Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Uruguay Montevideo

Uruguay Montevideo Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.95m Ø 26.2 Segunda División
83
Ennustetut ottelut
60.2%
Ennustettavuusaste
WDLLLL
Viimeaikainen vire
0.93
Maalit / Ottelu
Uruguay Montevideo päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
Seuraava ottelu Segunda División · la 31. lokak. · 16.00
Uruguay M
VS16:00
Huracan FC
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

CA River Plate vs Uruguay Montevideo, Segunda División, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.71 koti, 3.80 tasapeli, 5.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.71, luottamus 5.2/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
CA River PlateRiver Plate1
Uruguay MontevideoUruguay M2
▾1.71
▴3.80
▴5.30
1
▾1.71
U2.5
▴1.78
Ei
▾1.83
1
▾1.71
5.2
1
▾1.715.2
Oriental vs Uruguay Montevideo, Segunda División, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.20 tasapeli, 3.70 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.58, luottamus 2.8/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Oriental1
Uruguay MontevideoUruguay M1
▴2.10
▾3.20
▾3.70
2
▾3.70
U2.5
▾1.58
Ei
▾1.74
U2.5
▾1.58
2.8
✓ U2.5
▾1.582.8
Uruguay Montevideo vs Colon, Segunda División, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.95 koti, 3.10 tasapeli, 2.37 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 8.1/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Uruguay MontevideoUruguay M1
Colon3
▴2.95
▴3.10
▾2.37
2
▾2.37
U2.5
▴1.61
Ei
▴1.82
X2
▾1.35
8.1
✓ X2
▾1.358.1
Fenix vs Uruguay Montevideo, Segunda División, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.67 koti, 3.55 tasapeli, 5.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.67, luottamus 6.9/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Fenix2
Uruguay MontevideoUruguay M0
▾1.67
▴3.55
▴5.10
1
▾1.67
U3.5
▾1.24
Ei
▾1.66
1
▾1.67
6.9
✓ 1
▾1.676.9
Uruguay Montevideo vs Rentistas, Segunda División, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 3.20 koti, 3.30 tasapeli, 2.12 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.65, luottamus 6.8/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Uruguay MontevideoUruguay M1
Rentistas3
▾3.20
▴3.30
▴2.12
1X
▾1.67
U2.5
▴1.65
Ei
▴1.83
U2.5
▴1.65
6.8
U2.5
▴1.656.8
Miramar vs Uruguay Montevideo, Segunda División, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.10 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.64, luottamus 5.2/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Miramar1
Uruguay MontevideoUruguay M0
▾2.40
3.10
▴3.00
1X
▾1.33
U2.5
▾1.64
Ei
▾1.84
U2.5
▾1.64
5.2
✓ U2.5
▾1.645.2
Uruguay Montevideo vs Tacuarembo, Segunda División, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.67 koti, 2.87 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.52, luottamus 8.1/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Uruguay MontevideoUruguay M2
Tacuarembo2
▴2.67
▾2.87
▴2.75
X
▾2.87
U2.5
▴1.52
Ei
▴1.72
U2.5
▴1.52
8.1
U2.5
▴1.528.1
Uruguay Montevideo vs Artigas, Segunda División, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.10 tasapeli, 3.50 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 3.2/10. Lopputulos 1–4, vihje ei osunut.
Loppu
Uruguay MontevideoUruguay M 1
Artigas4
2.02
3.10
3.50
2
3.50
U2.5
1.50
Ei
1.65
U2.5
1.50
3.2
U2.5
1.503.2
SUD America vs Uruguay Montevideo, Segunda División, alkaa klo 12:45. Kertoimet: 4.58 koti, 3.25 tasapeli, 1.73 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.57, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
SUD America1
Uruguay MontevideoUruguay M0
4.58
3.25
1.73
2
1.73
U2.5
1.57
Ei
1.65
U2.5
1.57
4.8
✓ U2.5
1.574.8
Uruguay Montevideo vs Cooper, Segunda División, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.73 koti, 3.25 tasapeli, 5.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.73, luottamus 8.8/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Uruguay MontevideoUruguay M0
Cooper0
1.73
3.25
5.00
1
1.73
U2.5
1.45
Ei
1.53
1
1.73
8.8
1
1.738.8
Kertoimet: 2.69 koti, 3.05 tasapeli, 2.56 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.59, luottamus 3.1/10. Lopputulos 0–1.
Loppu
Villa EspanolaVilla E0
Uruguay MontevideoUruguay M1
2.69
3.05
2.56
X2
1.40
U2.5
1.59
Ei
1.80
U2.5
1.59
3.1
U2.5
1.593.1

Kauden tilastot

Segunda División Uruguay · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 21%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151429
Voitot336
Tasapelit819
Tappiot41014
Tehdyt maalit19928
Päästetyt maalit221840
Tehtyjen maalien keskiarvo1.30.61.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.51.31.4
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia189
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–4
0-15
4–8
16-30
6–7
31-45
3–8
46-60
5–1
61-75
4–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-301
46-601
76-901
3Keltaiset
9Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.569%
20 Ottelut
Yli 1.521%
6 Ottelut
Yli 2.57%
2 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Á. Perdomo Á. Perdomo 23 FWD 7.32
Nahuel Ezequiel Albano Cháves Nahuel Ezequiel Albano Cháves 21 FWD 7.22
N. Latorre N. Latorre 25 MID 7.21
I. Méndez I. Méndez 24 MID 7.19
B. González B. González 26 MID 7.15
E. Álvarez E. Álvarez 29 DEF 7.10
F. Trinidad F. Trinidad 23 FWD 7.10
A. Díaz A. Díaz 20 FWD 7.07
S. Makuka S. Makuka 31 DEF 7.01
L. Olavarría L. Olavarría 27 - 6.86
M. Rao M. Rao 28 DEF 6.85
L. Ymbert L. Ymbert 22 DEF 6.82
F. Rivero F. Rivero 20 FWD 6.78
A. Castro A. Castro 22 DEF 6.75
N. Gómez N. Gómez 22 MID 6.74
Á. Maciel Á. Maciel 22 GK 6.70
E. Rodríguez E. Rodríguez 28 MID 6.62
E. Vidart E. Vidart 23 MID 6.59
A. Acosta A. Acosta 24 DEF 6.58
A. Ravecca A. Ravecca 36 DEF 6.57
J. Álvarez J. Álvarez 28 FWD 6.35
B. Abbate B. Abbate 23 FWD 6.32
F. Borges F. Borges 22 FWD 6.10
N. Ruotola N. Ruotola 21 GK 5.92
S. Soria S. Soria 22 FWD -

Sarjataulukko

Uruguay - Segunda División
# Joukkue O M P
1 Atenas 24 35-22 44
2 Plaza Colonia 24 30-24 37
3 Rentistas 24 32-27 37
4 Colón 24 28-27 36
5 Paysandu 24 32-31 34
6 La Luz 24 24-25 34
7 CA River Plate 24 36-31 33
8 Oriental 24 33-29 33
9 Cerrito 24 31-28 33
10 Fenix 24 27-29 30
11 Sportivo Huracan 24 25-33 30
12 Miramar 24 25-30 29
13 Tacuarembo 24 18-27 25
14 Uruguay Montevideo 24 23-36 21

Uruguay Montevideo – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Uruguay Montevideo? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Uruguay Montevideo otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 83 ottelua, joissa Uruguay Montevideo on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 60.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Segunda División-kaudella Uruguay Montevideo on saavuttanut 6 voittoa, 9 tasapeliä ja 14 tappiota 29 ottelussa, tehden 28 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 40, pitäen 5 nollapeliä.

Joukkueen Uruguay Montevideo arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.95m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Uruguay Montevideo ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Uruguay Montevideo on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.