Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Mannsdorf-Großenzersdorf

Mannsdorf-Großenzersdorf Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

78
Ennustetut ottelut
60.3%
Ennustettavuusaste
WDLWWW
Viimeaikainen vire
2.53
Maalit / Ottelu
Mannsdorf-Großenzersdorf päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 9 ottelussa
Mannsdorf-Großenzersdorf ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Mannsdorf-Großenzersdorf ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Mattersburg SV 2020, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.32 koti, 4.90 tasapeli, 7.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro4
Mattersburg SV 2020Mattersburg0
▾1.32
▴4.90
▴7.00
1
▾1.32
O2.5
1.48
Kyllä
1.72
1
▾1.32
8.0
✓ 1
▾1.328.0
Favoritner AC vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:10. Kertoimet: 5.70 koti, 4.45 tasapeli, 1.45 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.45, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Favoritner ACFavoritner1
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro1
▴5.70
▴4.45
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
▾1.47
Kyllä
▾1.63
2
▾1.45
8.0
2
▾1.458.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Oberwart, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.62 koti, 4.10 tasapeli, 4.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.35, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro0
Oberwart1
▾1.62
▴4.10
▴4.00
1
▾1.62
O2.5
1.35
Kyllä
1.39
O2.5
1.35
8.0
O2.5
1.358.0
Traiskirchen vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.90 koti, 3.75 tasapeli, 2.05 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Traiskirchen1
Mannsdorf-Gro3
▴2.90
▴3.75
▾2.05
2
▾2.05
O2.5
▴1.37
Kyllä
▴1.36
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs SV Horn, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.52 koti, 4.20 tasapeli, 4.80 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.55, luottamus 2.6/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro3
SV HornHorn1
▾1.52
▴4.20
▴4.80
X2
▴2.25
O2.5
1.55
Ei
2.10
O2.5
1.55
2.6
✓ O2.5
1.552.6
Gloggnitz vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.45 koti, 3.95 tasapeli, 1.78 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Gloggnitz2
Mannsdorf-Gro3
▴3.45
▴3.95
▾1.78
2
▾1.78
O2.5
1.46
Kyllä
1.49
X2
1.26
8.0
✓ X2
1.268.0
Parndorf vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.80 tasapeli, 2.70 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.44, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Parndorf1
Mannsdorf-Gro4
▾2.15
▴3.80
▴2.70
X
▴3.80
O2.5
1.44
Kyllä
1.43
O2.5
1.44
4.7
✓ O2.5
1.444.7
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Krems / Rehberg, Regionalliga - Ost, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.79 koti, 3.75 tasapeli, 3.65 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.53, luottamus 4.6/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro3
Krems / RehbergKrems R1
▾1.79
▴3.75
3.65
1
▾1.79
O2.5
▴1.53
Ei
▾2.30
O2.5
▴1.53
4.6
✓ O2.5
▴1.534.6
Donau vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.37 koti, 3.75 tasapeli, 2.37 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Donau1
Mannsdorf-GrossenzersdorfMannsdorf-Gro4
▾2.37
▴3.75
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▴1.55
Ei
▾2.51
X2
1.47
7.3
✓ X2
1.477.3

Kauden tilastot

Regionalliga - Ost Itävalta · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 73%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot358
Tasapelit011
Tappiot202
Tehdyt maalit102030
Päästetyt maalit4610
Tehtyjen maalien keskiarvo2.03.32.7
Päästettyjen maalien keskiarvo0.81.00.9
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia202
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-5
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Putket
Voitot6
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.582%
9 Ottelut
Yli 1.573%
8 Ottelut
Yli 2.573%
8 Ottelut
Yli 3.536%
4 Ottelut
Yli 4.59%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Itävalta - Regionalliga - Ost
# Joukkue O M P
1 Mannsdorf-Großenzersdorf 11 30-10 25
2 Oberwart 11 22-14 22
3 Wiener SC 11 25-12 20
4 Scheiblingkirchen 11 19-19 19
5 Traiskirchen 11 24-21 18
6 Wiener Viktoria 11 15-10 17
7 Krems / Rehberg 11 18-15 17
8 Fach-Donaufeld 11 13-13 17
9 Parndorf 11 16-15 15
10 Leobendorf 11 14-15 14
11 Mattersburg SV 2020 11 12-17 13
12 Favoritner AC 11 8-13 13
13 Donau 11 17-20 12
14 Gloggnitz 11 12-19 12
15 SV Horn 11 14-16 11
16 Wienerberg 11 6-36 1

Mannsdorf-Großenzersdorf – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Mannsdorf-Großenzersdorf? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Mannsdorf-Großenzersdorf otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 78 ottelua, joissa Mannsdorf-Großenzersdorf on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 60.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Regionalliga - Ost-kaudella Mannsdorf-Großenzersdorf on saavuttanut 8 voittoa, 1 tasapeliä ja 2 tappiota 11 ottelussa, tehden 30 maalia (2.7 per ottelu) ja päästäen 10, pitäen 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Mannsdorf-Großenzersdorf ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Mannsdorf-Großenzersdorf on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.