Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
ES Hammam-Sousse

ES Hammam-Sousse Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

17
Ennustetut ottelut
70.6%
Ennustettavuusaste
LLLLLD
Viimeaikainen vire
0.93
Maalit / Ottelu
ES Hammam-Sousse hävisi viimeiset 4 ottelua
ES Hammam-Sousse ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 19 ottelussa
ES Hammam-Sousse on ollut ilman voittoa viimeiset 10 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella ES Hammam-Sousse ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

ES Hammam-Sousse vs US Ben Guerdane, Ligue 1, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 2.45 koti, 2.70 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 6.9/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US Ben GuerdaneBen Guerdane2
▾2.45
▾2.70
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.39
Ei
▾1.60
X2
▴1.55
6.9
✓ X2
▴1.556.9
ES Zarzis vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.83 koti, 3.00 tasapeli, 5.00 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 4.6/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
ES ZarzisZarzis2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴1.83
▾3.00
▴5.00
1
▴1.83
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.47
U2.5
▾1.38
4.6
✓ U2.5
▾1.384.6
ES Hammam-Sousse vs Stade Tunisien, Ligue 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 3.70 koti, 3.00 tasapeli, 2.22 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.33, luottamus 6.8/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
Stade Tunisien3
▾3.70
▾3.00
▴2.22
X
▾3.00
U2.5
▾1.33
Ei
▾1.50
U2.5
▾1.33
6.8
U2.5
▾1.336.8
ES Metlaoui vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.12 koti, 2.87 tasapeli, 3.85 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 6.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
ES MetlaouiMetlaoui1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴2.12
2.87
▾3.85
1X
▴1.26
U2.5
1.36
Ei
▴1.52
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Club Africain vs Hammam-Sousse, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.36 koti, 4.30 tasapeli, 9.50 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.57, luottamus 6.3/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Club Africain1
Hammam-SousseHamam-Sousse0
▾1.36
▴4.30
▴9.50
1
▾1.36
U2.5
▴1.57
Ei
▾1.37
U2.5
▴1.57
6.3
✓ U2.5
▴1.576.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 4.10 koti, 2.80 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.34, luottamus 5.3/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
Ei
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
ES Hammam-Sousse vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.62 koti, 3.05 tasapeli, 2.62 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.51, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Progres Sakiet EddaierProgres S3
2.62
▴3.05
2.62
1X
1.41
U2.5
▾1.51
Ei
1.74
U2.5
▾1.51
5.0
U2.5
▾1.515.0
CS Hammam-Lif vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.25 tasapeli, 4.40 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.53, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
CS Hammam-LifHammam-Lif1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▾1.95
▴3.25
▴4.40
X2
1.78
U2.5
▾1.53
Ei
▾1.57
U2.5
▴1.53
6.2
✓ U2.5
▴1.536.2
ES Hammam-Sousse vs Sfax Railways, Ligue 2, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.52 koti, 3.60 tasapeli, 7.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.52, luottamus 6.8/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Sfax Railways 22
▾1.52
▴3.60
▴7.25
1
▾1.52
U2.5
▴1.55
Ei
▾1.52
1
▾1.52
6.8
1
▾1.526.8
Kerkennah vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 4.35 koti, 3.25 tasapeli, 1.95 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.53, luottamus 6.6/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Kerkennah2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴4.35
▾3.25
▴1.95
2
▴1.95
U2.5
1.53
Ei
▴1.72
U2.5
1.53
6.6
U2.5
1.536.6
ES Hammam-Sousse vs Menzel Bourguiba, Ligue 2, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.10 koti, 8.60 tasapeli, 18.00 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 1.32, luottamus 6.2/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
ES Hammam-SousseHamam-Sousse3
Menzel BourguibaMenzel B0
▾1.10
▴8.60
▴18.00
1
▾1.10
O2.5
▾1.42
Ei
▾1.32
Ei BTTS
▾1.32
6.2
✓ Ei BTTS
▾1.326.2
Bouselem vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 3.95 koti, 3.10 tasapeli, 2.05 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.47, luottamus 4.7/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Bouselem0
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴3.95
▾3.10
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
1.47
Ei
1.59
U2.5
1.47
4.7
✓ U2.5
1.474.7
Hamam-Sousse vs US Tataouine, Ligue 2, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.74 koti, 3.35 tasapeli, 5.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.74, luottamus 5.7/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Hamam-Sousse2
US Tataouine0
▾1.74
3.35
▴5.10
1
▾1.74
U2.5
1.48
Ei
1.57
1
▾1.74
5.7
✓ 1
▾1.745.7

Kauden tilastot

Ligue 1 Tunisia · Kausi 2026
4Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut224
Voitot000
Tasapelit101
Tappiot123
Tehdyt maalit101
Päästetyt maalit325
Tehtyjen maalien keskiarvo0.50.00.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.51.01.3
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras1-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras0
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras1
Putket
Voitot0
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
0–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-151
16-301
31-451
46-602
76-903
9Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.525%
1 Ottelut
Yli 1.50%
0 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

ES Hammam-Sousse – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle ES Hammam-Sousse? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen ES Hammam-Sousse otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 17 ottelua, joissa ES Hammam-Sousse on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 70.6%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Ligue 1-kaudella ES Hammam-Sousse on saavuttanut 0 voittoa, 1 tasapeliä ja 3 tappiota 4 ottelussa, tehden 1 maalia (0.3 per ottelu) ja päästäen 5, pitäen 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet ES Hammam-Sousse ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

ES Hammam-Sousse on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.