Břeclav Ennusteet, tilastot ja vire
Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.
5
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LLDWDW
Viimeaikainen vire
1
Maalit / ottelu
Břeclav hävisi viimeiset 4 ottelua
Břeclav päästi 2+ maalia viimeisissä 4 ottelussa
Břeclav hävisi tekemättä maalia viimeisissä 3 ottelussa
Ei vielä ennusteita
Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.
Viimeisimmät ottelut
Breclav vs Bzenec, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.60 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Breclav1
Bzenec2Breclav vs Slavicin, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.80 koti, 3.60 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Breclav0
Slavicin2Kozlovice vs Breclav, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.33 koti, 4.90 tasapeli, 6.60 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.36, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Kozlovice1
Breclav1Breclav vs Brumov, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.22 koti, 3.45 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–2, vihje ei osunut.
Breclav5
Brumov2Kromeriz II vs Breclav, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 3.05 koti, 3.70 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.38, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Kromeriz B0
Breclav0Breclav vs Sternberk, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.97 koti, 3.55 tasapeli, 3.20 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 2.6/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Breclav3
Sternberk1
Loppu
▾2.00
▴3.60
3.00
1
O2.5
Kyllä
1X
5.0
1X
Loppu
▴2.80
▾3.60
▾2.15
2
O2.5
Kyllä
X2
4.8
✓ X2
Loppu
1.33
4.90
6.60
1
U3.5
Ei
1
5.0
1
Loppu
▴2.22
▾3.45
▾3.30
2
O2.5
Kyllä
X2
5.0
X2
Loppu
▴3.05
▴3.70
▾2.25
2
O2.5
Kyllä
X2
5.0
✓ X2
Loppu
▴1.97
▾3.55
▾3.20
1
U3.5
Kyllä
1X
2.6
✓ 1X
Kertoimet: 2.15 koti, 3.35 tasapeli, 2.70 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 4.9/10. Lopputulos 1–0.
Breclav1
Zdirec n. D.0Kertoimet: 3.15 koti, 3.65 tasapeli, 1.83 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.6/10. Lopputulos 2–1.
Breclav2
Bohunice1
Loppu
2.15
3.35
2.70
X2
O2.5
Kyllä
O2.5
4.9
O2.5
Loppu
3.15
3.65
1.83
2
O2.5
Kyllä
O2.5
5.6
O2.5
Kauden tilastot
4. liga - Divizie E
14Ottelut
Voittoprosentti 29%
Suorituskyvyn erittely
| Tilasto | Koti | Vieras | Yhteensä |
|---|---|---|---|
| Ottelut | 7 | 7 | 14 |
| Voitot | 2 | 2 | 4 |
| Tasapelit | 1 | 2 | 3 |
| Tappiot | 4 | 3 | 7 |
| Tehdyt maalit | 13 | 5 | 18 |
| Päästetyt maalit | 13 | 11 | 24 |
| Tehtyjen maalien keskiarvo | 1.9 | 0.7 | 1.3 |
| Päästettyjen maalien keskiarvo | 1.9 | 1.6 | 1.7 |
| Nollapelit | 1 | 1 | 2 |
| Ottelut ilman maalia | 2 | 4 | 6 |
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-2
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras5-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Putket
Voitot3
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Tehdyt
Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.557%
8 ottelua
Yli 1.536%
5 ottelua
Yli 2.521%
3 ottelua
Yli 3.57%
1 ottelua
Yli 4.57%
1 ottelua
Pelaajat
Pelaajatietoja ei ole saatavilla
Sarjataulukko
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 51-11 | 36 |
| 2 |
|
14 | 56-19 | 34 |
| 3 |
|
13 | 29-13 | 28 |
| 4 |
|
13 | 24-16 | 26 |
| 5 |
|
13 | 28-19 | 25 |
| 6 |
|
14 | 30-24 | 25 |
| 7 |
|
14 | 26-26 | 23 |
| 8 |
|
13 | 28-24 | 20 |
| 9 |
|
14 | 24-25 | 17 |
| 10 |
|
14 | 29-36 | 16 |
| 11 |
|
14 | 23-24 | 15 |
| 12 |
|
14 | 18-24 | 15 |
| 13 |
|
14 | 15-26 | 12 |
| 14 |
|
13 | 19-42 | 10 |
| 15 |
|
13 | 17-46 | 7 |
| 16 |
|
14 | 9-51 | 0 |
Tällä 4. liga - Divizie E -kaudella Břeclav on pelannut 14 ottelua: 4 voittoa, 3 tasapeliä ja 7 tappiota. Se on tehnyt 18 maalia (1.3 per ottelu), päästänyt 24 ja pitänyt 2 nollapeliä.
NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Břeclav päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.
Břeclav on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.