Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Europa II

Europa II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

20
Prognozirane utakmice
50.0%
Razina predvidljivosti
LWWLDL
Nedavna forma
1.87
Golovi / Utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Europa II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Europa II vs San Cristobal, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 1.85 domaćin, 3.30 neriješeno, 4.05 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.82, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Europa II0
San CristobalSan C1
1.85
3.30
4.05
1
▾1.82
U3.5
▴1.29
GG
▾1.82
1
▾1.82
5.2
1
▾1.825.2
Vilassar Mar vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 17:15. Kvote: 2.07 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.35 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.72, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 1–6, prognoza nije pogođena.
Kraj
Vilassar Mar1
Europa II6
▾2.07
▴3.40
▴3.35
2
▴3.35
U2.5
▴1.72
NG
▴1.83
U2.5
▴1.72
4.9
U2.5
▴1.724.9
Europa II vs Montanesa, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.05 neriješeno, 3.00 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.57, povjerenje 6.3/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Europa II1
Montanesa0
▾2.35
▾3.05
▴3.00
2
▴3.00
U2.5
1.62
NG
▴1.85
X2
▴1.57
6.3
X2
▴1.576.3
Europa II vs L'Escala, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 16:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.92 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.29, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Europa II0
L'Escala2
▴2.37
▾3.05
▾2.92
1
▾2.12
U3.5
▴1.28
GG
▾1.77
1X
▾1.29
4.9
1X
▾1.294.9
Cerdanyola del Valles vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 17:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.15 neriješeno, 2.87 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Cerdanyola del VallesCerdanyola0
Europa II0
▾2.35
▴3.15
▴2.87
2
▴2.87
O1.5
1.34
GG
▴1.78
O1.5
1.34
6.5
O1.5
1.346.5
Europa II vs Mollerussa, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:30. Kvote: 2.25 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.92 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 0–3, prognoza pogođena.
Kraj
Europa II0
Mollerussa3
▾2.25
▴3.30
▴2.92
X
▴3.30
O1.5
1.31
NG
▾1.97
O1.5
1.31
4.5
✓ O1.5
1.314.5
San Cristobal vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:30. Kvote: 2.42 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.88 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 4–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
San CristobalSan C 4
Europa II 0
▴2.42
▾3.25
▾2.88
2
▾2.88
U3.5
1.30
NG
2.00
U3.5
1.30
5.1
U3.5
1.305.1
Badalona vs Europa II, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:30. Kvote: 1.52 domaćin, 3.95 neriješeno, 5.75 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 7.4/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza pogođena.
Kraj
Badalona0
Europa II2
▾1.52
▴3.95
▴5.75
1
▾1.52
U3.5
▴1.40
NG
▴1.90
U3.5
▴1.40
7.4
✓ U3.5
▴1.407.4
Europa II vs Montanesa, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.00 neriješeno, 3.75 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.61, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 4–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Europa II4
Montanesa2
▾2.05
▾3.00
▴3.75
1
▾2.05
U2.5
▾1.61
NG
▾1.65
U2.5
▾1.61
4.1
U2.5
▾1.614.1
CE Europa B vs Peralada, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.92 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.23, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza pogođena.
Kraj
CE Europa BEuropa II2
Peralada 1
▴2.52
▾3.00
▾2.92
X
▾3.00
U3.5
▾1.23
NG
▾1.78
U3.5
▾1.23
8.0
✓ U3.5
▾1.238.0
UE Vic vs CE Europa B, Tercera División RFEF - Group 5, početak u 17:00. Kvote: 2.47 domaćin, 3.05 neriješeno, 3.10 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.21, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
UE VicVic1
CE Europa BEuropa II2
▴2.47
▾3.05
▾3.10
X
▾3.05
U3.5
▾1.21
NG
1.80
U3.5
▾1.21
7.8
✓ U3.5
▾1.217.8

Statistika sezone

Tercera División RFEF - Group 5 Španjolska · Sezona 2026
6Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice336
Pobjede112
Remiji022
Porazi202
Postignuti golovi1910
Primljeni golovi347
Prosjek postignutih golova0.33.01.7
Prosjek primljenih golova1.01.31.2
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola213
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin1-0
Gost1-6
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost6
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Nizovi
Pobjede2
Porazi1
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
4–1
16-30
1–0
31-45
3–2
46-60
2–2
61-75
0–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.550%
3 utakmica
Više od 1.533%
2 utakmica
Više od 2.533%
2 utakmica
Više od 3.517%
1 utakmica
Više od 4.517%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Španjolska - Tercera División RFEF - Group 5
# Ekipa U G B
1 Badalona 6 10-4 10
2 Pobla Mafumet 6 9-7 10
3 Montañesa 5 7-4 9
4 Vilanova 5 7-5 9
5 Europa II 6 10-7 8
6 Martinenc 5 11-10 8
7 Atlètic Lleida 6 7-8 8
8 L'Hospitalet 5 7-5 7
9 Grama 5 6-4 7
10 L'Escala 5 8-7 7
11 Mollerussa 5 3-3 7
12 San Cristóbal 5 5-8 7
13 Peralada 5 6-4 6
14 Cornellà 5 6-5 6
15 Tona 6 5-9 6
16 San Juan Atletico de Montcada 5 5-10 6
17 Cerdanyola del Vallès 5 4-6 5
18 Vilassar Mar 6 5-15 4
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 5 (Play Offs) Relegation

Europa II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Europa II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Europa II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 20 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Europa II, uz točnost najboljeg tipa od 50.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Tercera División RFEF - Group 5, Europa II bilježi 2 pobjeda, 2 remija i 2 poraza u 6 utakmica, uz 10 postignutih golova (1.7 po utakmici) i 7 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Europa II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Europa II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.