Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Atlético Mansillés

Mansilles Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

15
Ennustetut ottelut
73.3%
Ennustettavuusaste
DDWWWW
Viimeaikainen vire
1.20
Maalit / ottelu
Atlético Mansillés ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 19 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.00 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Ei
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.55 koti, 2.92 tasapeli, 2.82 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Ei
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.18 koti, 3.00 tasapeli, 3.35 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Ei
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.65 koti, 3.05 tasapeli, 2.62 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 4.2/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Ei
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.30 koti, 3.05 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 2.4/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Ei
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.60 koti, 3.05 tasapeli, 2.70 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.39, luottamus 7.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Ei
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.07 koti, 3.10 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.67, luottamus 2.2/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Ei
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.88 koti, 3.15 tasapeli, 4.15 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.88, luottamus 6.9/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Ei
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 3.15 koti, 3.05 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.47, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Ei
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Kauden tilastot

Tercera División RFEF - Group 8 Espanja · Kausi 2026
8Ottelut Voittoprosentti 38%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut448
Voitot123
Tasapelit213
Tappiot112
Tehdyt maalit4610
Päästetyt maalit448
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.51.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.01.01.0
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras1-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot2
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.588%
7 ottelua
Yli 1.538%
3 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Espanja - Tercera División RFEF - Group 8
# Joukkue O M P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Atlético Mansillés – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Atlético Mansillés? NerdyTips tuottaa joukkueen Atlético Mansillés otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 15 ottelua, joissa Atlético Mansillés on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 73.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Tercera División RFEF - Group 8 -kaudella Atlético Mansillés on pelannut 8 ottelua: 3 voittoa, 3 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 10 maalia (1.3 per ottelu), päästänyt 8 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Atlético Mansillés päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Atlético Mansillés on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.