FC Aarau vs Yverdon Sport Ennuste - 15. toukok. 2026
11.38
X5.70
27.25
Vihjeet
Luottamus
Paras vihje
Yli 2.5
1.36
Vähintään 3 maalia tehty
6.6/10
1X2-vihje
X23.30
1.4/10
Maalimäärä
Yli 2.51.36
6.6/10
Molemmat tekevät maalin
Kyllä1.57
1.0/10
Bet Builder -vihje
X2 & Yli 1.53.46
1.0/10
Oikea tulos
Tilastot: ennuste vs toteuma
AIYverdon
xGFC Aarau: 1.41Yverdon Sport: 0.88
PallonhallintaFC Aarau: 62%Yverdon Sport: 38%
Laukaukset yhteensäFC Aarau: 14Yverdon Sport: 8
Laukaukset maalia kohtiFC Aarau: 5Yverdon Sport: 2
Laukaukset ohi maalinFC Aarau: 6Yverdon Sport: 3
KulmapotkutFC Aarau: 5Yverdon Sport: 2
Keltaiset kortitFC Aarau: 1Yverdon Sport: 2
xGFC Aarau: 1.59Yverdon Sport: 0.76
PallonhallintaFC Aarau: 46%Yverdon Sport: 54%
Laukaukset yhteensäFC Aarau: 25Yverdon Sport: 10
Laukaukset maalia kohtiFC Aarau: 7Yverdon Sport: 3
Laukaukset ohi maalinFC Aarau: 10Yverdon Sport: 6
KulmapotkutFC Aarau: 5Yverdon Sport: 0
Keltaiset kortitFC Aarau: 1Yverdon Sport: 3
xGFC Aarau: 1.591.41Yverdon Sport: 0.760.88
PallonhallintaFC Aarau: 46%62%Yverdon Sport: 54%38%
Laukaukset yhteensäFC Aarau: 2514Yverdon Sport: 108
Laukaukset maalia kohtiFC Aarau: 75Yverdon Sport: 32
Laukaukset ohi maalinFC Aarau: 106Yverdon Sport: 63
KulmapotkutFC Aarau: 55Yverdon Sport: 02
Keltaiset kortitFC Aarau: 11Yverdon Sport: 32
Tilastot
Keskiarvo / ottelu
Yverdon
xGFC Aarau: 1.51Yverdon Sport: 1.86
Maalit yhteensäFC Aarau: 3.6Yverdon Sport: 4
Tehdyt maalitFC Aarau: 2.4Yverdon Sport: 2.4
Päästetyt maalitFC Aarau: 1.2Yverdon Sport: 1.6
PallonhallintaFC Aarau: 48%Yverdon Sport: 48%
Laukaukset yhteensäFC Aarau: 15.9Yverdon Sport: 14.7
Laukaukset maalia kohtiFC Aarau: 5.4Yverdon Sport: 4.5
Laukaukset ohi maalinFC Aarau: 6.8Yverdon Sport: 5.8
RikkeetFC Aarau: 13.1Yverdon Sport: 11.7
KulmapotkutFC Aarau: 5.5Yverdon Sport: 3.8
PaitsiotFC Aarau: 1.5Yverdon Sport: 0.7
Keltaiset kortitFC Aarau: 2Yverdon Sport: 2
Syötöt yhteensäFC Aarau: 390Yverdon Sport: 418
Vire
Viimeiset 10 ottelua
Yverdon
VoitotFC Aarau: 7Yverdon Sport: 6
Yli 1.5 maaliaFC Aarau: 8Yverdon Sport: 9
Yli 2.5 maaliaFC Aarau: 7Yverdon Sport: 8
Yli 3.5 maaliaFC Aarau: 5Yverdon Sport: 5
Molemmat tekivät maalinFC Aarau: 6Yverdon Sport: 7
YllätysvoitotFC Aarau: 0Yverdon Sport: 0
YllätystappiotFC Aarau: 1Yverdon Sport: 1
H2H
Kaikki keskinäiset ottelut 11
5Voitot
3Tasapelit
3Voitot
Viimeisimmät keskinäiset ottelut 10
3.0Maaleja per ottelu
70%Molemmat tekivät maalin
70%Yli 2.5 maalia
30. tammik.2026
Yverdon Sport
FC Aarau12
07. jouluk.2025
Yverdon Sport
FC Aarau12
03. lokak.2025
FC Aarau
Yverdon Sport12
23. toukok.2023
Yverdon Sport
FC Aarau11
10. helmik.2023
FC Aarau
Yverdon Sport12
04. marrask.2022
FC Aarau
Yverdon Sport32
30. syysk.2022
Yverdon Sport
FC Aarau22
06. toukok.2022
Yverdon Sport
FC Aarau04
19. maalisk.2022
FC Aarau
Yverdon Sport02
06. marrask.2021
FC Aarau
Yverdon Sport10
Viimeisimmät ottelut
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Sarjataulukko
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
35 | 75-45 | 79 |
| 2 |
|
35 | 72-40 | 78 |
| 3 |
|
35 | 73-46 | 66 |
| 4 |
|
35 | 54-54 | 49 |
| 5 |
|
35 | 57-50 | 47 |
| 6 |
|
35 | 50-61 | 41 |
| 7 |
|
35 | 38-52 | 40 |
| 8 |
|
35 | 44-52 | 39 |
| 9 |
|
35 | 32-58 | 28 |
| 10 |
|
35 | 38-75 | 22 |
Promotion - Super League
Promotion - Super League (Promotion)
Relegation - Promotion League