Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Xerez

Xerez Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

32
Broj prognoza
68.8%
Predvidljivost
WLWLDW
Nedavna forma
0.73
Prosjek golova
Xerez ne dobiva crveni karton u 18 susreta zaredom
Sljedeća utakmica Segunda División RFEF - Group 4 · ned, 8. stu · 11:30
Sanluqueno
VS
Xerez
Best Tip
Kvota
Povjerenje 7.9/10
Otključaj prognozu

Zadnje utakmice

Xerez vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 18:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.50 neriješeno, 4.15 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.67, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Xerez1
Marbella0
▾1.90
▴3.50
▴4.15
1
▾1.90
U2.5
▴1.67
NG
1.75
U2.5
▴1.67
8.0
✓ U2.5
▴1.678.0
Xerez vs Ciudad de Lucena, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 18:00. Kvote: 2.00 domaćin, 3.25 neriješeno, 3.85 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.58, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Xerez0
Ciudad de Lucena1
▾2.00
3.25
▴3.85
X
3.25
U2.5
▾1.58
NG
1.77
U2.5
▾1.58
5.0
✓ U2.5
▾1.585.0
Real Betis II vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 17:00. Kvote: 1.85 domaćin, 3.45 neriješeno, 4.20 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.78, povjerenje 8.1/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Betis B1
Xerez1
▾1.85
▴3.45
▴4.20
1
▾1.85
U2.5
▴1.78
NG
▴1.88
U2.5
▴1.78
8.1
✓ U2.5
▴1.788.1
Xerez vs Tenerife II, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 1.94 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.95 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.74, povjerenje 4.8/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Xerez2
Tenerife B1
▾1.94
▴3.40
▴3.95
X2
▾1.90
U2.5
▴1.74
GG
▾1.96
U2.5
▴1.74
4.8
U2.5
▴1.744.8
Recreativo Huelva vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 18:00. Kvote: 2.00 domaćin, 3.30 neriješeno, 4.30 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 2.00, povjerenje 3.8/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Recreativo1
Xerez0
▴2.00
▾3.30
▾4.30
1
▴2.00
U2.5
▾1.52
NG
▾1.66
1
▴2.00
3.8
✓ 1
▴2.003.8
Xerez CD vs La Union, Segunda División RFEF - Group 4, početak u 18:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.20 neriješeno, 4.50 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.52, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Xerez2
La Union1
▾1.95
▾3.20
▴4.50
X2
1.85
U2.5
▴1.52
NG
▴1.72
U2.5
▴1.52
5.2
U2.5
▴1.525.2

Statistika sezone

Segunda División RFEF - Group 4 Španjolska · Sezona 2026
9Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice549
Pobjede213
Remiji123
Porazi213
Postignuti golovi448
Primljeni golovi437
Prosjek postignutih golova0.81.00.9
Prosjek primljenih golova0.80.80.8
Čiste mreže213
Bez postignutog gola224
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin1-2
Gost1-0
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Jedanaesterci
0/ 1
0% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–1
0-15
2–2
16-30
0–0
31-45
2–1
46-60
2–2
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.556%
5 utakmica
Više od 1.522%
2 utakmica
Više od 2.511%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Španjolska - Segunda División RFEF - Group 4
# Momčad U G B
1 Recreativo Huelva 9 20-7 20
2 Ciudad de Lucena 9 16-9 18
3 Don Benito 9 15-11 17
4 Badajoz 9 9-6 16
5 Real Betis II 9 12-7 15
6 Mijas Las Lagunas 9 17-13 14
7 Sevilla Atletico 9 15-13 13
8 Linares Deportivo 9 10-10 13
9 Puente Genil 9 9-7 12
10 Xerez 9 8-7 12
11 Estepona 9 13-15 12
12 Atlético Central 9 12-15 12
13 Sanluqueño 9 15-14 10
14 Tenerife II 9 11-14 10
15 Marbella 9 6-10 7
16 Antoniano 9 10-18 6
17 Tamaraceite 9 8-18 6
18 Las Palmas II 9 4-16 5

Xerez — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Xerez? NerdyTips nudi nogometne tipove za Xerez koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 32 utakmica u kojima je igrala momčad Xerez, uz točnost Best Tip prognoza od 68.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Segunda División RFEF - Group 4, Xerez bilježi 3 pobjeda, 3 remija i 3 poraza u 9 utakmica, uz 8 postignutih golova (0.9 po utakmici) i 7 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

Xerez trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €2.30m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Xerez ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Xerez je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.