Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Liptovský Mikuláš

L. Mikulas Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€945.00Th. Ø 25.1 2. liga
83
Ennustatud mängud
71.1%
Ennustatavuse määr
WLDWLW
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Liptovský Mikuláš on kodus viimases 17 mängus püsinud kaotuseta
Liptovský Mikuláš: viimases 9 mängus löödi alla 3.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Liptovsky Mikulas vs Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 4.20 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.62, usaldus 7.4/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas1
Lehota p. V.0
▾1.62
▾4.20
▴5.00
1
▾1.62
O2.5
▾1.55
Ei
▴2.22
1
▾1.62
7.4
✓ 1
▾1.627.4
Slovan Bratislava II vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.50 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 5.6/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Slovan II2
L. Mikulas0
▾2.25
▴3.50
▴2.80
1
▾2.25
U3.5
▴1.52
Jah
1.49
U3.5
▴1.52
5.6
✓ U3.5
▴1.525.6
Liptovsky Mikulas vs Samorin, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.55 viik, 2.85 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 3.8/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas 2
Samorin0
▾2.20
▴3.55
▴2.85
X2
▾1.65
U3.5
▴1.53
Jah
▾1.49
U3.5
▴1.53
3.8
✓ U3.5
▴1.533.8
Malzenice vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.55 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 7.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Malzenice1
L. Mikulas2
▴2.90
3.55
▾2.27
1
▴2.90
U3.5
▴1.47
Ei
▴2.37
U3.5
▴1.47
7.4
✓ U3.5
▴1.477.4
Liptovsky Mikulas vs Zlate Moravce, 2. liga, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.08 koduvõit, 3.55 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 4.1/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas0
Zlate Moravce0
▴2.08
▾3.55
▾3.15
1X
▴1.31
U3.5
▴1.52
Jah
▾1.51
U3.5
▴1.52
4.1
✓ U3.5
▴1.524.1
Pohronie vs Liptovsky M, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.61 koduvõit, 3.45 viik, 2.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.55, usaldus 6.7/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Pohronie2
L. Mikulas0
▴2.61
▾3.45
▾2.40
1
▴2.61
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.50
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Liptovsky Mikulas vs Stara Lubovna, 2. liga, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.36 koduvõit, 4.90 viik, 8.50 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.85, usaldus 6.2/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
L. Mikulas2
Lubovna0
▾1.36
▴4.90
▴8.50
X2
3.00
O2.5
▴1.55
Jah
▴1.85
BTTS
▴1.85
6.2
BTTS
▴1.856.2
Liptovsky Mikulas vs Slavoj Trebisov, 2. liga, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.44 koduvõit, 4.40 viik, 5.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 9.9/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas1
Slavoj T2
1.44
4.40
5.70
1
1.44
O2.5
1.55
Jah
1.72
O2.5
1.55
9.9
✓ O2.5
1.559.9

Hooaja statistika

2. liga Slovakkia · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 40%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7815
Võidud426
Viigid314
Kaotused055
Löödud väravad13922
Sisse lastud väravad71118
Keskm. löödud väravad1.91.11.5
Keskm. sisse lastud väravad1.01.41.2
Nullimängud415
Mängud väravata145
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil0-5
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–3
0-15
6–1
16-30
1–5
31-45
2–4
46-60
2–3
61-75
6–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-306
31-454
46-605
61-757
76-9010
34Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.567%
10 mängu
Üle 1.547%
7 mängu
Üle 2.520%
3 mängu
Üle 3.57%
1 mängu
Üle 4.57%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Slovakkia - 2. liga
# Meeskond M V P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Liptovský Mikuláš ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Liptovský Mikuláš ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Liptovský Mikuláš meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 83 mängu, milles on osalenud Liptovský Mikuláš, parima vihje täpsusega 71.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. liga hooajal on Liptovský Mikuláš saavutanud 6 võitu, 4 viiki ja 5 kaotust 15 mängus, lüües 22 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 18, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Liptovský Mikuláš hinnanguline turuväärtus on praegu €945.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Liptovský Mikuláš ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Liptovský Mikuláš on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.