Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
GAP Connah S Quay FC

Connahs Q. Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

58
Ennustetut ottelut
62.1%
Ennustettavuusaste
DWWWWW
Viimeaikainen vire
2.33
Maalit / ottelu
GAP Connah S Quay FC teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
GAP Connah S Quay FC voitti viimeiset 7 ottelua
GAP Connah S Quay FC on ollut kotona tappiotta viimeiset 8 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Briton Ferry vs GAP C, Premier League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 6.25 koti, 4.40 tasapeli, 1.47 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 2.65, luottamus 2.5/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Briton Ferry1
Connahs Q.2
▴6.25
▴4.40
▾1.47
1
▴6.25
U3.5
▴1.44
Ei
▾1.87
1X
▴2.65
2.5
1X
▴2.652.5
GAP Connah S Quay FC vs Penybont, Premier League, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.79 koti, 3.60 tasapeli, 4.25 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.24, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Connahs Q.1
Penybont0
▾1.79
▴3.60
▴4.25
1
▾1.79
O1.5
▾1.29
Ei
▴1.90
1X
▾1.24
8.0
✓ 1X
▾1.248.0
Barry Town vs GAP Connah S Quay FC, Premier League, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 4.00 koti, 3.50 tasapeli, 1.92 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.30, luottamus 7.6/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Barry1
Connahs Q.4
▴4.00
▴3.50
▾1.92
2
▾1.92
O1.5
▴1.30
Kyllä
▴1.78
O1.5
▴1.30
7.6
✓ O1.5
▴1.307.6
GAP Connah S Quay FC vs Cardiff MET, Premier League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.49 koti, 4.50 tasapeli, 5.90 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.49, luottamus 7.6/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Connahs Q.1
Cardiff Met0
▾1.49
▴4.50
▴5.90
1
▾1.49
O2.5
▾1.70
Ei
▴1.93
1
▾1.49
7.6
✓ 1
▾1.497.6
GAP Connah S Quay FC vs Airbus UK, Premier League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.53 koti, 4.30 tasapeli, 5.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 3.4/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Connahs Q.3
Airbus0
▴1.53
▾4.30
▾5.50
X2
2.45
O2.5
▾1.57
Kyllä
▾1.71
O2.5
▾1.57
3.4
✓ O2.5
▾1.573.4

Kauden tilastot

Premier League Wales · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 73%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut8715
Voitot6511
Tasapelit112
Tappiot112
Tehdyt maalit181432
Päästetyt maalit369
Tehtyjen maalien keskiarvo2.32.02.1
Päästettyjen maalien keskiarvo0.40.90.6
Nollapelit628
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-0
Vieras1-4
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras2-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot6
Tappiot1
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
5–0
0-15
5–0
16-30
5–2
31-45
7–3
46-60
4–3
61-75
6–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-301
31-454
46-602
61-756
76-901
16Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.593%
14 ottelua
Yli 1.560%
9 ottelua
Yli 2.533%
5 ottelua
Yli 3.513%
2 ottelua
Yli 4.57%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Wales - Premier League
# Joukkue O M P
1 The New Saints 15 53-6 41
2 GAP Connah S Quay FC 15 32-9 35
3 Penybont 14 30-11 33
4 Caernarfon Town 15 42-19 29
5 Colwyn Bay 15 26-17 29
6 Barry Town 15 32-26 28
7 Airbus UK 15 31-22 27
8 Cardiff MET 15 26-23 22
9 Cambrian & Clydach 15 23-38 18
10 Llandudno 15 22-28 16
11 Haverfordwest County AFC 15 12-20 16
12 Briton Ferry 15 16-25 15
13 Flint Town United 15 19-25 14
14 Ammanford AFC 15 10-42 9
15 Trefelin 15 8-36 6
16 Holywell 14 14-49 2
Promotion - Cymru Premier (Championship Group) Promotion - Cymru Premier (Conference League Group) Cymru Premier (Relegation Group)

GAP Connah S Quay FC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle GAP Connah S Quay FC? NerdyTips tuottaa joukkueen GAP Connah S Quay FC otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 58 ottelua, joissa GAP Connah S Quay FC on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 62.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Premier League -kaudella GAP Connah S Quay FC on pelannut 15 ottelua: 11 voittoa, 2 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 32 maalia (2.1 per ottelu), päästänyt 9 ja pitänyt 8 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen GAP Connah S Quay FC päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

GAP Connah S Quay FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.