Union S Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LDWWDD
Hiljutine vorm
1.40
Väravad / mäng
Union St-Gilloise U21: mõlemad lõid värava viimases 5 mängus
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Royal Union SG U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.75 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 4.4/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Union S1
Westerlo U213Royal Union SG U21 vs RAAL La Louviere U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.50 viik, 2.40 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Union S1
RAAL U21 1Union St-Gilloise U21 vs RFC de Liege U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.67 koduvõit, 4.50 viik, 3.88 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.22, usaldus 2.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Union S3
RFC Liege U212RWDM U21 vs Union St-Gilloise U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.75 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.45, usaldus 3.2/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
RWDM U210
Union S3Union St-Gilloise U21 vs Lokeren-Temse U21, Reserve Pro League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.40 koduvõit, 4.50 viik, 6.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.40, usaldus 7.3/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Union S0
Lokeren-Tems 0Kortrijk U21 vs Union St-Gilloise U21, Reserve Pro League, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.80 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.25, usaldus 5.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Kortrijk U210
Union S 0
Lõpp
1.80
3.75
3.60
1
U3.5
Jah
U3.5
4.4
U3.5
Lõpp
2.50
3.50
2.40
X2
U3.5
Ei
X2
2.0
✓ X2
Lõpp
1.67
4.50
3.88
1X
O2.5
Jah
1X
2.0
✓ 1X
Lõpp
2.20
3.75
2.60
2
O2.5
Jah
O2.5
3.2
✓ O2.5
Lõpp
1.40
4.50
6.70
1
O2.5
Jah
1
7.3
1
Lõpp
1.80
3.80
3.60
1
O2.5
Jah
AS
5.2
AS
Hooaja statistika
Selle hooaja kohta andmed puuduvad
Selle meeskonna statistika pole praegu saadaval.
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Union St-Gilloise U21 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Union St-Gilloise U21 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.