1. Jalkapalloennusteet
  2. Liigat
  3. Allsvenskan
  4. IFK Goteborg
IFK Goteborg

IFK Goteborg Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €17.35m
KEY INSIGHT IFK Goteborg päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 21 ottelussa
TREND IFK Goteborg:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 10 ottelussa
TREND IFK Goteborg:n otteluissa oli yli 2,5 maalia viimeisissä 6 ottelussa

Viimeaikainen vire

LLWLL
83 Ennustetut ottelut
62.65% Ennustettavuusaste

IFK Goteborg Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua

Laukaukset
Maalia kohti / ottelu
5.3
Pallonhallinta
51%
Kulmapotkut
Keskiarvo / ottelu
5
Kurinalaisuus
Kortit / ottelu
2.2
Voittoprosentti
30%

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

12:30

Tulossa
Levadia T
FC Levadia Tallinn
vs
IFK Goteborg
IFK Goteborg
3.3
3.7
2.12

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:00

Päättynyt
red card IFK Goteborg
IFK Goteborg
1 : 2
FC Levadia Tallinn
Levadia T
1.47
4.75
6.1

2

6.1

O2.5

1.6

YES

1.75

AS

1.57
7.9/10

08:00

Päättynyt
Sirius
Sirius
4 : 1
IFK Goteborg
IFK Goteborg
1.46
4.95
7

2

7

O2.5

1.38

YES

1.53

AS

1.46
7.1/10

13:00

Päättynyt
IFK Goteborg
IFK Goteborg
2 : 1
IF Brommapojkarna
Brommapoj red card
2
3.7
3.5

2

3.5

O2.5

1.6

YES

1.53

AS

1.33
7.2/10

08:00

Päättynyt
Malmo FF
Malmo FF
4 : 0
IFK Goteborg
IFK Goteborg
2.02
4
3.85

1

2.02

O2.5

1.6

YES

1.53

1X

1.32
8.5/10

08:00

Päättynyt
IFK Goteborg
IFK Goteborg
1 : 2
AIK Stockholm
AIK S
2.07
3.6
3.5

X2

1.78

O2.5

1.7

YES

1.61

O2.5

1.7
6.4/10

08:00

Päättynyt
Vasteras SK
Vasteras SK FK
4 : 5
IFK Goteborg
IFK Goteborg
2.57
3.35
2.67

1X

1.5

O1.5

1.27

YES

1.66

O1.5

1.27
4.8/10

13:00

Päättynyt
IFK Goteborg
IFK Goteborg
1 : 1
Mjallby AIF
Mjallby AIF
2.5
3.2
2.82

2

2.82

U3.5

1.35

YES

1.69

X2

1.55
7.8/10

13:00

Päättynyt
Orgryte IS
Orgryte IS
1 : 2
IFK Goteborg
IFK Goteborg
4.4
3.7
1.85

2

1.85

O1.5

1.24

NO

2.16

X2

1.27
5.3/10

IFK Goteborg ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö IFK Goteborg ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle IFK Goteborg algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 83 ottelua, joissa IFK Goteborg on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 62.65%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä Allsvenskan-kaudella IFK Goteborg on saavuttanut 3 voittoa, 4 tasapeliä ja 6 tappiota 13 ottelussa, tehden 16 maalia (1.2 per ottelu) ja päästäen 29, pitäen 0 nollapeliä.

IFK Goteborg arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €17.35m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet IFK Goteborg ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

IFK Goteborg on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.

AllsvenskanSweden • Kausi 2026
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut6713
Voitot123
Tasapelit224
Tappiot336
Tehdyt maalit61016
Päästetyt maalit92029
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.41.2
Päästettyjen maalien keskiarvo1.52.92.2
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia235
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti 2-1
Vieras 4-5
Suurin tappio
Koti 0-2
Vieras 6-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 2
Vieras 5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 2
Vieras 6
Putket
Voitot 1
Tappiot 2
Rangaistuspotkut
0 / 1
0% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-2-3-1 9 G
4-4-2 3 G
5-3-2 1 G
31 Keltaiset
1 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 62%
8 Ottelut
Yli 1.5 31%
4 Ottelut
Yli 2.5 15%
2 Ottelut
Yli 3.5 8%
1 Ottelut
Yli 4.5 8%
1 Ottelut
Pelaaja Ikä Pel Arv
T. Heintz
T. Heintz
27 MID 7.25
S. Clemmensen
S. Clemmensen
22 FWD 7.10
R. Yeboah
R. Yeboah
21 DEF 6.94
D. Kruse
D. Kruse
23 MID 6.79
F. Ottosson
F. Ottosson
29 MID 6.73
A. Erlingmark
A. Erlingmark
27 DEF 6.71
A. Wiberg
A. Wiberg
28 FWD 6.71
M. Fenger
M. Fenger
24 FWD 6.68
S. Alioum
S. Alioum
22 MID 6.65
Noah Tolf
Noah Tolf
20 DEF 6.65
F. Eriksson
F. Eriksson
21 DEF 6.64
O. Mansson
O. Mansson
16 MID 6.60
R. Nåfors Dahlin
R. Nåfors Dahlin
18 DEF 6.60
V. Andersson
V. Andersson
21 GK 6.60
B. Brantlind
B. Brantlind
17 MID 6.51
L. Radakovic
L. Radakovic
18 MID 6.50
A. Jallow
A. Jallow
27 DEF 6.46
S. Larsson
S. Larsson
32 MID 6.45
I. Jagne
I. Jagne
22 MID 6.42
E. Bishesari
E. Bishesari
20 GK 6.41
T. Coimbra
T. Coimbra
21 FWD 6.40
A. Borén
A. Borén
19 FWD 6.40
K. Þórðarson
K. Þórðarson
25 MID 6.34
R. Lundqvist
R. Lundqvist
28 MID 6.32
H. Hermannsson
H. Hermannsson
30 DEF 6.20
J. Bager
J. Bager
29 DEF 6.17
I. Seidu
I. Seidu
19 DEF 6.00