Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
FC Fleury 91 W

FC Fleury 91 W Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.95m Ø 29.0 Feminine Division 1
11
Ennustetut ottelut
90.9%
Ennustettavuusaste
LDLDLW
Viimeaikainen vire
1
Maalit / Ottelu
FC Fleury 91 W:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 9 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella FC Fleury 91 W ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 7.80 koti, 4.85 tasapeli, 1.32 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Paris Saint Germain WPSG W3
7.80
4.85
1.32
2
▴1.42
O2.5
1.64
Kyllä
▾1.87
2
▴1.42
8.0
✓ 2
▴1.428.0
Nantes W vs Fleury, Feminine Division 1, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.10 tasapeli, 2.42 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Nantes W1
FleuryFleury 91 W1
▾2.82
3.10
▴2.42
1
▾3.00
O2.5
1.82
Kyllä
▴1.65
1X
▾1.55
7.3
✓ 1X
▾1.557.3
FC Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 31.00 koti, 12.00 tasapeli, 1.09 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.24, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–7, vihje osui.
Loppu
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Lyon W7
▾31.00
▾12.00
▴1.09
2
▴1.07
O2.5
1.29
Ei
▴1.45
H2
▴1.24
8.0
✓ H2
▴1.248.0
Saint-Etienne W vs FC Fleury 91 W, Feminine Division 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 3.20 koti, 3.15 tasapeli, 2.02 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.72, luottamus 3.9/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Saint-Etienne WSt Etienne W1
FC Fleury 91 WFleury 91 W 1
3.20
3.15
2.02
2
2.02
U2.5
1.72
Ei
1.89
U2.5
1.72
3.9
✓ U2.5
1.723.9
FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 7.50 koti, 4.70 tasapeli, 1.29 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 7.2/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
FC Fleury 91 WFleury 91 W0
Paris Saint Germain WPSG W2
7.50
4.70
1.29
2
1.29
O2.5
1.48
Ei
1.83
2
1.29
7.2
✓ 2
1.297.2
FC Fleury 91 W vs Strasbourg W, Feminine Division 1, alkaa klo 17:45. Kertoimet: 2.02 koti, 3.25 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 7.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
Strasbourg W1
2.02
3.25
3.10
1
2.02
U3.5
1.32
Ei
2.05
1X
1.25
7.8
✓ 1X
1.257.8
Paris FC W vs Fleury 91 W, Feminine Division 1, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.38 koti, 4.20 tasapeli, 6.25 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.58, luottamus 1.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Paris FC W2
Fleury 91 W1
1.38
4.20
6.25
1
1.38
O2.5
1.58
Ei
1.85
O2.5
1.58
1.0
✓ O2.5
1.581.0
Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 19.00 koti, 8.50 tasapeli, 1.05 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.30, luottamus 1.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Fleury 91 W0
Lyon W2
19.00
8.50
1.05
1X
0.00
O2.5
1.30
Kyllä
2.40
O2.5
1.30
1.0
O2.5
1.301.0
Fleury 91 W vs Dijon W, Feminine Division 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.25 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.32, luottamus 2.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Fleury 91 W0
Dijon W0
2.02
3.25
3.10
X2
1.58
U3.5
1.32
Ei
2.04
U3.5
1.32
2.0
✓ U3.5
1.322.0
Kertoimet: 4.53 koti, 3.90 tasapeli, 1.60 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.60, luottamus 2.8/10. Lopputulos 1–3.
Loppu
Stade de Reims WStade R1
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
4.53
3.90
1.60
2
1.60
O2.5
1.70
Ei
2.00
2
1.60
2.8
2
1.602.8
Kertoimet: 5.25 koti, 4.90 tasapeli, 1.34 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.44, luottamus 3.9/10. Lopputulos 0–3.
Loppu
Guingamp W0
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
5.25
4.90
1.34
X2
1.10
O2.5
1.44
Ei
2.10
O2.5
1.44
3.9
O2.5
1.443.9

Fleury 91 W Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
0.75
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.2
Pallonhallinta
44%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.2
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.8
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

Feminine Division 1 Ranska · Kausi 2026
3Ottelut Voittoprosentti 33%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut123
Voitot011
Tasapelit011
Tappiot101
Tehdyt maalit134
Päästetyt maalit718
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.51.3
Päästettyjen maalien keskiarvo7.00.52.7
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti1-7
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti7
Vieras1
Putket
Voitot0
Tappiot1
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–2
0-15
1–0
16-30
0–3
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-2-3-11 G
4Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
3 Ottelut
Yli 1.533%
1 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
L. Calba L. Calba - - 7.21
S. Chossenotte S. Chossenotte 20 MID 7.00
K. Talaslahti K. Talaslahti 25 GK 6.81
S. Mssoudy S. Mssoudy 25 - 6.81
L. Ribadeira L. Ribadeira 21 FWD 6.58
C. Blanc C. Blanc 22 MID 6.57
C. Caputo C. Caputo 26 - 6.51
C. Fernandes C. Fernandes 32 DEF 6.47
C. Meffometou C. Meffometou 35 DEF 6.40
L. Cance L. Cance 30 MID 6.35
L. Goetsch L. Goetsch 26 DEF 6.34
S. Sundahl S. Sundahl - MID 6.30
L. Calba L. Calba 20 FWD 6.30
S. Mssoudy S. Mssoudy 26 MID 6.30
E. Laurent E. Laurent 27 MID 6.20
K. Louis K. Louis 29 DEF 6.15
E. Cesarini E. Cesarini 20 MID 4.33
C. Hoarau C. Hoarau - MID 1.93

Sarjataulukko

Ranska - Feminine Division 1
# Joukkue O M P
1 Lyon W 4 27-3 12
2 Paris Saint Germain W 4 8-1 12
3 Paris FC W 4 9-8 9
4 Marseille W 4 6-4 8
5 Le Havre W 4 5-10 6
6 Montpellier W 4 6-3 5
7 Strasbourg W 4 6-9 4
8 FC Fleury 91 W 4 5-11 4
9 Saint-Malo W 4 3-7 3
10 Nantes W 4 2-5 2
11 Lens W 4 4-10 1
12 Toulouse W 4 4-14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Seconde Ligue Women

FC Fleury 91 W – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle FC Fleury 91 W? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen FC Fleury 91 W otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 11 ottelua, joissa FC Fleury 91 W on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 90.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Feminine Division 1-kaudella FC Fleury 91 W on saavuttanut 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 1 tappiota 3 ottelussa, tehden 4 maalia (1.3 per ottelu) ja päästäen 8, pitäen 1 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana FC Fleury 91 W on keskimäärin saavuttanut 44% pallonhallinnan, 0.75 xG ja 3.2 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 20%.

Joukkueen FC Fleury 91 W arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.95m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet FC Fleury 91 W ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

FC Fleury 91 W on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.