Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Lommel U21

Lommel U21 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

27
Ennustatud mängud
88.9%
Ennustatavuse määr
WWDWDL
Hiljutine vorm
2.60
Väravad / mäng
Lommel U21 võitis viimases 2 mängus 3+ väravaga
Lommel U21 lõi viimases 4 mängus 2+ väravat
Lommel U21 on viimases 6 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Lierse K. U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.70 koduvõit, 3.80 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 5.3/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lierse U212
Lommel U214
3.70
3.80
2.00
2
▾2.00
O2.5
1.45
Jah
▴1.45
X2
▾1.31
5.3
✓ X2
▾1.315.3
Lommel U21 vs RFC de Liege U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.08 koduvõit, 10.00 viik, 16.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.19, usaldus 8.6/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lommel U213
RFC Liege U210
1.08
10.00
16.00
1
▾1.08
O2.5
1.19
Ei
1.77
O2.5
1.19
8.6
✓ O2.5
1.198.6
Waasland-Beveren U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 3.75 viik, 1.88 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 6.1/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Beveren U212
Lommel U212
▾3.50
▾3.75
▴1.88
2
▴1.88
U3.5
1.67
Jah
▾1.44
X2
▴1.26
6.1
✓ X2
▴1.266.1
Francs Borains U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 7.00 koduvõit, 5.00 viik, 1.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.30, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Francs B. U211
Lommel U212
▾7.00
▾5.00
▴1.30
2
▴1.30
U3.5
▾1.74
Jah
▾1.58
2
▴1.30
5.0
✓ 2
▴1.305.0
Lommel SK U21 vs Patro Eisden U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.32 koduvõit, 5.10 viik, 6.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Lommel U210
Patro E0
1.32
5.10
6.75
1
1.32
O2.5
1.28
Jah
1.49
O2.5
1.28
5.0
O2.5
1.285.0
Kortrijk U21 vs Lommel SK U21, Reserve Pro League, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 4.00 viik, 1.78 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.33, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Kortrijk U214
Lommel U212
3.65
4.00
1.78
1
▾3.60
O2.5
1.33
Jah
1.36
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Lommel SK U21 vs RWDM U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.48 koduvõit, 3.35 viik, 2.43 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.41, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lommel U215
RWDM U21 1
2.48
3.35
2.43
1
2.48
O2.5
1.50
Jah
1.42
1X
1.41
5.0
✓ 1X
1.415.0
RAAL La Louviere U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.55 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.33, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
RAAL U210
Lommel U212
2.50
3.55
2.32
1
2.55
O2.5
1.38
Jah
1.33
BTTS
1.33
5.0
BTTS
1.335.0
KV Oostende U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.33 koduvõit, 5.00 viik, 6.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.65, usaldus 8.0/10. Lõppseis 5–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Oostende U5
Lommel U210
1.33
5.00
6.00
1
1.33
O3.5
1.65
Ei
3.03
O3.5
1.65
8.0
✓ O3.5
1.658.0
Lommel U21 vs Dender U21, Reserve Pro League, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 1.59 koduvõit, 4.50 viik, 4.04 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 8.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lommel U216
Dender U210
1.59
4.50
4.04
1
1.55
O2.5
1.44
Jah
1.52
O2.5
1.44
8.0
✓ O2.5
1.448.0

Hooaja statistika

Reserve Pro League Belgia · Hooaeg 2025
23Mängud Võidumäär 70%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud121123
Võidud10616
Viigid235
Kaotused022
Löödud väravad312253
Sisse lastud väravad71522
Keskm. löödud väravad2.62.02.3
Keskm. sisse lastud väravad0.61.41.0
Nullimängud639
Mängud väravata213
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil4
Seeriad
Võit10
Kaotus1
Penaltid
3/ 3
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
5–3
0-15
9–3
16-30
13–2
31-45
14–5
46-60
6–5
61-75
8–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
76-901
1Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.587%
20 mängu
Üle 1.578%
18 mängu
Üle 2.543%
10 mängu
Üle 3.517%
4 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Lommel U21 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Lommel U21 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Lommel U21 meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 27 mängu, milles on osalenud Lommel U21, parima vihje täpsusega 88.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Reserve Pro League hooajal on Lommel U21 saavutanud 16 võitu, 5 viiki ja 2 kaotust 23 mängus, lüües 53 väravat (2.3 mängu kohta) ja lastes sisse 22, sealhulgas 9 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Lommel U21 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Lommel U21 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.