Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Sportivo Barracas

Sportivo Barracas Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€25.00Th. Ø 25.0 Primera C
107
Ennustetut ottelut
72.0%
Ennustettavuusaste
DLDLLW
Viimeaikainen vire
0.73
Maalit / Ottelu
Sportivo Barracas:n otteluissa oli alle 2,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Sportivo Barracas:n otteluissa oli alle 3,5 maalia viimeisissä 10 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Sportivo Barracas ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

General Lamadrid vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.50 koti, 2.90 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.48, luottamus 8.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
General LamadridGeneral L0
Sportivo BarracasSportivo 0
▴2.50
▾2.90
▴3.30
1
▴2.50
U2.5
▾1.48
Ei
▾1.63
U2.5
▾1.48
8.9
✓ U2.5
▾1.488.9
Sportivo Barracas vs Leones de Rosario, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.70 koti, 2.85 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.46, luottamus 7.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Sportivo BarracasSportivo 0
Leones de RosarioLeones R2
▾2.70
▾2.85
▴3.00
X
▾2.85
U2.5
▾1.46
Ei
▾1.53
U2.5
▾1.46
7.0
✓ U2.5
▾1.467.0
Atletico Atlas vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.40 koti, 2.77 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Atletico AtlasAtlas1
Sportivo BarracasSportivo 1
2.40
▾2.77
▴3.15
1X
▾1.30
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.55
U2.5
▾1.38
8.0
✓ U2.5
▾1.388.0
Sportivo Barracas vs Canuelas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.85 koti, 2.85 tasapeli, 2.65 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.48, luottamus 6.3/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Sportivo BarracasSportivo 0
Canuelas2
2.85
▾2.85
▴2.65
2
▴2.65
U2.5
▾1.48
Ei
1.78
U2.5
▾1.48
6.3
✓ U2.5
▾1.486.3
Defensores de Cambaceres vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.72 koti, 2.85 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.43, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Defensores de CambaceresCambaceres 1
Sportivo BarracasSportivo 0
▴2.72
▾2.85
▴2.80
1
▴2.72
U2.5
▾1.43
Ei
▾1.65
U2.5
▾1.43
8.0
✓ U2.5
▾1.438.0
Deportivo Muniz vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.35 koti, 2.88 tasapeli, 2.50 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.48, luottamus 7.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Deportivo Muniz0
Sportivo BarracasSportivo 2
3.35
▴2.88
▾2.50
2
▾2.50
U2.5
1.48
Ei
1.68
U2.5
1.48
7.0
✓ U2.5
1.487.0
Sportivo Barracas vs Deportivo Espanol, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.88 koti, 2.85 tasapeli, 2.72 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 7.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Sportivo BarracasSportivo 0
Deportivo EspanolDeportivo E1
▾2.88
▾2.85
▴2.72
X
▾2.85
U2.5
▾1.50
Ei
▾1.70
U2.5
▾1.50
7.6
✓ U2.5
▾1.507.6
Central Ballester vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.20 koti, 2.75 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Central BallesterCentral B0
Sportivo BarracasSportivo 0
▴3.20
▾2.75
2.55
2
2.55
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.58
X2
▾1.30
4.8
✓ X2
▾1.304.8
Central Cordoba vs Sportivo Barracas, Primera C, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.15 koti, 2.88 tasapeli, 3.90 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.47, luottamus 3.6/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Central Cordoba2
Sportivo BarracasSportivo 1
▾2.15
▾2.88
▴3.90
1X
▾1.23
U2.5
▾1.47
Kyllä
▴2.35
U2.5
▾1.47
3.6
U2.5
▾1.473.6

Sportivo Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
2.5
Pallonhallinta
54%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.6
Voittoprosentti
30%

Kauden tilastot

Primera C Argentiina · Kausi 2026
31Ottelut Voittoprosentti 35%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut161531
Voitot7411
Tasapelit246
Tappiot7714
Tehdyt maalit181432
Päästetyt maalit151732
Tehtyjen maalien keskiarvo1.10.91.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.91.11.0
Nollapelit8614
Ottelut ilman maalia7512
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot3
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–6
0-15
3–3
16-30
4–8
31-45
3–9
46-60
8–4
61-75
9–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
5Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.561%
19 Ottelut
Yli 1.535%
11 Ottelut
Yli 2.56%
2 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Argentiina - Primera C
# Joukkue O M P
1 Lujan 32 46-22 64
2 Canuelas 32 43-22 61
3 Deportivo Español 32 26-16 52
4 Leones de Rosario 32 31-25 51
5 Central Cordoba 32 32-23 49
6 General Lamadrid 32 23-27 41
7 Sportivo Barracas 32 32-32 40
8 El Porvenir 32 28-32 40
9 Central Ballester 32 29-34 38
10 Atletico Atlas 32 24-29 37
11 Claypole 32 27-40 36
12 Yupanqui 32 33-36 35
13 Fénix 32 24-32 34
14 Deportivo Muñiz 32 23-38 29
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Torneo Promocional Amateur (Relegation - Play Offs)

Sportivo Barracas – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Sportivo Barracas? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Sportivo Barracas otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 107 ottelua, joissa Sportivo Barracas on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 72.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Primera C-kaudella Sportivo Barracas on saavuttanut 11 voittoa, 6 tasapeliä ja 14 tappiota 31 ottelussa, tehden 32 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 32, pitäen 14 nollapeliä.

Joukkueen Sportivo Barracas arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Sportivo Barracas ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Sportivo Barracas on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.