Siirry sisältöön

Genoa U20 vs Internazionale Ennuste - 23. elok. 2026

Genoa U20
23. elok.15:45
0:1
Päättynyt
Internazionale
13.30 X3.45 21.93

Vihjeet

Luottamus
Paras vihje
Vähintään 3 maalia tehty 1.67
4.7/10
1X2-vihje
X3.40
2.0/10
Maalimäärä
Yli 2.51.67
4.7/10
Molemmat tekevät maalin
Kyllä1.55
4.5/10
Bet Builder -vihje
X2 & Yli 1.51.43
1.5/10
Puoliaikatulos
Genoa U2011Internazionale
Oikea tulos
Genoa U2022Internazionale

Tilastot

Keskiarvo / ottelu
Genoa U20
Internazionale
Maalit yhteensäGenoa U20: 3Internazionale: 3.4
Tehdyt maalitGenoa U20: 1.5Internazionale: 1.7
Päästetyt maalitGenoa U20: 1.5Internazionale: 1.7
PallonhallintaGenoa U20: 49%Internazionale: 51%
Laukaukset yhteensäGenoa U20: 3Internazionale: 5
Laukaukset maalia kohtiGenoa U20: 2.2Internazionale: 2.5
Laukaukset ohi maalinGenoa U20: 0.8Internazionale: 2.5
KulmapotkutGenoa U20: 1.3Internazionale: 0.9

Vire

Viimeiset 10 ottelua
Genoa U20
Internazionale
VoitotGenoa U20: 3Internazionale: 5
Yli 1.5 maaliaGenoa U20: 8Internazionale: 9
Yli 2.5 maaliaGenoa U20: 4Internazionale: 8
Yli 3.5 maaliaGenoa U20: 2Internazionale: 3
Molemmat tekivät maalinGenoa U20: 7Internazionale: 9
YllätysvoitotGenoa U20: 0Internazionale: 0
YllätystappiotGenoa U20: 0Internazionale: 0

H2H

Genoa U20 1
0 Tasapelit
3 Internazionale
Viimeisimmät ottelut
15. toukok. 26
Genoa U201
Internazionale U202
20. jouluk. 25
Internazionale U203
Genoa U201
25. tammik. 25
Internazionale U204
Genoa U200
30. marrask. 24
Genoa U203
Internazionale U201

Viimeisimmät ottelut

Sarjataulukko

Italia - Campionato Primavera - 1
# Joukkue O M P
1 Bologna U20 1 4-2 3
2 Cagliari U20 1 2-0 3
3 Roma U20 1 3-2 3
4 Lazio U20 1 2-1 3
5 Empoli U20 1 1-0 3
6 Internazionale U20 1 1-0 3
7 Juventus U20 1 2-2 1
8 Parma U20 1 2-2 1
9 Fiorentina U20 1 1-1 1
10 Sassuolo U20 1 1-1 1
11 Monza U20 1 2-3 0
12 Lecce U20 1 1-2 0
13 Como U20 1 0-1 0
14 Genoa U20 1 0-1 0
15 Atalanta U20 1 2-4 0
16 Albinoleffe U20 1 0-2 0