Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Roeselare Daisel

SK Roeselare Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€50.00Th. Ø 26.0 First Amateur Division
26
Ennustetut ottelut
53.8%
Ennustettavuusaste
DWWDWW
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
Roeselare Daisel on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Roeselare Daisel ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 16 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Roeselare Daisel vs Oud-Heverlee Leuven II, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.77 koti, 3.90 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.77, luottamus 7.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
SK Roeselare0
Leuven B0
▾1.77
▴3.90
▴4.05
1
▾1.77
O2.5
1.45
Ei
▾2.45
1
▾1.77
7.0
1
▾1.777.0
Merelbeke vs Roeselare Daisel, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.85 koti, 3.55 tasapeli, 1.86 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–4, vihje ei osunut.
Loppu
Merelbeke 0
SK Roeselare4
▴3.85
3.55
▾1.86
2
▾1.86
U3.5
▾1.50
Ei
▾2.38
U3.5
▾1.50
8.0
U3.5
▾1.508.0
Roeselare Daisel vs Knokke, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.73 koti, 4.00 tasapeli, 4.45 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.73, luottamus 5.7/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
SK Roeselare2
Knokke1
▾1.73
▴4.00
▴4.45
1
▾1.73
U3.5
▴1.55
Ei
▾2.40
1
▾1.73
5.7
✓ 1
▾1.735.7
Hoogstraten vs Roeselare D, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.15 koti, 3.50 tasapeli, 2.05 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 6.4/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Hoogstraten1
SK Roeselare1
▴3.15
▾3.50
▾2.05
2
▾2.05
O2.5
1.57
Kyllä
1.51
X2
▾1.30
6.4
✓ X2
▾1.306.4
Roeselare Daisel vs Dessel Sport, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.90 koti, 3.75 tasapeli, 3.85 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.90, luottamus 2.3/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
SK Roeselare2
Dessel0
▴1.90
▾3.75
▾3.85
1
▴1.90
U3.5
▾1.58
Kyllä
▾1.51
1
▴1.90
2.3
✓ 1
▴1.902.3
Lyra-Lierse Berlaar vs Roeselare Daisel, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.60 koti, 3.65 tasapeli, 1.88 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 6.8/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Lyra-Lierse0
SK Roeselare3
3.60
3.65
1.88
2
1.88
O2.5
1.57
Kyllä
1.54
O2.5
1.57
6.8
✓ O2.5
1.576.8
Roeselare Daisel vs Thes Sport, First Amateur Division, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.50 tasapeli, 3.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.68, luottamus 3.2/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
SK Roeselare0
Thes Sport1
▴2.00
▾3.50
▾3.60
1
▴2.00
O2.5
▴1.68
Kyllä
▾1.61
O2.5
▴1.68
3.2
O2.5
▴1.683.2

Kauden tilastot

First Amateur Division Belgia · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 55%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6511
Voitot336
Tasapelit224
Tappiot101
Tehdyt maalit61218
Päästetyt maalit325
Tehtyjen maalien keskiarvo1.02.41.6
Päästettyjen maalien keskiarvo0.50.40.5
Nollapelit336
Ottelut ilman maalia202
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras1
Putket
Voitot2
Tappiot1
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–0
0-15
1–1
16-30
4–0
31-45
2–0
46-60
4–2
61-75
5–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.582%
9 ottelua
Yli 1.545%
5 ottelua
Yli 2.527%
3 ottelua
Yli 3.59%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Roeselare Daisel – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Roeselare Daisel? NerdyTips tuottaa joukkueen Roeselare Daisel otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 26 ottelua, joissa Roeselare Daisel on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 53.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä First Amateur Division -kaudella Roeselare Daisel on pelannut 11 ottelua: 6 voittoa, 4 tasapeliä ja 1 tappiota. Se on tehnyt 18 maalia (1.6 per ottelu), päästänyt 5 ja pitänyt 6 nollapeliä.

Joukkueen Roeselare Daisel arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €50.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Roeselare Daisel päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Roeselare Daisel on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.