Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Buducnost Podgorica

Buducnost Podgorica Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.61m Ø 27.0 First League
104
Ennustetut ottelut
69.2%
Ennustettavuusaste
DDWWWL
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / Ottelu
Buducnost Podgorica on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Buducnost Podgorica laukoi 5+ kertaa maalia kohti viimeisissä 5 ottelussa
Seuraava ottelu First League · su 18. lokak. · 17.00
Decic
VS17:00
Buducnost
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Buducnost Podgorica vs Sutjeska, First League, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.80 koti, 3.00 tasapeli, 2.57 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.57, luottamus 7.5/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Buducnost PodgoricaBuducnost 0
Sutjeska0
▴2.80
▾3.00
▾2.57
1X
▴1.50
U2.5
▾1.57
Ei
▴1.80
U2.5
▾1.57
7.5
✓ U2.5
▾1.577.5
Buducnost Podgorica vs Petrovac, First League, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.27 koti, 3.05 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Buducnost PodgoricaBuducnost4
Petrovac1
▾2.27
▾3.05
▴3.20
1
▾2.27
U2.5
▾1.52
Ei
▾1.70
1X
▾1.30
8.5
✓ 1X
▾1.308.5
Mladost DG vs Buducnost P, First League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.75 koti, 3.00 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.62, luottamus 6.6/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Mladost DG0
Buducnost PBuducnost2
▴2.75
▾3.00
▴2.55
X2
1.38
U2.5
▴1.62
Kyllä
▾1.85
U2.5
▾1.62
6.6
✓ U2.5
▾1.626.6
Buducnost Podgorica vs Jezero, First League, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.93 koti, 3.55 tasapeli, 3.65 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.90, luottamus 6.5/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Buducnost PodgoricaBuducnost3
Jezero0
▾1.93
▴3.55
▾3.65
2
▾3.65
U2.5
▴1.90
Ei
▴2.02
U2.5
▴1.90
6.5
U2.5
▴1.906.5
Otrant-Olympic vs Buducnost Podgorica, First League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.05 tasapeli, 2.78 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.58, luottamus 4.2/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Otrant-OlympicOtrant2
Buducnost PodgoricaBuducnost0
▴2.50
▾3.05
▾2.78
1
▴2.50
U2.5
▴1.58
Ei
▴1.80
U2.5
▴1.58
4.2
✓ U2.5
▴1.584.2
Buducnost Podgorica vs Bokelj, First League, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.97 koti, 3.10 tasapeli, 3.95 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 6.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Buducnost PodgoricaBuducnost0
Bokelj0
▾1.97
▾3.10
▴3.95
2
▴3.95
U2.5
▴1.50
Ei
▴1.66
U2.5
▴1.50
6.8
✓ U2.5
▴1.506.8
Arsenal Tivat vs Buducnost P, First League, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.25 koti, 2.92 tasapeli, 2.27 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 6.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Arsenal Tivat0
Buducnost PBuducnost0
▴3.25
▴2.92
▾2.27
X
▴2.92
U2.5
▴1.50
Ei
▴1.70
U2.5
▴1.50
6.8
✓ U2.5
▴1.506.8
Kertoimet: 4.98 koti, 4.47 tasapeli, 1.50 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.50, luottamus 5.3/10. Lopputulos 2–2.
Loppu
Zeta2
Buducnost PodgoricaBuducnost2
4.98
4.47
1.50
2
1.50
O2.5
1.09
Kyllä
1.15
2
1.50
5.3
2
1.505.3

Buducnost Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.8
Pallonhallinta
53%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4.6
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.3
Voittoprosentti
30%

Kauden tilastot

First League Montenegro · Kausi 2026
9Ottelut Voittoprosentti 44%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut459
Voitot224
Tasapelit112
Tappiot123
Tehdyt maalit7411
Päästetyt maalit347
Tehtyjen maalien keskiarvo1.80.81.2
Päästettyjen maalien keskiarvo0.80.80.8
Nollapelit235
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot1
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–1
0-15
0–2
16-30
0–1
31-45
3–0
46-60
3–1
61-75
4–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-302
31-455
46-604
61-754
76-907
24Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.556%
5 Ottelut
Yli 1.533%
3 Ottelut
Yli 2.522%
2 Ottelut
Yli 3.511%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Montenegro - First League
# Joukkue O M P
1 Otrant-Olympic 10 17-12 17
2 Mornar 11 14-11 17
3 Buducnost Podgorica 10 11-7 15
4 Sutjeska 10 11-7 15
5 Dečić 9 10-7 15
6 Bokelj 9 8-5 15
7 Mladost DG 10 10-17 11
8 Jezero 10 12-18 10
9 Petrovac 9 7-9 8
10 Arsenal Tivat 10 6-13 7
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Prva Crnogorska Liga (Relegation) Relegation - Druga Liga

Buducnost Podgorica – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Buducnost Podgorica? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Buducnost Podgorica otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 104 ottelua, joissa Buducnost Podgorica on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 69.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä First League-kaudella Buducnost Podgorica on saavuttanut 4 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota 9 ottelussa, tehden 11 maalia (1.2 per ottelu) ja päästäen 7, pitäen 5 nollapeliä.

Joukkueen Buducnost Podgorica arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.61m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Buducnost Podgorica ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Buducnost Podgorica on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.