90
2.57
2
2.57
U2.5
1.44
Ei
1.64
BTTS ei
1.64
5.0
✓ BTTS ei
1.645.0
Kiyovu Sports vs Gorilla, National Soccer League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.05 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 4.9/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu0
Gorilla1
1.95
3.05
3.80
1
1.95
U2.5
1.50
Ei
1.62
U2.5
1.50
4.9
✓ U2.5
1.504.9
Kiyovu Sports vs Muhanga, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 4.00 viik, 2.51 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 6.2/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu1
Muhanga1
▴3.80
▾4.00
▾2.51
1X
▴1.78
U3.5
▾1.28
Ei
▴1.84
U3.5
▾1.28
6.2
✓ U3.5
▾1.286.2
Al Merreikh vs Kiyovu Sports, National Soccer League, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.60 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 7.2/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Al Merreikh0
Kiyovu SportsKiyovu1
1.65
▾3.60
▴5.00
1
1.65
U3.5
▴1.27
Jah
▾2.15
1
1.65
7.2
1
1.657.2
Amagaju vs Kiyovu S, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 4.60 viik, 6.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 2.35, usaldus 7.3/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Amagaju0
Kiyovu SKiyovu1
▾1.82
▴4.60
▴6.50
1
▾1.82
U2.5
▴2.35
Ei
▴2.05
U2.5
▴2.35
7.3
✓ U2.5
▴2.357.3
Musanze vs Kiyovu S, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 2.75 viik, 2.67 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 5.7/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Musanze0
Kiyovu SKiyovu0
2.67
2.75
2.67
2
2.67
U2.5
1.41
Ei
1.63
U2.5
1.41
5.7
✓ U2.5
1.415.7
Kiyovu Sports vs Rwamagana City, National Soccer League, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 2.80 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu2
Rwamagana CityRwamagana2
2.12
2.80
3.70
1
2.12
U2.5
1.38
Ei
1.61
U2.5
1.38
5.0
U2.5
1.385.0
Kiyovu Sports vs Etoile de l'Est, National Soccer League, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.30 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.40, usaldus 1.2/10. Lõppseis 6–1.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu6
Etoile de l'EstEtoile de L'Est1
1.65
3.30
5.00
X2
2.10
U2.5
1.40
Ei
1.48
U2.5
1.40
1.2
U2.5
1.401.2
Koefitsiendid: 1.26 koduvõit, 4.97 viik, 11.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.26, usaldus 6.8/10. Lõppseis 1–1.
Lõpp
Kiyovu SportsKiyovu1
Etoile de l'EstEtoile de L'Est1
1.26
4.97
11.00
1
1.26
U3.5
1.30
Ei
1.45
1
1.26
6.8
1
1.266.8

Hooaja statistika

National Soccer League Rwanda · Hooaeg 2026
3Mängud Võidumäär 33%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud213
Võidud101
Viigid000
Kaotused112
Löödud väravad101
Sisse lastud väravad112
Keskm. löödud väravad0.50.00.3
Keskm. sisse lastud väravad0.51.00.7
Nullimängud101
Mängud väravata112
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil1-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil1
Seeriad
Võit0
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
0–1
16-30
1–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.533%
1 mängu
Üle 1.50%
0 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Rwanda - National Soccer League
# Meeskond M V P
1 Marines 6 13-6 11
2 Gorilla 6 4-2 11
3 Mukura 5 6-3 10
4 Gicumbi 5 5-4 9
5 Amagaju 6 8-5 7
6 Sunrise 6 4-7 7
7 Etincelles 5 2-6 7
8 Bugesera 3 4-1 6
9 Musanze 5 3-5 6
10 Gasogi United 6 4-7 6
11 Rayon Sports 3 4-2 4
12 Al Merreikh 2 1-0 4
13 Kiyovu Sports 4 1-2 4
14 AS Kigali 4 1-4 4
15 Police 6 2-6 4
16 APR 1 4-2 3
17 Al Hilal Omdurman 2 2-3 3
18 Etoile de l'Est 5 3-6 3

Kiyovu Sports ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Kiyovu Sports ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Kiyovu Sports meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 39 mängu, milles on osalenud Kiyovu Sports, parima vihje täpsusega 53.8%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel National Soccer League hooajal on Kiyovu Sports saavutanud 1 võitu, 0 viiki ja 2 kaotust 3 mängus, lüües 1 väravat (0.3 mängu kohta) ja lastes sisse 2, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Kiyovu Sports hinnanguline turuväärtus on praegu €50.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Kiyovu Sports ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Kiyovu Sports on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.