Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Widzew II

Widzew II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

31
Ennustetut ottelut
67.7%
Ennustettavuusaste
DLDLDL
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
Widzew II on ollut ilman voittoa viimeiset 9 ottelua
Widzew II päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 11 ottelussa
Widzew II ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 21 ottelussa
Seuraava ottelu III Liga - Group 1 · la 31. lokak. · 12.00
Mlawa
VS12:00
Widzew II
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Widzew II vs Lomza, III Liga - Group 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.23 koti, 6.20 tasapeli, 7.90 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 3.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Widzew II2
Lomza2
1.23
6.20
7.90
1
1.23
O2.5
1.36
Kyllä
1.75
O2.5
1.36
3.0
✓ O2.5
1.363.0
Widzew II vs Warta Sieradz, III Liga - Group 1, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 2.42 koti, 3.60 tasapeli, 2.57 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 7.8/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Widzew II0
Warta Sieradz1
▾2.42
▴3.60
▴2.57
2
▴2.57
O2.5
▴1.70
Kyllä
▾1.50
X2
1.50
7.8
✓ X2
1.507.8
Lechia T. Mazowiecki vs Widzew II, III Liga - Group 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.70 koti, 3.90 tasapeli, 2.44 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Lechia T. MazowieckiT. Mazowiecki1
Widzew II1
▴2.70
▾3.90
▾2.44
1
▴2.70
O2.5
1.51
Kyllä
▾1.46
1X
1.53
8.0
✓ 1X
1.538.0
Widzew II vs Weszlo, III Liga - Group 1, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.80 koti, 3.60 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 7.9/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Widzew II0
Weszlo2
▾2.80
▾3.60
▴2.80
2
▴2.80
O2.5
1.53
Kyllä
▾1.44
X2
▴1.53
7.9
✓ X2
▴1.537.9
Pelikan Lowicz vs Widzew II, III Liga - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.35 koti, 3.75 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Pelikan LowiczPelikan1
Widzew II1
▾2.35
▴3.75
▴3.30
1
▾2.35
O2.5
▾1.58
Kyllä
1.49
1X
▾1.42
8.0
✓ 1X
▾1.428.0
Wigry Suwalki vs Widzew II, III Liga - Group 1, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.60 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.68, luottamus 2.0/10. Lopputulos 6–3, vihje ei osunut.
Loppu
Wigry SuwalkiSuwalki6
Widzew II3
2.05
3.60
3.15
X2
1.68
O2.5
1.61
Kyllä
1.55
X2
1.68
2.0
X2
1.682.0

Kauden tilastot

III Liga - Group 1 Puola · Kausi 2026
13Ottelut Voittoprosentti 31%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7613
Voitot224
Tasapelit123
Tappiot426
Tehdyt maalit111122
Päästetyt maalit101222
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.81.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.42.01.7
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia415
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras6-3
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras6
Putket
Voitot3
Tappiot3
Rangaistuspotkut
3/ 4
75.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–2
0-15
5–2
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
3–7
61-75
3–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.562%
8 ottelua
Yli 1.546%
6 ottelua
Yli 2.531%
4 ottelua
Yli 3.523%
3 ottelua
Yli 4.58%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Puola - III Liga - Group 1
# Joukkue O M P
1 Weszlo 14 30-16 32
2 Wigry Suwałki 14 30-13 31
3 Swit 14 28-20 26
4 Mazovia Minsk Mazowiecki 14 33-26 24
5 Pelikan Łowicz 14 24-20 24
6 Wisła Płock II 14 27-23 22
7 Ząbkovia Ząbki 14 27-23 22
8 Warta Sieradz 14 24-22 22
9 Olimpia Zambrów 14 29-28 21
10 Olimpia Elbląg 14 19-22 18
11 Jagiellonia II 14 25-26 17
12 Widzew II 14 24-24 16
13 Polonia Lidzbark Warm. 14 24-27 15
14 ŁKS Łódź II 14 24-28 15
15 Lechia T. Mazowiecki 14 23-30 14
16 Mławianka Mława 14 27-37 14
17 Troszyn 14 15-30 11
18 Łomża 14 14-32 4

Widzew II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Widzew II? NerdyTips tuottaa joukkueen Widzew II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 31 ottelua, joissa Widzew II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 67.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä III Liga - Group 1 -kaudella Widzew II on pelannut 13 ottelua: 4 voittoa, 3 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 22 maalia (1.7 per ottelu), päästänyt 22 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Widzew II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Widzew II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.