Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
CSM Reşiţa

CSM Resita Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€2.99m Ø 24.8 Liga II
54
Broj prognoza
64.8%
Predvidljivost
WLLWWL
Nedavna forma
1.53
Prosjek golova
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

CSM Resita vs Gloria Bistrita, Liga II, početak u 10:30. Kvote: 2.02 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.95 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 2.02, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
CSM Resita 1
Gloria Bistrita0
▴2.02
▾3.75
▾3.95
1
▴2.02
O1.5
▴1.33
NG
▾2.02
1
▴2.02
7.8
✓ 1
▴2.027.8
Bihor Oradea vs CSM Resita, Liga II, početak u 14:00. Kvote: 2.14 domaćin, 3.50 neriješeno, 3.35 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.35, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
FC Bihor2
CSM Resita0
▾2.14
3.50
▴3.35
1
▾2.14
O2.5
▴1.78
GG
▴1.68
1X
▾1.35
5.7
✓ 1X
▾1.355.7
CSM Resita vs Cetatea Suceava, Liga II, početak u 09:00. Kvote: 1.80 domaćin, 3.80 neriješeno, 4.40 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.20, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
CSM Resita0
Cetatea Suceava2
▴1.80
3.80
▾4.40
X
3.80
O1.5
▾1.20
GG
▾1.64
O1.5
▾1.20
6.6
✓ O1.5
▾1.206.6
CSM Resita vs Slatina, Liga II, početak u 11:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.10 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.45, povjerenje 8.1/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
CSM Resita3
Slatina1
▾2.25
▴3.35
▴3.10
2
▴3.10
U3.5
▴1.34
GG
▾1.74
AS
▴1.45
8.1
✓ AS
▴1.458.1
Dumbravita vs CSM Resita, Liga II, početak u 15:30. Kvote: 6.30 domaćin, 4.45 neriješeno, 1.59 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.59, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Dumbravita0
CSM Resita2
▴6.30
▴4.45
▾1.59
2
▾1.59
O1.5
▾1.26
GG
1.92
2
▾1.59
5.7
✓ 2
▾1.595.7
CSM Resita vs FC Bacau, Liga II, početak u 15:00. Kvote: 2.00 domaćin, 3.55 neriješeno, 4.10 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 7.1/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
CSM Resita0
FC Bacau1
▴2.00
▴3.55
▾4.10
1
▴2.00
O1.5
▾1.29
GG
▾1.75
O1.5
▾1.29
7.1
O1.5
▾1.297.1
CSM Ramnicu Valcea vs CSM Resita, Liga II, početak u 09:00. Kvote: 3.40 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.15 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.33, povjerenje 3.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Ramnicu Valcea1
CSM Resita2
▴3.40
▴3.25
▾2.15
X
▴3.25
O1.5
▾1.33
GG
▾1.80
O1.5
▾1.33
3.0
✓ O1.5
▾1.333.0
CSM Resita vs CSA Steaua Bucuresti, Liga II, početak u 09:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 5.8/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
CSM Resita2
Steaua1
▴2.32
▾3.35
▾3.05
1
▴2.32
O1.5
▾1.28
GG
▾1.68
1X
▴1.40
5.8
✓ 1X
▴1.405.8
Tunari vs CSM Resita, Liga II, početak u 09:00. Kvote: 2.65 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.44, povjerenje 8.4/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Tunari3
CSM Resita1
▾2.65
▴3.35
▴2.60
1
▾2.65
U3.5
▾1.36
NG
▾2.10
1X
▾1.44
8.4
✓ 1X
▾1.448.4

Statistika sezone

Liga II Rumunjska · Sezona 2026
12Utakmice Postotak pobjeda 67%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7512
Pobjede538
Remiji000
Porazi224
Postignuti golovi10717
Primljeni golovi6713
Prosjek postignutih golova1.41.41.4
Prosjek primljenih golova0.91.41.1
Čiste mreže224
Bez postignutog gola213
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-1
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost4
Nizovi
Pobjede3
Porazi2
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–0
0-15
4–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
2–2
61-75
2–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-154
16-306
31-458
46-606
61-756
76-903
34Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.575%
9 utakmica
Više od 1.558%
7 utakmica
Više od 2.58%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Rumunjska - Liga II
# Momčad U G B
1 FC Politehnica Timisoara 12 23-10 28
2 Chindia Targoviste 12 30-14 27
3 Popești-Leordeni 12 28-16 27
4 Slatina 12 20-12 25
5 CSM Reşiţa 12 17-13 24
6 Cetatea Suceava 12 24-14 22
7 Concordia 12 28-19 22
8 Metalul Buzău 12 14-9 21
9 Bihor Oradea 12 20-12 19
10 FC Bacau 12 23-14 18
11 Metaloglobus 12 17-16 18
12 Gloria Bistriţa 12 15-15 18
13 CS Afumati 12 19-20 17
14 CSM Ramnicu Valcea 12 13-19 14
15 Unirea Slobozia 12 15-15 11
16 CSA Steaua Bucureşti 12 13-19 11
17 ASA Targu Mures 12 14-22 11
18 CSM Satu Mare 12 9-15 9
19 Viitorul Şelimbăr 12 8-22 9
20 CS Dinamo București 12 16-32 8
21 Ştefăneşti 12 7-29 6
22 Dumbrăviţa 12 9-25 4
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

CSM Reşiţa — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za CSM Reşiţa? NerdyTips nudi nogometne tipove za CSM Reşiţa koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 54 utakmica u kojima je igrala momčad CSM Reşiţa, uz točnost Best Tip prognoza od 64.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Liga II, CSM Reşiţa bilježi 8 pobjeda, 0 remija i 4 poraza u 12 utakmica, uz 17 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 13 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

CSM Reşiţa trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €2.99m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za CSM Reşiţa ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

CSM Reşiţa je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.