Siirry sisältöön

Internacional de Bogota vs Aguilas Doradas Ennuste - 6. syysk. 2026

6. syysk.22:00
2:2
Päättynyt
12.17 X3.20 24.10

Vihjeet

Luottamus
Paras vihje
Alle 2.5 1.64
Enintään 2 maalia yhteensä
4.3/10
1X2-vihje
X3.20
2.0/10
Maalimäärä
Alle 2.51.64
4.4/10
Molemmat tekevät maalin
Ei1.83
1.3/10
Bet Builder -vihje
X2 & Alle 3.52.38
1.5/10
Oikea tulos
Internacional de Bogota00Aguilas Doradas

Tilastot: ennuste vs toteuma

AI
Inter Bogotá
Aguilas
xGInternacional de Bogota: 1.37Aguilas Doradas: 1.11
PallonhallintaInternacional de Bogota: 55%Aguilas Doradas: 45%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 15Aguilas Doradas: 11
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 5
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 4
KulmapotkutInternacional de Bogota: 8Aguilas Doradas: 4
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 1Aguilas Doradas: 4
xGInternacional de Bogota: 0.65Aguilas Doradas: 2.44
PallonhallintaInternacional de Bogota: 38%Aguilas Doradas: 62%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 9Aguilas Doradas: 16
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 4Aguilas Doradas: 3
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 9
KulmapotkutInternacional de Bogota: 3Aguilas Doradas: 12
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 2
xGInternacional de Bogota: 0.651.37Aguilas Doradas: 2.441.11
PallonhallintaInternacional de Bogota: 38%55%Aguilas Doradas: 62%45%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 915Aguilas Doradas: 1611
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 46Aguilas Doradas: 35
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 06Aguilas Doradas: 94
KulmapotkutInternacional de Bogota: 38Aguilas Doradas: 124
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 61Aguilas Doradas: 24

Tilastot

Keskiarvo / ottelu
Inter Bogotá
Aguilas
xGInternacional de Bogota: 1.13Aguilas Doradas: 1.35
Maalit yhteensäInternacional de Bogota: 2.6Aguilas Doradas: 2.9
Tehdyt maalitInternacional de Bogota: 1Aguilas Doradas: 1.8
Päästetyt maalitInternacional de Bogota: 1.6Aguilas Doradas: 1.1
PallonhallintaInternacional de Bogota: 46%Aguilas Doradas: 56%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 13.2Aguilas Doradas: 11.2
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 5.5Aguilas Doradas: 4.5
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 5Aguilas Doradas: 5.1
RikkeetInternacional de Bogota: 9.8Aguilas Doradas: 8.8
KulmapotkutInternacional de Bogota: 6.5Aguilas Doradas: 4.5
PaitsiotInternacional de Bogota: 1.1Aguilas Doradas: 1.7
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 2.38Aguilas Doradas: 2.83
Syötöt yhteensäInternacional de Bogota: 361Aguilas Doradas: 409

Vire

Viimeiset 10 ottelua
Inter Bogotá
Aguilas
VoitotInternacional de Bogota: 3Aguilas Doradas: 5
Yli 1.5 maaliaInternacional de Bogota: 7Aguilas Doradas: 9
Yli 2.5 maaliaInternacional de Bogota: 4Aguilas Doradas: 7
Yli 3.5 maaliaInternacional de Bogota: 2Aguilas Doradas: 3
Molemmat tekivät maalinInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 9
YllätysvoitotInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 1
YllätystappiotInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 0

H2H

Kaikki keskinäiset ottelut 22
Internacional de Bogota
Aguilas Doradas
3Voitot
12Tasapelit
7Voitot
Viimeisimmät keskinäiset ottelut 10
1.5Maaleja per ottelu
50%Molemmat tekivät maalin
20%Yli 2.5 maalia
01. maalisk.2026Águilas DoradasInternacional de Bogota00
14. heinäk.2025Internacional de BogotaÁguilas Doradas00
27. tammik.2025Águilas DoradasInternacional de Bogota11
18. elok.2024Internacional de BogotaÁguilas Doradas00
13. helmik.2024Águilas DoradasInternacional de Bogota11
21. lokak.2023Internacional de BogotaÁguilas Doradas11
17. elok.2023Águilas DoradasInternacional de Bogota21
26. heinäk.2023Internacional de BogotaÁguilas Doradas10
06. toukok.2023Águilas DoradasInternacional de Bogota11
23. heinäk.2022Águilas DoradasInternacional de Bogota30

Viimeisimmät ottelut

Sarjataulukko

Kolumbia - Primera A
# Joukkue O M P
1 America de Cali 11 22-6 24
2 Deportivo Cali 11 17-8 21
3 Millonarios 13 18-11 21
4 Bucaramanga 10 17-9 20
5 Independiente Medellin 11 19-15 20
6 Atletico Nacional 9 18-9 19
7 Santa Fe 11 18-12 19
8 Deportes Tolima 11 15-13 18
9 Llaneros 11 14-14 14
10 Once Caldas 11 14-15 12
11 Internacional de Bogota 12 13-17 12
12 Cucuta 11 11-19 12
13 America de Cali 11 22-6 24
14 Águilas Doradas 10 12-15 11
15 Deportivo Cali 11 17-8 21
16 Chico 10 10-18 11
17 Millonarios 13 18-11 21
18 Bucaramanga 10 17-9 20
19 Alianza Valledupar 11 11-21 11
20 Independiente Medellin 11 19-15 20
21 Atletico Nacional 9 18-9 19
22 Junior 9 14-14 9
23 Santa Fe 11 18-12 19
24 Fortaleza FC 11 13-18 9
25 Deportes Tolima 11 15-13 18
26 Llaneros 11 14-14 14
27 Deportivo Pereira 10 7-13 8
28 Once Caldas 11 14-15 12
29 Deportivo Pasto 11 9-18 8
30 Jaguares 10 11-18 7
31 Internacional de Bogota 12 13-17 12
32 Cucuta 11 11-19 12
33 Águilas Doradas 10 12-15 11
34 Chico 10 10-18 11
35 Alianza Valledupar 11 11-21 11
36 Junior 9 14-14 9
37 Fortaleza FC 11 13-18 9
38 Deportivo Pereira 10 7-13 8
39 Deportivo Pasto 11 9-18 8
40 Jaguares 10 11-18 7
Post season qualification