Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Šamorín

Samorin Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.70m Ø 22.4 2. liga
76
Ennustatud mängud
67.1%
Ennustatavuse määr
DWDWDL
Hiljutine vorm
1.80
Väravad / mäng
Šamorín on kodus viimases 6 mängus püsinud kaotuseta
Šamorín sai viimases 5 mängus 3+ kollast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Samorin vs Petrzalka, 2. liga, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.47 koduvõit, 3.35 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 4.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
Jah
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Liptovsky Mikulas vs Samorin, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.55 viik, 2.85 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 3.8/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas 2
Samorin0
▾2.20
▴3.55
▴2.85
X2
▾1.65
U3.5
▴1.53
Jah
▾1.49
U3.5
▴1.53
3.8
✓ U3.5
▴1.533.8
Samorin vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 4.25 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.65, usaldus 9.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Samorin3
Zvolen1
▴1.65
▾4.25
▾5.00
1
▴1.65
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.63
1
▴1.65
9.0
✓ 1
▴1.659.0
Tatran Presov vs Samorin, 2. liga, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.30 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.80, usaldus 4.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
Jah
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0
Koefitsiendid: 3.20 koduvõit, 3.50 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldus 3.8/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Dubnica1
Samorin2
3.20
3.50
2.02
2
2.02
O2.5
1.66
Ei
2.25
X2
1.30
3.8
X2
1.303.8

Hooaja statistika

2. liga Slovakkia · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 67%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud8715
Võidud6410
Viigid123
Kaotused112
Löödud väravad161127
Sisse lastud väravad9716
Keskm. löödud väravad2.01.61.8
Keskm. sisse lastud väravad1.11.01.1
Nullimängud123
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Seeriad
Võit6
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–5
0-15
4–2
16-30
5–2
31-45
8–2
46-60
4–3
61-75
4–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
16-302
31-453
46-607
61-758
76-9017
46Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
12 mängu
Üle 1.567%
10 mängu
Üle 2.527%
4 mängu
Üle 3.57%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Slovakkia - 2. liga
# Meeskond M V P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Šamorín ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Šamorín ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Šamorín meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 76 mängu, milles on osalenud Šamorín, parima vihje täpsusega 67.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. liga hooajal on Šamorín saavutanud 10 võitu, 3 viiki ja 2 kaotust 15 mängus, lüües 27 väravat (1.8 mängu kohta) ja lastes sisse 16, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Šamorín hinnanguline turuväärtus on praegu €1.70m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Šamorín ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Šamorín on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.