Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Mannsdorf-Großenzersdorf

Mannsdorf Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

81
Tipované zápasy
60.5%
Úspešnosť tipov
DWLWDL
Aktuálna forma
2.47
Góly / zápas
Mannsdorf-Großenzersdorf nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Regionalliga - Ost · pi 6. novembra · 18:00
Mannsdorf
VS
Fach-Donaufeld
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Scheiblingkirchen vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, výkop 13:00. Kurzy: 3.55 domáci, 3.80 remíza, 1.84 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.78, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Scheiblingk.1
Mannsdorf1
▴3.55
▴3.80
▾1.84
2
▾1.78
O2.5
1.57
Nie
▾2.14
2
▾1.78
8.0
2
▾1.788.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Wiener Viktoria, Regionalliga - Ost, výkop 18:00. Kurzy: 1.45 domáci, 4.55 remíza, 5.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.45, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Mannsdorf3
Wiener Viktoria0
▾1.45
▴4.55
▴5.50
1
▾1.45
O2.5
▾1.36
Nie
▴2.37
1
▾1.45
8.0
✓ 1
▾1.458.0
Wiener SC vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, výkop 18:30. Kurzy: 2.60 domáci, 3.50 remíza, 2.31 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.51, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Wiener SC2
Mannsdorf0
▴2.60
3.50
▾2.31
2
2.31
O2.5
1.51
Áno
1.45
O2.5
1.51
7.5
O2.5
1.517.5
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Mattersburg SV 2020, Regionalliga - Ost, výkop 18:00. Kurzy: 1.32 domáci, 4.90 remíza, 7.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.32, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 4–0, tip trafený.
Kon.
Mannsdorf4
Mattersburg0
▾1.32
▴4.90
▴7.00
1
▾1.32
O2.5
1.48
Áno
1.72
1
▾1.32
8.0
✓ 1
▾1.328.0
Favoritner AC vs Mannsdorf-Grossenzersdorf, Regionalliga - Ost, výkop 18:10. Kurzy: 5.70 domáci, 4.45 remíza, 1.45 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.45, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Favoritner1
Mannsdorf1
▴5.70
▴4.45
▾1.45
2
▾1.45
O2.5
▾1.47
Áno
▾1.63
2
▾1.45
8.0
2
▾1.458.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs Oberwart, Regionalliga - Ost, výkop 18:00. Kurzy: 1.62 domáci, 4.10 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Mannsdorf0
Oberwart1
▾1.62
▴4.10
▴4.00
1
▾1.62
O2.5
1.35
Áno
1.39
O2.5
1.35
8.0
O2.5
1.358.0
Traiskirchen vs Mannsdorf-Gro, Regionalliga - Ost, výkop 18:30. Kurzy: 2.90 domáci, 3.75 remíza, 2.05 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Traiskirchen1
Mannsdorf3
▴2.90
▴3.75
▾2.05
2
▾2.05
O2.5
▴1.37
Áno
▴1.36
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Mannsdorf-Grossenzersdorf vs SV Horn, Regionalliga - Ost, výkop 18:00. Kurzy: 1.52 domáci, 4.20 remíza, 4.80 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Mannsdorf3
Horn1
▾1.52
▴4.20
▴4.80
X2
▴2.25
O2.5
1.55
Nie
2.10
O2.5
1.55
2.6
✓ O2.5
1.552.6

Štatistiky sezóny

Regionalliga - Ost Rakúsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 64%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6814
Výhry459
Remízy022
Prehry213
Strelené góly132134
Inkasované góly4913
Priemer strelených gólov2.22.62.4
Priemer inkasovaných gólov0.71.10.9
Čisté kontá213
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku2
Série
Výhry6
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.579%
11 zápasov
Nad 1.564%
9 zápasov
Nad 2.564%
9 zápasov
Nad 3.529%
4 zápasov
Nad 4.57%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Rakúsko - Regionalliga - Ost
# Tím Z G B
1 Mannsdorf-Großenzersdorf 14 34-13 29
2 Wiener SC 14 33-17 27
3 Oberwart 14 27-16 27
4 Krems / Rehberg 14 27-19 26
5 Traiskirchen 14 30-25 25
6 Wiener Viktoria 14 17-14 21
7 Fach-Donaufeld 14 19-19 21
8 Scheiblingkirchen 14 21-27 20
9 Parndorf 14 23-18 19
10 Donau 14 28-23 18
11 Leobendorf 14 19-19 18
12 Gloggnitz 14 17-21 17
13 Mattersburg SV 2020 14 15-20 17
14 Favoritner AC 14 9-21 13
15 SV Horn 14 18-22 12
16 Wienerberg 14 7-50 1

Tipy a predpovede na Mannsdorf-Großenzersdorf

Hľadáte tipy na Mannsdorf-Großenzersdorf? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Mannsdorf-Großenzersdorf, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 81 zápasov s účasťou Mannsdorf-Großenzersdorf s úspešnosťou Best Tip 60.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Regionalliga - Ost má Mannsdorf-Großenzersdorf po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 9, remízy: 2, prehry: 3. Strelené góly: 34 (2.4 na zápas), inkasované: 13, čisté kontá: 3.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Mannsdorf-Großenzersdorf zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Mannsdorf-Großenzersdorf je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.