Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Bendel Insurance

Bendel Insurance Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€2.17m Ø 22.0 NPFL
38
Ennustetut ottelut
55.3%
Ennustettavuusaste
WLLDWL
Viimeaikainen vire
1.40
Maalit / ottelu
Bendel Insurance on ollut kotona tappiotta viimeiset 19 ottelua
Bendel Insurance päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 10 ottelussa
Bendel Insurance: yli 2,5 maalia viimeisissä 6 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Bendel Insurance vs Rivers United, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.96 koti, 3.35 tasapeli, 3.32 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.67, luottamus 4.7/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Bendel InsuranceBendel2
Rivers United1
1.96
3.35
3.32
2
3.32
U2.5
1.67
Ei
1.82
U2.5
1.67
4.7
U2.5
1.674.7
Abia Warriors vs Bendel I, NPFL, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.83 koti, 3.15 tasapeli, 4.80 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.47, luottamus 3.5/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Abia Warriors3
Bendel IBendel0
▴1.83
▾3.15
▾4.80
X2
▴2.00
U2.5
▴1.47
Ei
▴1.55
U2.5
▾1.47
3.5
U2.5
▾1.473.5
Nasarawa United vs Bendel Insurance, NPFL, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.87 koti, 3.30 tasapeli, 5.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.87, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Nasarawa UnitedNasarawa1
Bendel InsuranceBendel0
▴1.87
▾3.30
▾5.40
1
▴1.87
U2.5
▾1.50
Ei
▴1.54
1
▴1.87
4.8
✓ 1
▴1.874.8
Bendel vs Plateau United, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.52 koti, 4.00 tasapeli, 7.00 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Bendel2
Plateau United2
▾1.52
▴4.00
▴7.00
X
▴4.00
U3.5
▴1.33
Ei
▾1.66
U3.5
▴1.33
5.0
U3.5
▴1.335.0
Bendel vs Kun Khalifa, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.95 koti, 4.00 tasapeli, 5.20 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.53, luottamus 3.9/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Bendel2
Kun Khalifa1
▾1.95
▴4.00
▾5.20
1
▾1.95
U2.5
▴1.53
Ei
▴1.60
U2.5
▴1.53
3.9
U2.5
▴1.533.9
Rivers United vs Bendel, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.57 koti, 3.70 tasapeli, 6.10 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.72, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Rivers United3
Bendel1
▴1.57
▾3.70
▾6.10
2
▾6.10
U2.5
▴1.72
Ei
▴1.62
U2.5
▴1.72
5.0
U2.5
▴1.725.0
Nasarawa vs Bendel, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.74 koti, 3.35 tasapeli, 5.75 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Nasarawa1
Bendel0
▴1.74
▾3.35
▾5.75
X
▾3.35
U2.5
▾1.41
Ei
▴1.43
U2.5
▾1.41
5.0
✓ U2.5
▾1.415.0
Bayelsa United vs Bendel Insurance, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.73 koti, 3.35 tasapeli, 6.00 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.47, luottamus 3.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Bayelsa United0
Bendel InsuranceBendel0
▾1.73
3.35
▴6.00
1X
▾1.14
U2.5
▴1.47
Ei
▾1.50
U2.5
▴1.47
3.9
✓ U2.5
▴1.473.9
Bendel vs Barau, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.60 koti, 3.45 tasapeli, 6.10 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.60, luottamus 3.7/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Bendel0
Barau0
1.60
3.45
6.10
1
1.60
U2.5
▾1.48
Ei
▾1.52
1
1.60
3.7
1
1.603.7
Bendel Insurance vs Katsina United, NPFL, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.48 koti, 3.32 tasapeli, 7.87 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.30, luottamus 7.4/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Bendel InsuranceBendel1
Katsina UnitedKatsina Utd0
1.48
3.32
7.87
2
7.87
U2.5
1.30
Ei
1.26
U2.5
1.30
7.4
✓ U2.5
1.307.4
Bendel Insurance vs Lobi Stars, NPFL, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.73 koti, 3.18 tasapeli, 4.65 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.45, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Bendel InsuranceBendel1
Lobi Stars0
1.73
3.18
4.65
1X
1.12
U2.5
1.45
Kyllä
2.25
U2.5
1.45
2.0
✓ U2.5
1.452.0

Kauden tilastot

NPFL Nigeria · Kausi 2027
8Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut448
Voitot404
Tasapelit000
Tappiot044
Tehdyt maalit12214
Päästetyt maalit5813
Tehtyjen maalien keskiarvo3.00.51.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.01.6
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia022
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras-
Suurin tappio
Koti-
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–2
0-15
1–3
16-30
0–1
31-45
1–2
46-60
1–0
61-75
0–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-301
31-451
46-603
61-751
7Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.575%
6 ottelua
Yli 1.550%
4 ottelua
Yli 2.525%
2 ottelua
Yli 3.525%
2 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Nigeria - NPFL
# Joukkue O M P
1 Rivers United 10 14-4 17
2 Enugu Rangers 8 14-9 17
3 Nasarawa United 10 11-8 17
4 Plateau United 10 17-13 15
5 Barau FC 10 13-10 15
6 Bendel Insurance 9 16-14 15
7 Sporting Lagos 9 13-11 15
8 Kano Pillars 10 12-11 15
9 Niger Tornadoes 10 9-8 15
10 Doma United 9 11-11 14
11 Ikorodu City 10 13-11 13
12 Katsina United 10 12-14 13
13 Kwara United 10 11-11 12
14 Warri Wolves 10 6-7 12
15 Shooting Stars 10 12-14 12
16 Kun Khalifat FC 10 9-15 12
17 Abia Warriors 10 9-13 10
18 Ranchers Bees 9 10-13 8
19 Enyimba 10 11-15 8
20 Inter Lagos 10 5-19 2
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification) Relegation

Bendel Insurance – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Bendel Insurance? NerdyTips tuottaa joukkueen Bendel Insurance otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 38 ottelua, joissa Bendel Insurance on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 55.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä NPFL -kaudella Bendel Insurance on pelannut 8 ottelua: 4 voittoa, 0 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 14 maalia (1.8 per ottelu), päästänyt 13 ja pitänyt 0 nollapeliä.

Joukkueen Bendel Insurance arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €2.17m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Bendel Insurance päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Bendel Insurance on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.