Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Holešov

Holešov Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

6
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
LLLDDW
Viimeaikainen vire
1.53
Maalit / ottelu
Holešov on ollut kotona tappiotta viimeiset 6 ottelua
Holešov päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 7 ottelussa
Holešov: yli 1,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Holesov vs Strani, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 6.40 koti, 4.90 tasapeli, 1.33 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.33, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Holesov1
Strani3
▾6.40
▾4.90
▴1.33
2
▴1.33
O3.5
▴1.76
Kyllä
▾1.52
2
▴1.33
5.0
✓ 2
▴1.335.0
Slavicin vs Holesov, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 09:15. Kertoimet: 1.85 koti, 3.65 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.78, luottamus 3.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Slavicin2
Holesov0
1.85
▴3.65
3.50
2
3.50
O2.5
1.50
Kyllä
1.50
X2
▾1.78
3.0
X2
▾1.783.0
Sokol Lanzhot vs Holesov, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.85 koti, 3.90 tasapeli, 4.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.85, luottamus 2.4/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Lanzhot2
Holesov0
▴1.85
▾3.90
▾4.40
1
▴1.85
U3.5
▴1.60
Kyllä
▾1.47
1
▴1.85
2.4
✓ 1
▴1.852.4
Holesov vs Kozlovice, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.60 koti, 3.60 tasapeli, 1.80 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.80, luottamus 2.8/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Holesov1
Kozlovice1
▾3.60
▾3.60
1.80
2
1.80
O2.5
1.42
Kyllä
1.43
2
1.80
2.8
2
1.802.8
Brumov vs Holesov, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 09:15. Kertoimet: 2.62 koti, 3.60 tasapeli, 2.22 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.46, luottamus 4.3/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Brumov3
Holesov3
2.62
3.60
2.22
2
▾2.20
O2.5
1.49
Kyllä
1.46
BTTS
1.46
4.3
✓ BTTS
1.464.3
Holesov vs Batov, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 1.65 koti, 4.25 tasapeli, 5.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 3.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Holesov3
Batov1
1.65
▴4.25
▴5.50
1
1.65
U3.5
1.56
Ei
2.30
1
1.65
3.8
✓ 1
1.653.8
Holesov vs Kromeriz II, 4. liga - Divizie E, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.55 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Holesov3
Kromeriz B0
▾2.25
▾3.55
▾3.15
1
▾2.25
O2.5
1.46
Kyllä
1.45
1X
▴1.30
5.0
✓ 1X
▴1.305.0

Kauden tilastot

4. liga - Divizie E Tšekki · Kausi 2026
13Ottelut Voittoprosentti 31%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6713
Voitot404
Tasapelit145
Tappiot134
Tehdyt maalit14923
Päästetyt maalit81422
Tehtyjen maalien keskiarvo2.31.31.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.01.7
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia033
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras-
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.577%
10 ottelua
Yli 1.562%
8 ottelua
Yli 2.531%
4 ottelua
Yli 3.58%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Tšekki - 4. liga - Divizie E
# Joukkue O M P
1 Tatran Všechovice 14 51-11 36
2 Strání 14 56-19 34
3 Kozlovice 13 29-13 28
4 Sokol Lanžhot 13 24-16 26
5 Slavičín 13 28-19 25
6 Prostejov B 14 30-24 25
7 SK Krumvir 14 26-26 23
8 Šternberk 13 28-24 20
9 Holešov 14 24-25 17
10 Bzenec 14 29-36 16
11 Hluk 14 23-24 15
12 Břeclav 14 18-24 15
13 Kroměříž II 14 15-26 12
14 Nové Sady 13 19-42 10
15 Brumov 13 17-46 7
16 Baťov 14 9-51 0

Holešov – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Holešov? NerdyTips tuottaa joukkueen Holešov otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 6 ottelua, joissa Holešov on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 4. liga - Divizie E -kaudella Holešov on pelannut 13 ottelua: 4 voittoa, 5 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 23 maalia (1.8 per ottelu), päästänyt 22 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Holešov päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Holešov on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.