Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Žilina II

Zilina B Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

66
Ennustatud mängud
62.1%
Ennustatavuse määr
LWDLWD
Hiljutine vorm
1.67
Väravad / mäng
Žilina II tegi viimases 6 mängus 5+ lööki raami
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Liptovsky Mikulas vs Zilina II, 2. liga, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.48 koduvõit, 4.35 viik, 5.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.48, usaldus 6.2/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
L. Mikulas3
Zilina B2
▾1.48
▴4.35
▴5.60
1
▾1.48
U3.5
▾1.62
Ei
▾2.32
1
▾1.48
6.2
✓ 1
▾1.486.2
Zilina II vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.70 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zilina B 2
Zvolen 1
▴2.07
▾3.70
▾3.20
1
▴2.07
U3.5
▴1.51
Ei
▴2.42
1X
▴1.31
8.5
✓ 1X
▴1.318.5
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.52 koduvõit, 4.45 viik, 6.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.60, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Jah
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Zilina II vs Galanta, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.65 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 3.4/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Zilina B2
Galanta3
▴1.95
▾3.65
▾3.75
X
▾3.65
U3.5
1.47
Jah
▾1.56
U3.5
1.47
3.4
U3.5
1.473.4
MFK Bytca vs Zilina II, 2. liga, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 4.00 viik, 1.79 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.79, usaldus 8.1/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
Ei
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Zilina II vs Humenne, 2. liga, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.77 koduvõit, 3.95 viik, 3.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.46, usaldus 6.7/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zilina B0
Humenne0
▴1.77
▾3.95
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▴1.46
Ei
▴2.22
U3.5
▴1.46
6.7
✓ U3.5
▴1.466.7
Zilina II vs Povazska Bystrica, 2. liga, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.45 viik, 2.37 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.55, usaldus 6.7/10. Lõppseis 4–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zilina B4
P. Bystrica2
▴2.65
▾3.45
▾2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.50
Jah
▴1.51
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Zilina II, 2. liga, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.68 koduvõit, 4.00 viik, 4.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.19, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lehota p. V.1
Zilina B0
▾1.68
▴4.00
▴4.30
1
▾1.68
U3.5
▴1.53
Ei
▴2.27
1X
▾1.19
8.5
✓ 1X
▾1.198.5
Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.65 viik, 1.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 6.1/10. Lõppseis 4–8.
Lõpp
Dubnica4
Zilina B8
3.30
3.65
1.90
2
1.90
O2.5
1.50
Jah
1.46
O2.5
1.50
6.1
O2.5
1.506.1
Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 3.20 viik, 2.04 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 1.5/10. Lõppseis 1–1.
Lõpp
Rohoznik1
Zilina B1
3.00
3.20
2.04
1X
1.65
U3.5
1.36
Ei
2.23
U3.5
1.36
1.5
U3.5
1.361.5

Hooaja statistika

2. liga Slovakkia · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 47%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud8715
Võidud527
Viigid123
Kaotused235
Löödud väravad14721
Sisse lastud väravad10818
Keskm. löödud väravad1.81.01.4
Keskm. sisse lastud väravad1.31.11.2
Nullimängud224
Mängud väravata224
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-2
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil3-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus1
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–1
0-15
7–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
3–3
61-75
7–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-305
31-454
46-603
61-755
76-9010
29Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.573%
11 mängu
Üle 1.553%
8 mängu
Üle 2.57%
1 mängu
Üle 3.57%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Slovakkia - 2. liga
# Meeskond M V P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Žilina II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Žilina II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Žilina II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 66 mängu, milles on osalenud Žilina II, parima vihje täpsusega 62.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. liga hooajal on Žilina II saavutanud 7 võitu, 3 viiki ja 5 kaotust 15 mängus, lüües 21 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 18, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Žilina II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Žilina II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.