Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Szentlőrinc SE

Szentlorinc Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.58m Ø 23.3 NB II
67
Broj prognoza
71.6%
Predvidljivost
LLLWLD
Nedavna forma
1.13
Prosjek golova
Szentlőrinc SE: više od 1.5 gola u 7 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Kozarmisleny FC vs Szentlorinc, NB II, početak u 14:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.25 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.33, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Kozarmisleny0
Szentlorinc2
▾2.07
▾3.35
▴3.25
1X
▾1.29
U3.5
1.33
GG
1.70
U3.5
1.33
6.5
✓ U3.5
1.336.5
Szentlorinc SE vs Gyirmot SE, NB II, početak u 12:00. Kvote: 3.55 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.12 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Szentlorinc1
Gyirmot2
▴3.55
▴3.40
▾2.12
1
▴3.55
U3.5
1.34
GG
▴1.72
U3.5
1.34
5.2
✓ U3.5
1.345.2
Diosgyori VTK vs Szentlorinc SE, NB II, početak u 17:00. Kvote: 1.62 domaćin, 4.20 neriješeno, 5.30 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 5.8/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
DVTK1
Szentlorinc1
▴1.62
▾4.20
▾5.30
1X
▴1.14
U3.5
▴1.43
GG
▾1.80
U3.5
▴1.43
5.8
✓ U3.5
▴1.435.8
Fehervar FC vs Szentlorinc SE, NB II, početak u 16:00. Kvote: 1.79 domaćin, 3.70 neriješeno, 4.40 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Fehervar3
Szentlorinc0
▴1.79
▾3.70
4.40
2
4.40
U3.5
1.30
NG
1.83
U3.5
1.30
5.4
✓ U3.5
1.305.4
Szentlorinc SE vs BVSC, NB II, početak u 15:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.77 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.39, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Szentlorinc 2
BVSC1
▴2.52
3.10
▾2.77
1
▴2.52
U2.5
1.65
NG
▴1.85
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Statistika sezone

NB II Mađarska · Sezona 2026
12Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7512
Pobjede314
Remiji112
Porazi336
Postignuti golovi7512
Primljeni golovi9918
Prosjek postignutih golova1.01.01.0
Prosjek primljenih golova1.31.81.5
Čiste mreže213
Bez postignutog gola325
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-2
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin0-3
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede2
Porazi3
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–6
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
2–2
46-60
3–2
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-152
16-304
31-455
46-605
61-754
76-904
25Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.558%
7 utakmica
Više od 1.533%
4 utakmica
Više od 2.58%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Mađarska - NB II
# Momčad U G B
1 Kecskeméti TE 12 26-15 26
2 Soroksar 12 29-16 24
3 Mezokovesd-zsory 12 23-11 23
4 Kazincbarcikai 12 23-14 23
5 Tiszakecske FC 12 24-16 23
6 Gyirmot SE 12 20-19 21
7 Ajka 12 17-15 19
8 Fehérvár FC 12 16-14 15
9 Diosgyori VTK 12 18-22 15
10 BVSC 12 14-17 14
11 Szentlőrinc SE 12 12-18 14
12 Szeged 2011 12 13-15 13
13 Nagykanizsai ULE 12 9-16 12
14 Karcag SE 12 16-24 11
15 Kozarmisleny FC 12 10-20 10
16 Csakvar 12 9-27 4

Szentlőrinc SE — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Szentlőrinc SE? NerdyTips nudi nogometne tipove za Szentlőrinc SE koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 67 utakmica u kojima je igrala momčad Szentlőrinc SE, uz točnost Best Tip prognoza od 71.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni NB II, Szentlőrinc SE bilježi 4 pobjeda, 2 remija i 6 poraza u 12 utakmica, uz 12 postignutih golova (1.0 po utakmici) i 18 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

Szentlőrinc SE trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.58m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Szentlőrinc SE ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Szentlőrinc SE je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.