Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Krasnodar U19

Krasnodar U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

48
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
LWWDWL
Viimeaikainen vire
2.67
Maalit / Ottelu
Krasnodar U19:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 92%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Krasnodar U19 ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Almaz Antey U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.55 koti, 4.10 tasapeli, 1.72 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.30, luottamus 8.0/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Almaz Antey U195
Krasnodar U192
▾3.55
4.10
▴1.72
1X
▾1.90
O2.5
▴1.30
Kyllä
1.36
O2.5
▴1.30
8.0
✓ O2.5
▴1.308.0
Rubin Kazan U20 vs Krasnodar U19, Youth Championship, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 7.20 koti, 5.50 tasapeli, 1.25 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.25, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 2
Krasnodar U194
7.20
▴5.50
▾1.25
2
▾1.25
O2.5
▾1.27
Ei
▾2.25
2
▾1.25
8.0
✓ 2
▾1.258.0
Krasnodar U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.07 koti, 3.80 tasapeli, 2.77 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Krasnodar U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv0
▾2.07
▴3.80
▾2.77
1
▾2.07
O2.5
▾1.32
Kyllä
1.35
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Spartak Moskva U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.60 koti, 3.55 tasapeli, 1.82 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 6.6/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Spartak Moskva U19Spartak M0
Krasnodar U190
▴3.60
▴3.55
▾1.82
2
▾1.82
O2.5
1.38
Kyllä
▴1.39
O2.5
1.38
6.6
O2.5
1.386.6
Krasnodar U19 vs Ural U20, Youth Championship, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.09 koti, 7.90 tasapeli, 14.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.23, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Krasnodar U194
Ural U20Ural U190
▾1.09
▴7.90
14.00
1
▾1.09
O2.5
1.23
Kyllä
▴1.92
O2.5
1.23
8.5
✓ O2.5
1.238.5
Zenit U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.65 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.20, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Zenit U194
Krasnodar U191
2.00
3.65
3.00
1
2.00
O2.5
1.20
Kyllä
1.23
O2.5
1.20
8.5
✓ O2.5
1.208.5
Akademiya Konoplev U20 vs Krasnodar U19, Youth Championship, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 8.20 koti, 6.20 tasapeli, 1.20 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.55, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Akademiya Konoplev U20Akademiya1
Krasnodar U193
▾8.20
▴6.20
▾1.20
1X
▴3.50
O3.5
▴1.60
Kyllä
▴1.55
BTTS
▴1.55
8.5
✓ BTTS
▴1.558.5
Krasnodar U19 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.15 koti, 6.70 tasapeli, 10.00 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.70, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Krasnodar U192
Rostov U19 1
▾1.15
▴6.70
▴10.00
1
▾1.15
O3.5
1.70
Kyllä
▴1.77
O3.5
1.70
8.0
O3.5
1.708.0

Krasnodar U19 Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
5.5
Pallonhallinta
56%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4.9
Voittoprosentti
60%

Kauden tilastot

Youth Championship Venäjä · Kausi 2026
24Ottelut Voittoprosentti 71%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut121224
Voitot10717
Tasapelit022
Tappiot235
Tehdyt maalit403272
Päästetyt maalit112536
Tehtyjen maalien keskiarvo3.32.73.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.92.11.5
Nollapelit527
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti8-0
Vieras2-9
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras6-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti8
Vieras9
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras6
Putket
Voitot6
Tappiot1
Rangaistuspotkut
3/ 5
60.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
11–7
0-15
9–7
16-30
13–6
31-45
10–5
46-60
15–6
61-75
14–5
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.596%
23 Ottelut
Yli 1.571%
17 Ottelut
Yli 2.554%
13 Ottelut
Yli 3.533%
8 Ottelut
Yli 4.517%
4 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Venäjä - Youth Championship
# Joukkue O M P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Krasnodar U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Krasnodar U19? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Krasnodar U19 otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 48 ottelua, joissa Krasnodar U19 on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Youth Championship-kaudella Krasnodar U19 on saavuttanut 17 voittoa, 2 tasapeliä ja 5 tappiota 24 ottelussa, tehden 72 maalia (3.0 per ottelu) ja päästäen 36, pitäen 7 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Krasnodar U19 ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Krasnodar U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.