Internacional de Bogota vs Aguilas Doradas Ennuste - 6. syysk. 2026
12.17
X3.20
24.10
Vihjeet
Luottamus
Paras vihje
Alle 2.5
1.64
Enintään 2 maalia yhteensä
4.3/10
1X2-vihje
X3.20
2.0/10
Maalimäärä
Alle 2.51.64
4.4/10
Molemmat tekevät maalin
Ei1.83
1.3/10
Bet Builder -vihje
X2 & Alle 3.52.38
1.5/10
Oikea tulos
Tilastot: ennuste vs toteuma
AIAguilas
xGInternacional de Bogota: 1.37Aguilas Doradas: 1.11
PallonhallintaInternacional de Bogota: 55%Aguilas Doradas: 45%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 15Aguilas Doradas: 11
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 5
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 4
KulmapotkutInternacional de Bogota: 8Aguilas Doradas: 4
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 1Aguilas Doradas: 4
xGInternacional de Bogota: 0.65Aguilas Doradas: 2.44
PallonhallintaInternacional de Bogota: 38%Aguilas Doradas: 62%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 9Aguilas Doradas: 16
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 4Aguilas Doradas: 3
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 9
KulmapotkutInternacional de Bogota: 3Aguilas Doradas: 12
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 2
xGInternacional de Bogota: 0.651.37Aguilas Doradas: 2.441.11
PallonhallintaInternacional de Bogota: 38%55%Aguilas Doradas: 62%45%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 915Aguilas Doradas: 1611
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 46Aguilas Doradas: 35
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 06Aguilas Doradas: 94
KulmapotkutInternacional de Bogota: 38Aguilas Doradas: 124
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 61Aguilas Doradas: 24
Tilastot
Keskiarvo / ottelu
Aguilas
xGInternacional de Bogota: 1.13Aguilas Doradas: 1.35
Maalit yhteensäInternacional de Bogota: 2.6Aguilas Doradas: 2.9
Tehdyt maalitInternacional de Bogota: 1Aguilas Doradas: 1.8
Päästetyt maalitInternacional de Bogota: 1.6Aguilas Doradas: 1.1
PallonhallintaInternacional de Bogota: 46%Aguilas Doradas: 56%
Laukaukset yhteensäInternacional de Bogota: 13.2Aguilas Doradas: 11.2
Laukaukset maalia kohtiInternacional de Bogota: 5.5Aguilas Doradas: 4.5
Laukaukset ohi maalinInternacional de Bogota: 5Aguilas Doradas: 5.1
RikkeetInternacional de Bogota: 9.8Aguilas Doradas: 8.8
KulmapotkutInternacional de Bogota: 6.5Aguilas Doradas: 4.5
PaitsiotInternacional de Bogota: 1.1Aguilas Doradas: 1.7
Keltaiset kortitInternacional de Bogota: 2.38Aguilas Doradas: 2.83
Syötöt yhteensäInternacional de Bogota: 361Aguilas Doradas: 409
Vire
Viimeiset 10 ottelua
Aguilas
VoitotInternacional de Bogota: 3Aguilas Doradas: 5
Yli 1.5 maaliaInternacional de Bogota: 7Aguilas Doradas: 9
Yli 2.5 maaliaInternacional de Bogota: 4Aguilas Doradas: 7
Yli 3.5 maaliaInternacional de Bogota: 2Aguilas Doradas: 3
Molemmat tekivät maalinInternacional de Bogota: 6Aguilas Doradas: 9
YllätysvoitotInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 1
YllätystappiotInternacional de Bogota: 0Aguilas Doradas: 0
H2H
Kaikki keskinäiset ottelut 22
3Voitot
12Tasapelit
7Voitot
Viimeisimmät keskinäiset ottelut 10
1.5Maaleja per ottelu
50%Molemmat tekivät maalin
20%Yli 2.5 maalia
01. maalisk.2026
Águilas Doradas
Internacional de Bogota00
14. heinäk.2025
Internacional de Bogota
Águilas Doradas00
27. tammik.2025
Águilas Doradas
Internacional de Bogota11
18. elok.2024
Internacional de Bogota
Águilas Doradas00
13. helmik.2024
Águilas Doradas
Internacional de Bogota11
21. lokak.2023
Internacional de Bogota
Águilas Doradas11
17. elok.2023
Águilas Doradas
Internacional de Bogota21
26. heinäk.2023
Internacional de Bogota
Águilas Doradas10
06. toukok.2023
Águilas Doradas
Internacional de Bogota11
23. heinäk.2022
Águilas Doradas
Internacional de Bogota30
Viimeisimmät ottelut
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Sarjataulukko
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 22-6 | 24 |
| 2 |
|
11 | 17-8 | 21 |
| 3 |
|
13 | 18-11 | 21 |
| 4 |
|
10 | 17-9 | 20 |
| 5 |
|
11 | 19-15 | 20 |
| 6 |
|
9 | 18-9 | 19 |
| 7 |
|
11 | 18-12 | 19 |
| 8 |
|
11 | 15-13 | 18 |
| 9 |
|
11 | 14-14 | 14 |
| 10 |
|
11 | 14-15 | 12 |
| 11 |
|
12 | 13-17 | 12 |
| 12 |
|
11 | 11-19 | 12 |
| 13 |
|
11 | 22-6 | 24 |
| 14 |
|
10 | 12-15 | 11 |
| 15 |
|
11 | 17-8 | 21 |
| 16 |
|
10 | 10-18 | 11 |
| 17 |
|
13 | 18-11 | 21 |
| 18 |
|
10 | 17-9 | 20 |
| 19 |
|
11 | 11-21 | 11 |
| 20 |
|
11 | 19-15 | 20 |
| 21 |
|
9 | 18-9 | 19 |
| 22 |
|
9 | 14-14 | 9 |
| 23 |
|
11 | 18-12 | 19 |
| 24 |
|
11 | 13-18 | 9 |
| 25 |
|
11 | 15-13 | 18 |
| 26 |
|
11 | 14-14 | 14 |
| 27 |
|
10 | 7-13 | 8 |
| 28 |
|
11 | 14-15 | 12 |
| 29 |
|
11 | 9-18 | 8 |
| 30 |
|
10 | 11-18 | 7 |
| 31 |
|
12 | 13-17 | 12 |
| 32 |
|
11 | 11-19 | 12 |
| 33 |
|
10 | 12-15 | 11 |
| 34 |
|
10 | 10-18 | 11 |
| 35 |
|
11 | 11-21 | 11 |
| 36 |
|
9 | 14-14 | 9 |
| 37 |
|
11 | 13-18 | 9 |
| 38 |
|
10 | 7-13 | 8 |
| 39 |
|
11 | 9-18 | 8 |
| 40 |
|
10 | 11-18 | 7 |
Post season qualification