Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Dongguan United

Dongguan United Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

83
Ennustetut ottelut
61.4%
Ennustettavuusaste
LWDLDL
Viimeaikainen vire
0.80
Maalit / Ottelu
Dongguan United on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 11 ottelua
Dongguan United ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Seuraava ottelu League One · la 17. lokak. · 8.00
Yanbian L
VS08:00
Dongguan U
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Shaanxi Union vs Dongguan U, League One, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.38 koti, 5.20 tasapeli, 7.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.38, luottamus 10/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
Shaanxi Union5
Dongguan U1
▾1.38
▴5.20
▴7.80
1
▾1.38
O2.5
▾1.50
Kyllä
▴1.78
1
▾1.38
10
✓ 1
▾1.3810
Dongguan United vs Guangxi Hengchen, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 5.20 koti, 4.10 tasapeli, 1.60 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.56, luottamus 2.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Dongguan UnitedDongguan U1
Guangxi HengchenGuangxi H0
5.20
▴4.10
▾1.60
2
▾1.60
O2.5
▾1.56
Kyllä
▾1.62
O2.5
▾1.56
2.2
O2.5
▾1.562.2
Heilongjiang Lava Spring vs Dongguan U, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.70 koti, 3.80 tasapeli, 4.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.66, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Dongguan U1
▾1.70
▴3.80
▴4.35
1
▾1.70
O2.5
▾1.66
Kyllä
▾1.62
O2.5
▾1.66
7.5
O2.5
▾1.667.5
Suzhou Dongwu vs Dongguan U, League One, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.55 koti, 4.20 tasapeli, 5.10 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.23, luottamus 4.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Suzhou Dongwu3
Dongguan U2
▾1.55
▴4.20
▴5.10
2
▴5.10
O1.5
▾1.23
Ei
▴2.07
O1.5
▾1.23
4.0
✓ O1.5
▾1.234.0
Dongguan United vs Dalian Huayi, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 3.60 koti, 3.50 tasapeli, 1.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.72, luottamus 6.1/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Dongguan UnitedDongguan U0
Dalian Huayi0
▾3.60
3.50
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
▾1.72
Kyllä
▾1.60
O2.5
▾1.72
6.1
O2.5
▾1.726.1
Dongguan United vs Shenzhen Juniors, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 4.35 koti, 4.20 tasapeli, 1.70 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.20, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Dongguan UnitedDongguan U1
Shenzhen JuniorsShenzhen J2
▴4.35
▴4.20
▾1.70
2
▾1.70
U3.5
▴1.70
Ei
▴2.43
X2
▾1.20
8.5
✓ X2
▾1.208.5
Changchun Yatai vs Dongguan United, League One, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.60 tasapeli, 4.20 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.25, luottamus 7.9/10. Lopputulos 6–0, vihje osui.
Loppu
Changchun Yatai6
Dongguan UnitedDongguan U0
▴2.00
▾3.60
▾4.20
1
▴2.00
O1.5
▾1.25
Kyllä
▾1.70
O1.5
▾1.25
7.9
✓ O1.5
▾1.257.9
Dongguan United vs Shanghai Jiading, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.92 koti, 3.16 tasapeli, 3.84 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.66, luottamus 3.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Dongguan UnitedDongguan U2
Shanghai JiadingShanghai J1
1.92
3.16
3.84
1X
1.20
U2.5
1.66
Ei
1.80
U2.5
1.66
3.3
U2.5
1.663.3
Dongguan United vs Jinan Xingzhou, League One, alkaa klo 06:30. Kertoimet: 3.40 koti, 3.20 tasapeli, 2.02 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.66, luottamus 6.8/10. Lopputulos 2–0.
Loppu
Dongguan UnitedDongguan U2
Jinan XingzhouJinan X0
3.40
3.20
2.02
1
3.40
U2.5
1.66
Ei
1.85
U2.5
1.66
6.8
U2.5
1.666.8

Dongguan U Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.01
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.4
Pallonhallinta
42%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4.9
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.2
Voittoprosentti
10%

Kauden tilastot

League One Kiina · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 12%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131225
Voitot123
Tasapelit347
Tappiot9615
Tehdyt maalit91625
Päästetyt maalit242549
Tehtyjen maalien keskiarvo0.71.31.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.82.12.0
Nollapelit224
Ottelut ilman maalia538
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras6-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras6
Putket
Voitot1
Tappiot6
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–7
0-15
3–12
16-30
2–10
31-45
3–6
46-60
7–7
61-75
8–7
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
5-4-11 G
52Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.568%
17 Ottelut
Yli 1.524%
6 Ottelut
Yli 2.58%
2 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Liu Xinyu Liu Xinyu 26 FWD 7.07
Ruan Jun Ruan Jun 28 MID 6.72
Han Kunda Han Kunda 20 MID 6.55
Li Bowen Li Bowen 30 MID -
He Mingli He Mingli 20 MID -
Zhong Ziqin Zhong Ziqin 20 MID -
Zhang Zichao Zhang Zichao 25 DEF -

Sarjataulukko

Kiina - League One
# Joukkue O M P
1 Guangzhou E-Power 26 55-22 60
2 Nantong Zhiyun 26 35-20 48
3 Guangxi Hengchen 26 41-28 46
4 Shenzhen Juniors 26 41-30 45
5 Shaanxi Union 26 47-28 42
6 Wuxi Wugou 26 41-31 36
7 Yanbian Longding 26 34-29 36
8 Hebei Kungfu 26 23-25 35
9 Changchun Yatai 26 39-42 31
10 Ningbo Professional 26 27-31 30
11 Dalian Huayi 26 31-38 30
12 Suzhou Dongwu 26 30-35 28
13 Heilongjiang Lava Spring 26 36-49 24
14 Nanjing City 26 21-37 22
15 Meizhou Kejia 26 25-53 16
16 Dongguan United 26 26-54 16
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Dongguan United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Dongguan United? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Dongguan United otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 83 ottelua, joissa Dongguan United on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 61.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä League One-kaudella Dongguan United on saavuttanut 3 voittoa, 7 tasapeliä ja 15 tappiota 25 ottelussa, tehden 25 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 49, pitäen 4 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Dongguan United on keskimäärin saavuttanut 42% pallonhallinnan, 1.01 xG ja 4.9 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 10%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Dongguan United ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Dongguan United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.