Siirry sisältöön

SJK-juniorit vs JBK Ennuste - 22. elok. 2026

SJK-juniorit
22. elok.13:00
0:1
Päättynyt
JBK €105.00Th.
12.87 X3.80 22.10

Vihjeet

Luottamus
Paras vihje
Molemmat joukkueet tekevät maalin 1.29
8.5/10
1X2-vihje
22.10
8.3/10
Maalimäärä
Yli 3.51.68
8.0/10
Molemmat tekevät maalin
Kyllä1.29
8.5/10
Bet Builder -vihje
X2 & Yli 2.51.67
7.8/10
Puoliaikatulos
SJK-juniorit12JBK
Oikea tulos
SJK-juniorit13JBK

Tilastoennusteet

AI
SJK-juniorit
JBK
PallonhallintaSJK-juniorit: 54%JBK: 46%
Laukaukset yhteensäSJK-juniorit: 11JBK: 11
Laukaukset maalia kohtiSJK-juniorit: 6JBK: 5
Laukaukset ohi maalinSJK-juniorit: 5JBK: 5
KulmapotkutSJK-juniorit: 4JBK: 4
Keltaiset kortitSJK-juniorit: 3JBK: 2

Tilastot

Keskiarvo / ottelu
SJK-juniorit
JBK
Maalit yhteensäSJK-juniorit: 4.1JBK: 4
Tehdyt maalitSJK-juniorit: 1.4JBK: 2.6
Päästetyt maalitSJK-juniorit: 2.7JBK: 1.4
PallonhallintaSJK-juniorit: 56%JBK: 49%
Laukaukset yhteensäSJK-juniorit: 11.1JBK: 10.8
Laukaukset maalia kohtiSJK-juniorit: 5.8JBK: 5.4
Laukaukset ohi maalinSJK-juniorit: 5.3JBK: 5.4
KulmapotkutSJK-juniorit: 4JBK: 4.5
Keltaiset kortitSJK-juniorit: 2.7JBK: 2.44

Vire

Viimeiset 10 ottelua
SJK-juniorit
JBK
VoitotSJK-juniorit: 2JBK: 6
Yli 1.5 maaliaSJK-juniorit: 9JBK: 10
Yli 2.5 maaliaSJK-juniorit: 9JBK: 7
Yli 3.5 maaliaSJK-juniorit: 7JBK: 6
Molemmat tekivät maalinSJK-juniorit: 5JBK: 5
YllätysvoitotSJK-juniorit: 0JBK: 0
YllätystappiotSJK-juniorit: 0JBK: 0

H2H

SJK-juniorit 0
0 Tasapelit
7 JBK
Viimeisimmät ottelut
12. kesäk. 26
JBK3
SJK-juniorit0
15. syysk. 25
SJK-juniorit0
JBK1
16. elok. 25
JBK1
SJK-juniorit0
15. kesäk. 25
SJK-juniorit1
JBK3
14. syysk. 24
JBK2
SJK-juniorit1
13. heinäk. 24
SJK-juniorit1
JBK2
12. toukok. 24
JBK3
SJK-juniorit1

Viimeisimmät ottelut

Sarjataulukko

Suomi - Kakkonen - Lohko C
# Joukkue O M P
1 Huima / Urho 17 47-25 33
2 GBK 17 39-32 29
3 JBK 17 36-24 28
4 VPS II 17 46-32 25
5 Jaro 2 17 32-51 25
6 Kraft 17 49-42 23
7 Vaajakoski 17 32-40 21
8 TP-47 17 24-33 20
9 SJK-juniorit 17 27-40 19
10 JS Hercules 17 28-41 18
Promotion - Kakkonen Group C (Winners stage) Kakkonen Group C (Losers stage)