Prijeđi na sadržaj

Prognoza Japan U20 vs Portugal U20 - 3. lip 2026.

Japan U20
3. lip14:00
1:4
Završeno
Portugal U20
14.90 X4.20 21.55

Tipovi

Sigurnost
Najbolji tip
1X 2.40
Japan U20 ili neriješeno
3.0/10
1X2 Tip
14.90
1.8/10
Ukupno golova
Iznad 2.51.47
2.1/10
Oba tima daju gol
Da1.57
2.5/10
Bet Builder tip
1X & Iznad 2.53.60
1.0/10
Točan rezultat
Japan U2021Portugal U20

Statistika

Prosjek / utakmica
Japan U20
Portugal U20
Ukupno golovaJapan U20: 3Portugal U20: 2.5
Postignuti goloviJapan U20: 1.6Portugal U20: 1.8
Primljeni goloviJapan U20: 1.4Portugal U20: 0.7

Forma

Pregled zadnjih 10 utakmica
Japan U20
Portugal U20
PobjedeJapan U20: 3Portugal U20: 7
Više od 1.5 golovaJapan U20: 9Portugal U20: 9
Više od 2.5 golovaJapan U20: 5Portugal U20: 6
Više od 3.5 golovaJapan U20: 3Portugal U20: 0
Oba tima daju golJapan U20: 5Portugal U20: 7
Iznenađujuće pobjedeJapan U20: 0Portugal U20: 0
Iznenađujući poraziJapan U20: 0Portugal U20: 0

Zadnje utakmice