Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Savoia

Savoia Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.88m Ø 23.1 Serie C - Girone C
27
Ennustetut ottelut
74.1%
Ennustettavuusaste
WDLWDL
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / Ottelu
Savoia ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Savoia ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Savoia vs Cosenza, Serie C - Girone C, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.27 koti, 3.15 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Savoia1
Cosenza1
2.27
3.15
3.10
1
2.27
O1.5
1.26
Kyllä
1.60
1X
1.37
8.5
✓ 1X
1.378.5
Audace Cerignola vs Savoia, Serie C - Girone C, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.90 koti, 3.45 tasapeli, 3.70 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 7.5/10. Lopputulos 4–0, vihje ei osunut.
Loppu
Audace CerignolaAudace C4
Savoia0
▴1.90
▴3.45
▾3.70
1
▴1.90
U3.5
1.36
Ei
▴2.07
U3.5
1.36
7.5
U3.5
1.367.5
Savoia vs Inter U23, Serie C - Girone C, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.72 koti, 2.95 tasapeli, 2.67 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.31, luottamus 4.1/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Savoia2
Inter U231
2.72
2.95
2.67
1X
▾1.44
U3.5
▾1.31
Ei
▾2.05
U3.5
▾1.31
4.1
✓ U3.5
▾1.314.1
SS Monopoli vs Savoia, Serie C - Girone C, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.90 koti, 3.25 tasapeli, 4.40 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.90, luottamus 7.2/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
SS MonopoliMonopoli0
Savoia0
▴1.90
▾3.25
▾4.40
1
▴1.90
U3.5
▾1.23
Kyllä
▴2.00
1
▴1.90
7.2
1
▴1.907.2
Cavese vs Savoia, Serie C - Girone C, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.05 tasapeli, 3.50 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 4.4/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
Loppu
Cavese4
Savoia2
▴2.25
▾3.05
▾3.50
1
▴2.25
U2.5
1.60
Ei
▴1.82
1X
▴1.35
4.4
✓ 1X
▴1.354.4
Savoia vs Casarano, Serie C - Girone C, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 3.25 koti, 3.25 tasapeli, 2.15 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.29, luottamus 4.4/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Savoia1
Casarano1
3.25
3.25
2.15
X2
1.34
U3.5
1.29
Ei
▾1.93
U3.5
1.29
4.4
✓ U3.5
1.294.4
Foggia vs Savoia, Serie C - Girone C, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 1.79 koti, 3.45 tasapeli, 4.55 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.27, luottamus 3.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Foggia0
Savoia0
▾1.79
▴3.45
▴4.55
1X
▾1.20
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.76
U3.5
▾1.27
3.8
✓ U3.5
▾1.273.8
Savoia vs Crotone, Serie C - Girone C, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.57 koti, 3.20 tasapeli, 2.65 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 5.7/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Savoia1
Crotone1
2.57
3.20
2.65
1
▾2.55
O1.5
1.34
Kyllä
1.78
1X
1.47
5.7
✓ 1X
1.475.7

Kauden tilastot

Coppa Italia Serie C Italia · Kausi 2026
1Ottelut Voittoprosentti 100%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut011
Voitot011
Tasapelit000
Tappiot000
Tehdyt maalit022
Päästetyt maalit011
Tehtyjen maalien keskiarvo0.02.02.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.01.01.0
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras1-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti0
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti0
Vieras1
Putket
Voitot1
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
2–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
1 Ottelut
Yli 1.5100%
1 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Savoia – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Savoia? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Savoia otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 27 ottelua, joissa Savoia on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 74.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Coppa Italia Serie C-kaudella Savoia on saavuttanut 1 voittoa, 0 tasapeliä ja 0 tappiota 1 ottelussa, tehden 2 maalia (2.0 per ottelu) ja päästäen 1, pitäen 0 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Savoia on keskimäärin saavuttanut 46% pallonhallinnan, 1.12 xG ja 4.4 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 30%.

Joukkueen Savoia arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.88m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Savoia ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Savoia on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.