Prognoza Alianza Valledupar vs Aguilas Doradas - 10. lis 2026.
12.45
X3.15
23.00
Ključni trenuci
- 1. poluvrijeme0–2
- 21'Aguilas Doradas · Gol 0–1Rojas I.Asistencija Ricaurte A.
- 45+3'Aguilas Doradas · Gol 0–2Vasquez A.Asistencija Marquez R.
- 2. poluvrijeme2–0
- Alianza Valledupar · Gol Martinez M.Asistencija Perez Balcazar J. E.1–290'
- Alianza Valledupar · Drugi žuti karton Martinez M.90+4'
- Alianza Valledupar · Gol Figueroa J. (11 m)2–290+9'
Tipovi
Sigurnost
Najbolji tip
Iznad 1.5
1.40
Najmanje 2 gola u utakmici
3.8/10
1X2 Tip
X3.15
2.0/10
Ukupno golova
Iznad 1.51.40
3.9/10
Oba tima daju gol
Da1.92
1.8/10
Bet Builder tip
1X & Iznad 1.51.93
1.0/10
Rezultat na poluvremenu
Točan rezultat
Statistika
AIAguilas
xGAlianza Valledupar: 1.12Aguilas Doradas: 1.51
Posjed lopteAlianza Valledupar: 42%Aguilas Doradas: 58%
Ukupno udaracaAlianza Valledupar: 13Aguilas Doradas: 14
Udarci u okvirAlianza Valledupar: 4Aguilas Doradas: 3
Udarci izvan okviraAlianza Valledupar: 7Aguilas Doradas: 6
KorneriAlianza Valledupar: 5Aguilas Doradas: 6
Žuti kartoniAlianza Valledupar: 3Aguilas Doradas: 2
ZaleđaAlianza Valledupar: 1Aguilas Doradas: 2
PrekršajiAlianza Valledupar: 11Aguilas Doradas: 10
xGAlianza Valledupar: 1.49Aguilas Doradas: 1.32
Posjed lopteAlianza Valledupar: 59%Aguilas Doradas: 41%
Ukupno udaracaAlianza Valledupar: 20Aguilas Doradas: 12
Udarci u okvirAlianza Valledupar: 6Aguilas Doradas: 5
Udarci izvan okviraAlianza Valledupar: 6Aguilas Doradas: 5
KorneriAlianza Valledupar: 6Aguilas Doradas: 6
Žuti kartoniAlianza Valledupar: 9Aguilas Doradas: 3
ZaleđaAlianza Valledupar: 3Aguilas Doradas: 2
PrekršajiAlianza Valledupar: 18Aguilas Doradas: 11
xGAlianza Valledupar: 1.491.12Aguilas Doradas: 1.321.51
Posjed lopteAlianza Valledupar: 59%42%Aguilas Doradas: 41%58%
Ukupno udaracaAlianza Valledupar: 2013Aguilas Doradas: 1214
Udarci u okvirAlianza Valledupar: 64Aguilas Doradas: 53
Udarci izvan okviraAlianza Valledupar: 67Aguilas Doradas: 56
KorneriAlianza Valledupar: 65Aguilas Doradas: 66
Žuti kartoniAlianza Valledupar: 93Aguilas Doradas: 32
ZaleđaAlianza Valledupar: 31Aguilas Doradas: 22
PrekršajiAlianza Valledupar: 1811Aguilas Doradas: 1110
Statistika
Prosjek / utakmica
Aguilas
xGAlianza Valledupar: 0.97Aguilas Doradas: 1.43
Ukupno golovaAlianza Valledupar: 2.7Aguilas Doradas: 2.6
Postignuti goloviAlianza Valledupar: 0.8Aguilas Doradas: 1.2
Primljeni goloviAlianza Valledupar: 1.9Aguilas Doradas: 1.4
PosjedAlianza Valledupar: 41%Aguilas Doradas: 61%
Ukupno udaracaAlianza Valledupar: 11.1Aguilas Doradas: 12.1
Udarci u okvirAlianza Valledupar: 3.5Aguilas Doradas: 3.5
Udarci izvan okviraAlianza Valledupar: 6.2Aguilas Doradas: 5
PrekršajiAlianza Valledupar: 12.2Aguilas Doradas: 9
KorneriAlianza Valledupar: 3.6Aguilas Doradas: 5.2
ZaleđaAlianza Valledupar: 1.1Aguilas Doradas: 2
Žuti kartoniAlianza Valledupar: 3Aguilas Doradas: 2.4
Ukupno dodavanjaAlianza Valledupar: 311Aguilas Doradas: 389
Forma
Pregled zadnjih 10 utakmica
Aguilas
PobjedeAlianza Valledupar: 3Aguilas Doradas: 2
Više od 1.5 golovaAlianza Valledupar: 6Aguilas Doradas: 9
Više od 2.5 golovaAlianza Valledupar: 6Aguilas Doradas: 4
Više od 3.5 golovaAlianza Valledupar: 3Aguilas Doradas: 3
Oba tima daju golAlianza Valledupar: 5Aguilas Doradas: 6
Iznenađujuće pobjedeAlianza Valledupar: 0Aguilas Doradas: 0
Iznenađujući poraziAlianza Valledupar: 0Aguilas Doradas: 0
H2H
4
Neriješeno
9
Međusobni susreti
27. ožu 26.
Águilas Doradas1
Alianza Valledupar0
18. lis 25.
Águilas Doradas1
Alianza Valledupar0
04. lip 25.
Alianza Valledupar4
Águilas Doradas0
26. tra 25.
Alianza Valledupar0
Águilas Doradas0
06. stu 24.
Alianza Valledupar3
Águilas Doradas0
17. tra 24.
Águilas Doradas4
Alianza Valledupar0
15. lis 23.
Águilas Doradas3
Alianza Valledupar0
18. lip 23.
Águilas Doradas1
Alianza Valledupar1
23. svi 23.
Alianza Valledupar5
Águilas Doradas3
01. svi 23.
Alianza Valledupar2
Águilas Doradas1
Zadnje utakmice
Nema utakmica za ovaj odabir.
Nema utakmica za ovaj odabir.
Tablica
| # | Ekipa | U | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 22-6 | 24 |
| 2 |
|
11 | 17-8 | 21 |
| 3 |
|
13 | 18-11 | 21 |
| 4 |
|
10 | 17-9 | 20 |
| 5 |
|
11 | 19-15 | 20 |
| 6 |
|
9 | 18-9 | 19 |
| 7 |
|
11 | 18-12 | 19 |
| 8 |
|
11 | 15-13 | 18 |
| 9 |
|
11 | 14-14 | 14 |
| 10 |
|
11 | 14-15 | 12 |
| 11 |
|
12 | 13-17 | 12 |
| 12 |
|
11 | 11-19 | 12 |
| 13 |
|
11 | 22-6 | 24 |
| 14 |
|
10 | 12-15 | 11 |
| 15 |
|
11 | 17-8 | 21 |
| 16 |
|
10 | 10-18 | 11 |
| 17 |
|
13 | 18-11 | 21 |
| 18 |
|
10 | 17-9 | 20 |
| 19 |
|
11 | 11-21 | 11 |
| 20 |
|
11 | 19-15 | 20 |
| 21 |
|
9 | 18-9 | 19 |
| 22 |
|
9 | 14-14 | 9 |
| 23 |
|
11 | 18-12 | 19 |
| 24 |
|
11 | 13-18 | 9 |
| 25 |
|
11 | 15-13 | 18 |
| 26 |
|
11 | 14-14 | 14 |
| 27 |
|
10 | 7-13 | 8 |
| 28 |
|
11 | 14-15 | 12 |
| 29 |
|
11 | 9-18 | 8 |
| 30 |
|
10 | 11-18 | 7 |
| 31 |
|
12 | 13-17 | 12 |
| 32 |
|
11 | 11-19 | 12 |
| 33 |
|
10 | 12-15 | 11 |
| 34 |
|
10 | 10-18 | 11 |
| 35 |
|
11 | 11-21 | 11 |
| 36 |
|
9 | 14-14 | 9 |
| 37 |
|
11 | 13-18 | 9 |
| 38 |
|
10 | 7-13 | 8 |
| 39 |
|
11 | 9-18 | 8 |
| 40 |
|
10 | 11-18 | 7 |
Post season qualification